Позиція Скинути теги

Щодо теми ТСК Безуглої
 •  Влада протягом року так грубо, неоковирно і налякано ховає кінці у воду в питанні зриву спецоперації із затримання вагнерівців, що стало гранично ясно, що державна зрада сталася на рівні найвищих посадовців. 
 • Зрештою, коло осіб, підозрюваних  у зриві спецоперації і зливі секретної інформації росіянам, звелося до 2 осіб – або Єрмак, або сам Зеленський. І це пояснює ту затятість, з якою влада блокує будь-яке розслідування державної зради, або парламентською комісією, або правоохоронними органами.  Повноважну комісію так і не створено; СБУ за 13 місяців не провело жодної слідчої дії. А «ТСК Безуглої» неправомочна розглядати тему Вагнера. 
 • Розгляд інших питань, Іловайська, Дебальцево, Мінська, розмов Медведчука – класична технологія, як перемкнути увагу із невигідної для влади теми Вагнера.   Це - прагнення Зеленського замести сліди власного злочину чи злочину свого найближчого оточення, який підтверджує й свіже розслідування всесвітньо відомої телекомпанії CNN.
 • Пошук винних за Іловайськ всередині країни - це прямий захист Кремля, захист Путіна та Росії від відповідальності за військові злочини проти України.


Північний потік-2 добудований за відсутності опору України
 • Добудова ПП-2 є програшом Зеленського, який, на відміну від Порошенка, не вів активної боротьби проти нього. Це відчув Путін і після перемоги Зеленського добудова газопроводу різко прискорилася:
  Північний потік-2 почали будувати з 2016 року, але через активний опір України станом на 1 квітня 2019 року було прокладено лише 915 км труб двох гілок Північного потоку, який має загальну довжину 2462 км, або 37%.
  - Проте лише за перший рік президентства Зеленського, станом на грудень 2019-го, трубопровід вже мав 2230 км, тобто був готовий на 90%. (Подальша зупинка добудови відбулася тільки завдяки позиції Данії).
 • Під час зустрічі з Ентоні Блінкіним Володимир Зеленський погодився зі зняттям санкцій США проти ПП-2, адже на спільній прес-конференції після зустрічі він обійшов увагою цю тему і заявив, що сторони продемонстрували спільність бачення та підходівПізніше в США заявили, що повідомили українську сторону про зняття санкцій зазделегідь.
 • З ПП-2 можна і треба було боротися. Зеленський не проявив бойових якостей і здався без боротьби, бо є некомпетентним президентом у зовнішній політиці і тепер Україна втратила кілька мільярдів доларів щорічно за транзит російського газу.
 • Наприклад, в 2014 році Україні вдалося зупинити побудову «Південного потоку» через Болгарію. За президентства Порошенка кількість ниток «Блакитного потоку» у Туреччину також була зменшена вдвічі, а вже прокладені труби по території Росії – частково розібрані. Порошенко навіть добився від Франції повернення сотень мільйонів доларів Росії за вже збудовані 2 кораблі типу «Містраль».
 • У Зеленського програли навіть контракт з Угорщиною, якому не загрожував Північний потік-2. На початку вересня Будапешт оголосив про підписання угоди на поставку російського газу через Сербію, в обхід України.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
9 Вересня 2021 року - 15:46
Про подорожчання газу в Європі в результаті шантажу з боку Газпрому
 • У понеділок 6 вересня вартість ф’ючерсів з поставкою у жовтні на голландському хабі TTF знову зросла на 7,7% підскочивши до $663,3 за тис м3, що стало рекордом за всю історію.
 • Головна причина зростання цін – дефіцит газу у підземних сховищах газу (ПСГ) у Європі через зниження експорту через українську ГТС з 2,1 млрд до 1,4 млрд кубів за серпень. Станом на 5 вересня ПСГ були заповнені лише на 68,8%
 • Покриття дефіциту газу через Північний потік-2 з точки зору Газпрому неможливе. Росіяни шантажують ЄС через програш у суді, що зобов’язує розділити видобуток газу і його транспортування через Північний потік-2. Директива ЄС вимагає забронювати 50% газопроводу для альтернативних поставників газу.
 • Варто нагадати, що Порошенко ще в 2018 році неодноразово попереджав ЄС, що ПП-2 стане газовою зброєю в руках Росії, яка дозволить Москві впливати на економіку та політику Європи.
Про завершення добудови Північного потоку-2
 • «Вчора агентство Deutsche Welle оголосило про завершення будівництва «Північного потоку-2». Це, на жаль, пам’ятник розхитування проукраїнської коаліції, яка була створена в 2014 році», – зауважив Порошенко. Він наголосив, що через претензії нинішньої влади то до Меркель, то до Макрона, то до Байдена і загравання з Путіним світ втрачає мотивацію підтримки України.
 • Порошенко недаремно звертає увагу на руйнування коаліції країн Заходу, що підтримували Україну. Непродумані, різкі заяви Зеленського та його урядовців призвели до втрати довіри і бажання допомагати Україні:
  1 лютого 2021 року в інтерв’ю HBO Зеленський заявив, що задав би запитання президенту Байдену: «Містере президент, чому ми досі не в НАТО».
  - 4 червня 2021 року секретар РНБО Данілов заявив, що Німеччина та Франція відповідальні за анексію Криму, бо не надавши Україні ПДЧ на вступ до НАТО в 2008 році вони сприяли тому, що Росія наважилася наступати.
 • Добудова ПП-2 є програшом Зеленського, який, на відміну від попередника, не вів боротьби проти цього проекту. Це відчув Путін і після перемоги Зеленського добудова газопроводу різко прискорилася.
 • Північний потік-2 почали будувати з 2016 року. Але через активну боротьбу України станом на 1 квітня 2019 року було прокладено лише 915 км труб двох гілок Північного потоку, який має загальну довжину 2462 км, або 37%.
 • Проте лише за перший рік президентства Зеленського, станом на грудень 2019-го, трубопровід вже мав 2230 км, тобто був готовий на 90%. (Подальша зупинка добудови відбулася тільки завдяки позиції Данії).
 • Під час зустрічі з Ентоні Блінкіним Володимир Зеленський погодився зі зняттям санкцій проти ПП-2, адже на спільній прес-конференції після зустрічі він обійшов увагою цю тему і заявив, що сторони продемонстрували спільність бачення та підходів.
 • До Зеленського Україна активно опиралася побудові альтернативних газопроводів і перемагала. Так в 2014 році вдалося зупинити побудову Південного потоку через Болгарію. Кількість ниток Блакитного потоку у Туреччину також була зменшена вдвічі, а труби вже прокладені по території Росії – частково розібрані.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Серпня 2021 року - 21:15
По проект закону №5844 Проект Закону про засади державної політики перехідного періоду
 • Фактично цей запропонований урядом закон – це імплементація формули Штайнмайєра в законодавче поле України.
 • Так, наприклад стаття 6 вводить поняття «деокупація населеного пункту (району)», яке потребує встановлення українського контролю над кордоном, що було ключовою пропозицією Штайнмайєра.
 • За статтею 6 міністр оборони України, голова СБУ і міністр МВС доповідають президенту України про відсутність на території окупаційних сил РФ. На підставі цього президент приймає рішення про визнання адміністративно-територіальної одиниці деокупованою.
 • Звертає увагу, що стаття 6 не передбачає встановлення присутності там воєнізованих формувань бойовиків, так званих збройних сил ДНР або ЛНР. Так ніби їх не існує.
 • Тобто, для того щоб Донецьк визнали «деокупованим» не потрібно фізично заходити туди ЗСУ, або НГУ і проводити зачистки – достатньо доповіді трьох міністрів і рішення президента. А потім бойовиків можна назвати «народною міліцією» в акурат після проведення виборів, під їх контролем.
 • Щодо виборів та обмежень на право бути обраними для колаборантів, то норми є більш ніж ліберальними. З одного боку написано, що під обмеження потрапляють особи, що були у складі окупаційних адміністрацій РФ. Але далі написано, що обмеження не поширюються на тих:
 • Хто у складі окупаційних адміністрацій РФ забезпечували життєдіяльність ОРДЛО і не завдали навмисно шкоди життю та здоров’ю громадян. Тобто слідство має доводити мотив, що завжди надзвичайно складно.
 • Хто знаходився у складі окупаційних сил РФ з примусу, або проти своєї волі і внаслідок своєї діяльності в них не завдали навмисно шкоди життю та здоров’ю громадян. Тобто якщо стріляв з примусу (за наказом вогонь) і вбивав, але не мав мотиву – значить невинен!

