Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
8 Листопада 2020 року - 20:22
Щодо відповідальності влади за атаку на антикорупційне законодавство
 • Влада саботує відновлення відповідальності за недостовірне декларування.  
 • Законопроект Разумкова, який відновлює відповідальність, відкладено на два тижні. У Зеленського використали норму Регламенту ВР - альтернативний законопроект зареєстрував Дубинський.
 • Не спрацював ані турборежим, ані грізні заяви самого президента  - Верховна Рада відмовилась розглянути закон Разумкова та Дубинського у режимі ad hok. Натомість 2 тижні поки законопроект Дубинського буде вивчатись і проходити процедуру, справи проти корупціонерів будуть і далі закриватись на підставі рішення КСУ.
 • Слуги народу не хочуть відновлювати антикорупційне законодавство. Причина в тому, що атака на декларації була пов’язані з владою. Дубинський – депутат наближений до Зеленського і важко повірити, що він діяв неузгозжено.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Листопада 2020 року - 21:44
Щодо законопроектів для повернення боротьби з корупцією
 • Законопроект Зеленського про перезапуск Конституційного суду ("Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства"), ще більш неконституційний, ніж рішення суддів КС, які мають конфлікт інтересів. 
 • Не можна гасити пожежу бензином. Потрібно зберегти і боротьбу з корупцією і демократичну систему противаг, де КС незалежний від Президента та ВР.
 • Немає сумніву, що новий склад КС буде на 100% Зеленського, а підбирати його буде Портнов, Татаров та Смірнов. «Антикорупціонери», які нехтують такою небезпекою, роблять вкрай необачно. Вони вже помилялись, коли дискредитували Порошенка і отримали натомість Зеленського.
 • Законопроект Разумкова («Про відновлення окремих положень закону про запобігання корупції»), що повертає всі антикорупційні норми законодавства треба підтримувати. Він визнає наскільки потрібними і прогресивними були закони про боротьбу з корупцією прийняті за Порошенка, за які найбільше голосів давав БПП.
 • Вся критика Зеленського, який заявляв про корупцію попередників, помножена на нуль – тепер повертають те, що зробив Порошенко у співпраці з міжнародними партнерами та громадськістю. Виявляється це було прогресивно!
Справа громад
Глобальна Фейсбук
28 Травня 2020 року - 21:33
Разумков анонсує наступ на українську мову
 • Разумков вважає, що насамперед треба змінити мовні квоти, але скаржиться на відсутність єдності з цього питання у фракції Слуг. Він підкреслив, що в Україні багато людей говорять на різних мовах, і повинні бути враховані інтереси всіх
 • Як правило ті, хто говорить, що врахує інтереси УСІХ, насправді займається врахуванням тільки СВОЇХ інтересів.
 • Наразі у суспільстві досягнуто консенсус щодо мови і її підтримки мовними квотами. Бажання у Зеленського зруйнувати все, що зроблено за Порошенка, носить вже маніакальний характер.
 • Разумков банально піариться на питанні мови, хоч звинувачує у цьому своїх опонентів. Відомо, що серед виборців Слуг наростає розчарування і багато приглядаються до ОПЗЖ.
 • Заява Разумкова продиктована бажанням довести, що не Медведчук, а він є найбільшим захисником російськомовних.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Липня 2019 року - 11:09
Щодо спікерства Разумкова

Хто буде більшість і спікер - залежить від кількості місць, які отримає Слуга народу. Хто там переможе - ватні мізки шефірів і разумкових - чи відповідальність за країну?

 • Разумков у кріслі спікера – це реванш і однозначно відкат по всіх позиціях захисту та розвитку української мови. 

Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Липня 2019 року - 15:54
Щодо заяви Дмитра Разумкова про російську

Для лідера правлячої партії, якою стане Слуга народу після виборів, неприпустимо ігнорувати закон про мови. Навіть Микола Азаров, з вимови якого сміялася вся країна, вперто намагався навчитися говорити державною мовою.

 • У тому, щоб говорити російською, бо росіяни окупували Крим і частину Донбасу, – немає логіки. Це Стокгольмський синдром, коли заручники починають підтримувати терористів, що їх захопили.

Важко уявити, щоби під час другої світової війни в країнах, які захопили гітлерівці, почали принципово говорити німецькою. Це щоб окупантам легше було зрозуміти слово «здаємось»?

 • Нам запропонували черговий симулякр – заміну серйозної дії, яка б мала припинити війну, як це обіцяв обраний президент. Тим часом зі 100 днів вже пройшла половина.

Заяву Разумкова слід розцінювати, як технологічний прийом у боротьбі з проросійською ОПЗЖ, яка забирає голоси Слуги народу на Сході та Півдні країни. Воюючи за спадщину Партії регіонів, дві партії намагаються переконати виборців, яка з них більш проросійська.


Читай

Текст скопійовано!