Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Липня 2020 року - 17:45
Щодо призначення Кравчука головою української делегації в ТКГ
 • Медведчуку віддали Тристоронню Контактну Групу - українську делегацію очолить Кравчук.
 • Це ще раз доводить, що Кучма пішов не через вік, адже Кравчук на 4 роки старший від нього. Хитрий лис Кучма відчув, що готується капітуляція і не захотів бути до цього причетним.
 • Натомість для Медведчука логічним буде йти на поступки Росії руками свого багаторічного однопартійця Леоніда Кравчука. Варто нагадати, що вони разом входять до СДПУ(о), а в 2004 році очолювали блок «Не ТАК».
 • Не можна виключати, що вимога передати українську делегацію в ТКГ під контроль Медведчука виходить від Путіна. Тим більше без узгодження з Росією призначити його було б неможливо.
 • Варто нагадати, що за попередньої влади Медведчук не посмів  балотуватися до парламенту і мандат отримав, повернувшись у велику політику, тільки після перемоги Зеленського.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Липня 2020 року - 12:22
Щодо привітання Зеленського з річницею хрещення України-Руси
 • Офіс Президента поширив привітання з річницею Хрещення України-Русі. «Завдяки тому імпульсу єдності, який понад тисячу років тому дав нам князь Володимир Великий, ми побудуємо сучасну, квітучу, європейську Україну» – добрі слова, але це лише слова.
 • Офіс Президента Зеленського нічого не каже про те, що за той «імпульс», який надав Володимир Великий Русі у 988 році, у 2019 році проти п’ятого Президента України Порошенка, який сприяв постанню самостійної української канонічної церкви, відкривають кримінальне провадження.   
 • Політика президента Зеленського в релігійній сфері – це не імпульси князя Володимира, це імпульси чорносотенних ієрархів Російської православної церкви і імпульси Путіна. Саме завдяки політиці Зеленського у нас було заблоковано процес переходу парафій Московського патріархату в ПЦУ.
 • Якщо з часу Об’єднавчого собору і отримання Томоса українською церквою за півроку (до травня 2019 року) було здійснено перехід до ПЦУ або було оголошено про його початок 531 громадою Московського патріархату, то майже за рік (з травня 2019 до липня 2020 рік) при президентові Зеленському до ПЦУ перейшло лише близько 20 громад. Очевидно, це логічний наслідок ставлення до Української церкви Зеленського, який Томос називав «термосом».
 • Варто відзначити, що «Квартал 95» під керівництвом Зеленського ніколи не жартував з патріарха Кіріла – наприклад, про його розкоші (яхту, спецпоїзд, машини, годинник за 30 тис. євро) чи близькість до російської влади.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Липня 2020 року - 9:51
Щодо незадоволення Путіна місцевими виборами в Україні

Із прес-релізу Кремля: «Владимир Путин охарактеризовал принятое 15 июля Верховной Радой постановление о проведении местных выборов в 2020 году как противоречащее Минским соглашениям и ставящее под угрозу перспективы урегулирования.»

