Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Березня 2021 року - 21:53
Про скасування спец конфіскації Одеського НПЗ С.Курченка
 • Кропивницький апеляційний суд скасував вирок суду першої інстанції і направив на новий розгляд кримінальне провадження, в якому була застосована спец конфіскація Одеського нафтопереробного заводу С. Курченка
 • Після перемоги Зеленського до України повернувся Андрій Портнов, який за згоди нового президента, відновив і посилив контроль за судовою системою, втрачений після Революції гідності.
 • 2 роки зволікання Зеленського з проведенням судової реформи дозволили провести цілий ряд рішень, якими повернули пільги для бізнесів олігархів, а тепер дійшло і до повернення конфіскованої власності поплічникам Януковича.
 • Сергія Курченка називали гаманцем Януковича. Після 2014 року він утік з території України і з часом отримав вплив та власність на окупованих територіях Донбасу, а тому може вважатися фінансистом терористів, яким платить податки та надає допомогу.
 • Скасування спецконфіскації Одеського НПЗ створює поганий прецедент. Варто пам’ятати про 1,5 млрд доларів, які також були конфісковані рішенням суду. Якщо після закінчення термінів апеляції Кропивницький суд зміг повернути Одеський НПЗ, то що заважає сумновідомому Баришівському суду повернути 1,5 млрд дол фірмам, пов’язаним з Януковичем?
 • Рішення Кропивницького апеляційного суду краще говорять про справжнє політичне спрямування президента Зеленського ніж сотні його заяв. Не треба забувати, що заступником голови Офісу президента працює ставленик Портнова – Андрій Смірнов.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Березня 2021 року - 21:26
Щодо справи Стерненка по-суті

У справі про викрадення Сергія Щербича звинувачення має надзвичайно слабку доказову базу.

