Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Грудня 2020 року - 22:00
Щодо нелегітимності міністра освіти
 • Неперсональне голосування за призначення Шкарлета визнав спікер Разумков у своєму коментарі. Оскільки Шкарлета обрано з перевагою в один голос - це порушення закону і це зробило його міністром.
 • Разумков пішов на порушення Регламенту не призначивши переголосування попри фальсифікацію обрання Шкарлета на посаду.
 • Як наслідок всі документи, підписані нелегітимним міністром, є нелегітимними. Європейська Солідарність готуватиме позов до суду і зареєструє проект постанови про звільнення Шкарлета.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Грудня 2020 року - 21:49
Що погіршилося за останній рік – за даними центру ім. Разумкова
 • Показники:
  - Рівень цін та тарифів – мінус 80,3
  - Економічне становище країни – мінус 74,5
  - Рівень стабільності – мінус 71,3
  - Охорона здоров’я – мінус 64,8
  - Рівень добробуту вашої сім’ї – мінус 61,6
  - Ставлення громадян до влади – мінус 61,1
  - Ставлення влади до громадян – мінус 51,3
  - Соціальний захист – мінус 50.9
  - Ситуація із злочинністю – мінус 45,6
  - Освіта – мінус 43,1
  - Дотримання законності держслужбовцями – мінус 41
  - Становище прав і свобод громадян – мінус 26,9
 • Цифри ілюструють цілковитий провал Зеленського і як наслідок депресію громадян. Сподівання на позитивні зміни повністю зруйновані. Буквально немає жодної сфери, де був би зафіксований оптимізм і плюс, а не мінус.
 • Публічні реакції влади свідчать, що на Банковій не розуміють у яку кризу вони завели країну. Чи не єдиний, хто в країні демонструє немотивований і невиправданий оптимізм є сам Володимир Зеленський. Він не відчуває суспільних настроїв і стає все більш чужим для більшості виборців, які відали за нього свої голоси.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
8 Листопада 2020 року - 20:22
Щодо відповідальності влади за атаку на антикорупційне законодавство
 • Влада саботує відновлення відповідальності за недостовірне декларування.  
 • Законопроект Разумкова, який відновлює відповідальність, відкладено на два тижні. У Зеленського використали норму Регламенту ВР - альтернативний законопроект зареєстрував Дубинський.
 • Не спрацював ані турборежим, ані грізні заяви самого президента  - Верховна Рада відмовилась розглянути закон Разумкова та Дубинського у режимі ad hok. Натомість 2 тижні поки законопроект Дубинського буде вивчатись і проходити процедуру, справи проти корупціонерів будуть і далі закриватись на підставі рішення КСУ.
 • Слуги народу не хочуть відновлювати антикорупційне законодавство. Причина в тому, що атака на декларації була пов’язані з владою. Дубинський – депутат наближений до Зеленського і важко повірити, що він діяв неузгозжено.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Листопада 2020 року - 21:44
Щодо законопроектів для повернення боротьби з корупцією
 • Законопроект Зеленського про перезапуск Конституційного суду ("Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства"), ще більш неконституційний, ніж рішення суддів КС, які мають конфлікт інтересів. 
 • Не можна гасити пожежу бензином. Потрібно зберегти і боротьбу з корупцією і демократичну систему противаг, де КС незалежний від Президента та ВР.
 • Немає сумніву, що новий склад КС буде на 100% Зеленського, а підбирати його буде Портнов, Татаров та Смірнов. «Антикорупціонери», які нехтують такою небезпекою, роблять вкрай необачно. Вони вже помилялись, коли дискредитували Порошенка і отримали натомість Зеленського.
 • Законопроект Разумкова («Про відновлення окремих положень закону про запобігання корупції»), що повертає всі антикорупційні норми законодавства треба підтримувати. Він визнає наскільки потрібними і прогресивними були закони про боротьбу з корупцією прийняті за Порошенка, за які найбільше голосів давав БПП.
 • Вся критика Зеленського, який заявляв про корупцію попередників, помножена на нуль – тепер повертають те, що зробив Порошенко у співпраці з міжнародними партнерами та громадськістю. Виявляється це було прогресивно!
Справа громад
Глобальна Фейсбук
28 Травня 2020 року - 21:33
Разумков анонсує наступ на українську мову
 • Разумков вважає, що насамперед треба змінити мовні квоти, але скаржиться на відсутність єдності з цього питання у фракції Слуг. Він підкреслив, що в Україні багато людей говорять на різних мовах, і повинні бути враховані інтереси всіх
 • Як правило ті, хто говорить, що врахує інтереси УСІХ, насправді займається врахуванням тільки СВОЇХ інтересів.
 • Наразі у суспільстві досягнуто консенсус щодо мови і її підтримки мовними квотами. Бажання у Зеленського зруйнувати все, що зроблено за Порошенка, носить вже маніакальний характер.
 • Разумков банально піариться на питанні мови, хоч звинувачує у цьому своїх опонентів. Відомо, що серед виборців Слуг наростає розчарування і багато приглядаються до ОПЗЖ.
 • Заява Разумкова продиктована бажанням довести, що не Медведчук, а він є найбільшим захисником російськомовних.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Липня 2019 року - 11:09
Щодо спікерства Разумкова

Хто буде більшість і спікер - залежить від кількості місць, які отримає Слуга народу. Хто там переможе - ватні мізки шефірів і разумкових - чи відповідальність за країну?

 • Разумков у кріслі спікера – це реванш і однозначно відкат по всіх позиціях захисту та розвитку української мови. 

Текст скопійовано!