 • Місцеві вибори в Україні відбуваються на реалізацію Конституції, і не російському президенту коментувати доцільність їх проведення.
 • З іншого боку, за 3 місяці до голосування прийнятий Виборчий кодекс досі не підписано Разумковим і не передано президенту.
 • Вибори в ОРДЛО регламентовано п12 Комплексу заходів на виконання Мінських угод. Але обов’язковою умовою їх проведення є виведення іноземних військ та демілітаризація регіону.
 • Юридично п.12 Комплексу заходів спирається на Закон «Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». У свою чергу введення цього закону в дію зупинена до повного виконання безпекових умов.
 • Окреме питання виникає чому Зеленський подзвонив Путіну тільки в неділю, а не тоді, коли на нейтральній смузі кілька днів помирав від поранень сержант Журавель? Що насправді для Зеленського життя солдата-захисника?
Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Липня 2020 року - 9:48
Про Давида Жванію та його політичний флюгеризм
 • Те, що ріками Жванії проти Порошенка продовжується брудна атака – найкращий доказ незаплямованості п’ятого президента, адже існуючі кримінальні звинувачення довести не можуть.
 • Петро Порошенко в 2014 році переміг на вільних і демократичних виборах, які були визнані в усьому світі. Звинувачувати його в захопленні влади примітивно і в стилі російської пропаганди.
 • Не можна брати до уваги і серйозно обговорювати заяви настільки дискредитованих персонажів, як Давид Жванія. Його звивистий шлях – постійна зміна політичного напрямку, щоб бути ближче до влади:
  - В 2006 року Жванія був уперше обраний до ВР від партії Ющенка «Наша Україна»
  - В 2009 році на виборах президента він зблизився з Тимошенко, яка була опонентом Ющенка;
  - В червні 2010 року, лише за кілька місяців після виборів, Жванія перейшов у коаліцію Партії регіонів, КПУ та Блоку Литвина, що підтримувала Януковича;
  - На початку 2014 року Жванія першим з членів Партії регіонів підтримав Євромайдан, зрозумівши, що революція перемагає.
  - Довгий час про нього не було чути, але 16 грудня 2019 року Давид Жванія взяв участь в інтерв'ю російського пропагандиста Соловйова чим остаточно демаскував себе. Вже тоді було зрозуміло, що рано чи пізно він нападе на Порошенка.
 • За інформацією, яку оприлюднила газета «Україна Молода» за останні три роки Жванія літав до Москви 65 разів. В середньому – кожні три тижні, частіше, ніж раз на місяць.
 • Звинувачення Жванії на адресу нібито організованого Євромайдану та його лідерів лежать цілковито в руслі російської пропаганди. Зачитує їх Жванія з листочка, часто збивається, і виглядає найжалюгіднішим пропагандистом Москви.
 • Жванія зрадив усіх своїх політичних партнерів переходячи на бік опонентів. Але тепер він зраджує не своїх колишніх колег – він зраджує Україну.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
27 Липня 2020 року - 14:18
Про загострення на фронті та ще одне перемир’я
 • Проблема до якої залишається всього 3 дні - нашу армію осліпили. З 27 липня військові втрачають право на розвідку, а це означає, що вони не знатимуть пересування ворога.
  Окупанти зможуть непомітно підійти, зайняти позиції, випустити міни, вбиваючи наших, і безкарно відійти.
 • Водночас у Зеленського вихваляються тим, що досягнуто домовленості про припинення вогню.

Остаточне і всеосяжне припинення вогню – це як «вічний» мир – який часто проголошують, але завжди порушують. Востаннє про остаточне припинення вогню у Зеленського домовились рік тому 21 липня 2019 року. Відтоді на Донбасі російські окупанти вбили кілька сотень українських захисників, хоч юридично те перемир’я не закінчилося і досі.

 • Можна не сумніватись, що російська сторона домовленості буде звично порушувати, що призведе до подальшого зростання наших бойових втрат українських захисників від ворожих ДРГ.
 • Зеленський вже не раз поступався перед Путіним: відведенням-здачею українських територій; видачею Росії важливих свідків у справі MH-17; зобов’язанням провести «вибори» в ОРДЛО на російських умовах – підписанням формули Штайнмайєра. Однак це ні до чого не призвело і мир на Донбасі не настав і території нам не повернуто.
 • Всі поступки Путіну і уникання слова Росія в описі подій на Донбасі не допомогли Зеленському зателефонувати російському президенту, щоб врятувати нашого бійця, який сконав від поранень під палючим сонцем так і не отримавши допомоги.
 • Водночас у Зеленського не вистачило мужності віддати наказ про застосування артилерії та проведення рятівної операції. Замість цього перед нами була розіграна вистава у Луцьку, де президент по телефону нібито умовив уявного терориста здатись.
 • Загострення військових дій на Донбасі продиктоване ослаблення української армії та нерішучістю політичного керівництва. Цю слабкість відчувають російські окупанти та їхні бойовики і це провокує їх безкарністю на нові обстріли.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
27 Липня 2020 року - 14:09
Щодо чергової домовленості про припиненні вогню і капітуляцію
 • З тексту домовленостей: "Под <забороненими - ред> наступательными действиями следует понимать какие-либо попытки изменить позиционное размещение войск, которое сложилось на момент принятия данного заявления, включая дополнительное инженерное оборудование позиций, и/или любое продвижение или перемещение вооруженных лиц в сторону противника, в том числе в целях проведения разведывательных или диверсионных действий".
 • Можна констатувати чергову домовленість про припинення вогню, але диявол у деталях - з 27 липня у ЗСУ забирають право на проведення військової розвідки і це рівнозначне капітуляції.
 • Можна не сумніватись, що російська сторона ці домовленості буде звично порушувати, що призведе до подальшого зростання наших бойових втрат українських захисників від ворожих ДРГ.
 • Ціна, яку заплатить Україна за чергову обіцянку від Путіна припинити бойові дії є надто високою і вимірюється людськими життями. Всі попередні «припинення вогню» закінчувалися не «миром», а черговими політичними і військовими втратами.
 • Зеленський вже поступався перед Путіним відведенням-здачею українських територій; видачею Росії важливих свідків у справі MH-17; зобов’язанням провести «вибори» в ОРДЛО на російських умовах – підписанням формули Штайнмайєра. Однак це ні до чого не призвело і мир на Донбасі не настав і території нам не повернуто.
Текст скопійовано!