З такими нормами закону 99% колаборантів, включно з членами армійських корпусів ДНР та ЛНР, - будуть реабілітовані і зможуть балотуватись та бути обраними до місцевих органів влади.

Хто підписав формулу Штайнмайєра і що вона значить?
 • Україна вперше офіційно погодила текст формули Штайнмайєра 1 жовтня 2019 року – про це заявив сам президент Зеленський на терміновому брифінгу того ж дня. Пізніше стало відомо, що таким чином була виконана основна умова Путіна для проведення Паризького саміту голів держав Нормандського формату, у якій взяв участь Зеленський.
 • Протягом 4 років президент Порошенко уникав згоди на формулу, але не пройшло й півроку, як президент Зеленський здав цю стратегічну позицію, щоб «подивитися в очі Путіну».
 • Формула Штайнмайєра суперечить Берлінським домовленостям голів-держав Нормандського формату за якими вибори в ОРДЛО можливі тільки після виведення окупаційних військ та роззброєння бойовиків.
 • З формулою вибори проводяться під контролем діючих керівників ОРДЛО і в день їх проведення вступає в силу закон про особливий порядок самоврядування на тимчасовій основі. Після підтвердження ОБСЄ, що вибори були вільними, закон з тимчасового перетворюється на постійний.
 • Формула Штайнмайєра суперечить самому закон про особливий порядок, адже за ним нові особливі повноваження місцевих органів влади настають лише ПІСЛЯ виведення іноземних військ та роззброєння незаконних воєнізованих формувань.
 • Несподівана заява канцлера на брифінгу із Зеленським у Берліні виявила приховані зобов’язання, які Зеленський дав на Паризькому саміті у грудні 2019 року. Це означає, що заяви президента про те, що він не поступився інтересами України, були брехнею.
 • Насправді Меркель нагадала, що Зеленський пообіцяв імплементувати формулу Штайнмайєра в законодавство України і не виконав свою обіцянку,
 • Банкова розіслала тези залежним спікерам та експертам, яким запропоновано брехати, що формулу нібито погодив Порошенко в Берліні у 2016 році. Це не так. Там було оприлюднено текст, але п’ятий президент жодного разу з цим не погодився і нічого не узгоджував на відміну від Зеленського.
Текст скопійовано!