Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Жовтня 2020 року - 22:35
Щодо Будапештського меморандуму
 • На жаль Будапештський меморандум, є декларативним документом і не має механізмів примусу до виконання.
 • Однак відмова від Мінських домовленостей та перехід до Будапештського формату допоможе Росії уникнути санкцій, які накладені через недотримання Мінських домовленостей. Зеленський хоче знову допомогти Москві вислизнути з-під санкцій;
 • Будапештський меморандум порушувався задовго до 2014 року, але його жодного разу не застосували, що свідчить про недієздатність цього документу, який не ратифіковано парламентом у жодній з країн-підписантів6
  п1 – поважати суверенітет та існуючі кордони – порушено в 2003 році претензіями Росії на острів Тузла;
  - п2 – зброя країн підписантів ніколи не буде використовуватися проти України – порушено в 2014 році з початком гібридної війни;
  - п3 – утримуватись від економічного тиску на Україну – порушувалось Росією регулярно з 90-х років, замало не з того ж року, коли було підписано Меморандум;
  - п4 – домагатися негайних дій РБ ООН в разі агресії проти України – порушувався Росією з 2014 року, шляхом блокування рішень РБ ООН;
  - п5 – не застосувати ядерну зброю проти України – єдиний пункт, який не було ще порушено;
  - п6 – проводити консультації у випадку ситуації порушення Меморандуму – порушено всіма підписантами, жодна з країн не ініціювала консультацій у складі США, Великої Британії та Росії.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Жовтня 2020 року - 23:39
Щодо падіння показників Укроборонпрому
 • Цього року Укроборонпром продав на 4 млрд дол (на 15%) менше зброї, ніж за аналогічний період минулого року.
 • Проте у Зеленського навпаки хваляться випуском продукції, як справжні совки. Прес-служба Укроборонпрому рапортує, що за підсумками 9 місяців 2020 року ми виготовили озброєння та військової техніки, а також надали послуг з їх ремонту та обслуговування, на 21,8 мільярдів гривень, що на 1,1 мільярд гривень більше, ніж за аналогічний період 2019 року.
 • Зменшення продажу української зброї на зовнішніх ринках можуть привітати в Москві, бо російський ВПК швидко займе звільнену українцями нішу.
 • Все, що стосується армії не викликає інтересу у президента Зеленського. За його висловом у своїй голові він війну вже закінчив, а раз так – зброя йому не потрібна. Проблема в тому, що так не вважає Путін - той, хто цю війну почав.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Вересня 2020 року - 22:52
Щодо заклику Путіна скасувати санкції проти Росії
 • «Расчистка, освобождение мировой торговли от барьеров, запретов, ограничений, нелегитимных санкций могло бы стать хорошим подспорьем для восстановления глобального роста, сокращения безработицы»,  приводит слова Путина пресс-служба Кремля. 
 • Ще у 2014-2015 рр. росіяни розповідали, що не бояться санкцій, хвалькувато заявляючи, що ядерній ракеті санкції не перешкода – «Тополь санкций не боится».
 • За оцінками Bloomberg втрати Росії від введення санкцій з 2014 складають 6% ВВП, що приблизно складає астрономічну суму більше 97 млрд доларів. Для порівняння ВВП України у 2019 році складав 153,7 млрд дол., а видатки державного бюджету лише 39,7 млрд дол.
 • Санкції проти Росії, яких добився своєю політикою Порошенко, завдали серйозного удару по російській економіці, загальмували її розвиток і призвели до суттєвого подорожчання ведення війни проти України.
 • Заява президента Росії має риторичний характер. Протягом багатьох років російська дипломатія зазнає поразки на міжнародному фронті і не може досягти не те, що скасування, але навіть зменшення рівня санкцій.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Вересня 2020 року - 22:21
Politico нагадало, що Андрія Деркача підозрюють у роботі на ФСБ

Politico нагадує, що А. Деркача в США пов’язують з російським втручанням у вибори президента США у 2020 році.

 • Видання написало, що народний депутат А. Деркач мав в США свого лобіста. І цим лобістом був екс-народний депутат  А. Артеменко, який при П. Порошенку втратив громадянство України

 • Андрій Артеменко (народний депутат від фракції РПЛ) - автор проросійського проекту щодо «вирішення» проблеми Криму, втратив громадянство України у зв’язку з набуттям громадянства Канади,. Перед втратою громадянства у 2017 році А. Артеменко пропонував передати Крим в оренду Росії на 100 років і виступав за скасування санкцій проти Росії

 • Після недавніх судових слухань у США стало відомо про російський план по Україні, який російська розвідка через Манафорта намагалась пролобіювати в адміністрації Трампа. І тоді були озвучені підозри, що Артеменко оприлюднював деталі того російського плану.
 • Тісний зв'язок А. Артеменка з проросійським депутатом А. Деркачем може лише свідчити про існування стійкої проросійської групи українських політиків, які працювали на інтереси Росії.
 • За Порошенка ця група була розбита і всі подальші рухи у напрямку Деркач-Артеменка – це складова помсти російських спецслужб.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Вересня 2020 року - 22:18
У липні 2020 року Андрієм Деркачем оприлюднено дві розмови Порошенка
 • У липні 2020 року Андрієм Деркачем оприлюднено дві розмови Порошенка: 
  - З Джо Байденом і через неї Порошенка звинувачують у диверсії проти Росії в Криму та підігруванню США;
  - З Володимиром Путіним і через неї Порошенка звинувачують у добрих відносинах із Росією.
 • ЦЕ ПРЯМО ПРОТИЛЕЖНІ ЗВИНУВАЧЕННЯ. Або з США, або з Путіним, - однак у КГБіста Деркача виходить, що і там, і там винен Порошенко. Цей абсурд якнайкраще доводить необ'єктивність і нелогічність таких звинувачень.
 • Насправді записи розмов, які поширив А.Деркач, стовідсоткова фальшивка. Не співпадають ні дати, ні тон розмови. В день «двосторонньої розмови Порошенка і Путіна» відбувались чотиристоронні переговори «Нормандської четвірки».
 • У якому тоні відбувались розмови Порошенка з Путіним насправді розказав Франсуа Оланд, якому немає жодного сенсу брехати, на відміну від випускника Вищої школи КГБ Андрія Деркача.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Вересня 2020 року - 16:34
Щодо зустрічі на рівні радників голів держав Нормандського формату
 • Зустріч у Берліні на рівні радників ілюструє зниження рівня зустрічей у Нормандському форматі. Після грудневого саміту глав держав у нормандському форматі наступний було заплановано на квітень, але він не відбувся через пандемію.
 • Зустріч радників голів держав нормандського формату є суто технічною і не може замінити зустрічі голів держав, тож ажіотаж довкола неї штучний і виглядає фальшиво.
 • Раінше зустріч на рівні радників планувалася на 28 серпня, але згодом стало відомо, що вона не відбудеться, за офіційною інформацією - у зв’язку з відрядженням радника президента Франції Еммануеля Макрона.
 • Політика замирення агресора не дає результатів. На фронті відновлюються обстріли, а Путін так і не погоджується зустрічатись з Зеленським. Важливо на які поступки Зеленський може піти, щоб досягти нової зустрічі з Путіним, ціну якої у Росії явно підвищують.
 • Минулого разу заради того, щоб заглянути Путіну в очі, Зеленський погодився підписати формулу Штайнмайєра. Цього разу росіяни вимагають виборів на Донбасі без виконання безпекових умов. Наразі в ОАСК м. Києва  (де одіозний суддя Павло Вовк) зареєстровано позов про скасування постанови ЦВК про вибори 25 жовтня
Текст скопійовано!