 • Факт викрадення встановлено виключно з показів потерпілого. Єдиним доказом, окрім слів потерпілого, який є зацікавленою особою, є білінг групи мобільних, що рухалися разом протягом певного часу. При цьому білінг не вважають прямим доказом;
 • Слідство не довело задуму здійснити злочин. Для того, щоб пред’явити підозру за статтею «розбій» Стерненка звинуватили у крадіжу 330 грн. Але навіть це звинувачення грунтується виключно на показах потерпілого;
 • Щоб довести розбій Стерненка звинувачують у тому, що він стріляв з травматичного пістолета. Єдиний доказ – впізнання пістолета потерпілим. Ідентифікувати резинові кулі і прив’язати їх до пістолета Стерненка не вдалось;
 • Яким чином з такими слабкими доказами вдалося довести статтю розбій і засудити хлопця на 7 років? Виключно тому, що громадським захисником потерпілого Щербича був куратор судової системи Андрій Портнов.
 • Тому протести біля Офісу президента Зеленського були цілком виправдані – це саме він дав Портнову відновити вплив і розставити своїх людей від Вищої Ради Правосуддя і до Офісу президента (О. Татаров).
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Лютого 2021 року - 20:41
Про діяльність 5 колони в Україні
 • Після перемоги Зеленського в Україну повернулася з Росії та інших країн частина одіозних представників режиму Януковича, які зрозуміли, що їм більше ніщо не загрожує. 
 • Багато з них включились у пропагандистську боротьбу проти України і переслідування опозиції. Найбільш відомі регіонали, які повернулись до Україну:
  - Андрій Портнов, заступник голови АП Януковича написав більшість заяв про уявні злочини Порошенка за якими ДБР порушило кримінальні справи. Тетяна Чорновол знайшла, що він мешкав на розкішному дебаркадері, що знаходиться у приватних володіння Ігоря Коломойського.
  - Олег Татаров, прес-секретар міністра МВС Захарченка, який виправдовував вбивства на Майдані – призначений заступником голови Офісу президента. Не звільнений навіть після порушення кримінального провадження НАБУ за підозрою у корупції.
  - Ренат Кузьмін, заступник генпрокурора, який курував переслідування опозиції, повернувся і став народним депутатом України за списком ОПЗЖ. Веде постійну пропагандистську роботу на телеканалах Медведчука.
  - Олександр Єфремов, голова фракції ПР, після кількох років перебування під слідством у СІЗО, вийшов на волю і з липня 2019 року перебуває у Києві.
  - Олена Лукаш, екс-міністр юстиції хоч у перебуває у статусі підозрюваної у корупції, нічим не обмежена і є однією з найбільш активних медіаперсон на телеканалах Медведчука.
  - Раїса Богатирьова, екс-міністр МОЗ Януковича. Повернулася до України після перемоги Зеленського і спочатку була затримана, але випущена під заставу. Наразі всі обмеження з неї знято, розслідування корупції розвалюється.
  - Михайло Охендовський, ексголова ЦВК. В 2019 році слідство закрито через брак доказів.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
15 Грудня 2020 року - 16:42
Щодо вручення акту обвинувачення Тетяні Чорновол
 • Зеленський переслідує активістів Майдану, зате відпустив беркутів, чим розірвав ланцюжок, зробивши неможливим доведення провини замовників вбивства Небесної сотні.
 • Портнов, Татаров, Смірнов – юристи та рішала, що обслуговували Януковича, тепер всі у Зеленського і зводять рахунки з Євромайданом, який позбавив їх влади.
 • Використавши вибори, обдуривши частину майданівців, у 2019 році до влади прийшов антимайдан. 
 • Порушено кримінальну справу проти Тетяни Чорновол, проти Музею революції гідності, проти Андрія Парубія і навіть проти Майдану вцілому, як уявного державного перевороту.
Щодо розслідування НАБУ про корупцію Олега Татарова
 • Президент Зеленський особисто почав кришувати корупціонера-заступника голови Офісу президента – саме так слід розуміти інформацію, що генеральний прокурор Венедиктова відсторонила всіх чотирьох прокурорів САП, які вели справу Микитася-Татарова і стала особисто процесуальним керівником-прокурором.
 • Рішення Венедиктової на виконання наказу Банкової є антизаконним. Генеральному прокурору лише формально підпорядкована САП, але він не має втручатися у її роботу.
 • Відповідно до ч.6 ст.36 КПК, яка забезпечує незалежність діяльності САП/НАБУ, генпрокурор не має права міняти безпідставно групу прокурорів сап. Дії Генпрокурора  знищують головний принцип незалежності спеціалізованих органів НАБУ І САП.
 • За Порошенка, незважаючи на тертя між ГПУ та НАБУ генпрокурор Луценко жодного разу не вдавався до таких дій. Можна не сумніватись, що вже сьогодні ми дізнаємось про реакцію наших західних партнерів.
 • Відчайдушні заходи свідчать наскільки близько детективи НАБУ підібрались до Олега Татарова, якого звинувачують у корупції на підставі зізнання і угоди зі слідством, яку уклав Максим Микитась.
 • Поведінка Зеленського у цій справі говорить більше про його справжнє бажання боротися із корупцією, ніж всіх його гнівні відосиків на адресу Конституційного суду. Олег Татаров входить до групи Портнова і надає виключні послуги президенту впливаючи на органи слідства.
 • Грубим тиском на САП і втручанням у розслідування антикорупційної справи Зеленський і Венедиктова поставили під сумнів виконання зобов’язань України за угодою про безвіз і віддалили отримання макрофінансової допомоги ЄС.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Грудня 2020 року - 21:25
Печерський суд продовжив справу про помсту Порошенку за захист держави

Печерський суд продовжив на рік розслідування проти Порошенка за організацію контрнаступу у 2014 році – адвокат Головань 

 • Провадження було відкрите за заявою нардепа з ОПЗЖ Шуфрича за організацію контрнаступу у 2014 році. І хоч зрозуміло, що захист країни та її незалежності і кордонів є не правом, а обов’язком, ДБР продовжує робити вигляд, що там є склад злочину.
 • Якщо Порошенко може бути звинувачений за наказ про контрнаступ для звільнення України, значить і українських військових в перспективі можуть притягнути до відповідальності, як злочинців.
 • Справи проти п’ятого Президента координуються Офісом Зеленського, який ставить силовикам завдання щодо переслідування Порошенка, як лідера опозиції від якої він відчуває загрозу.    
 • Насправді справа за контрнаступ мала б бути негайно закритою після виступу президента Зеленського, де він говорив про необхідність захисту України від зовнішнього ворога.
 • Такі справи продукує так звана «юридична команда» Портнова-Татарова, які й координують всі ці десятки кримінальних справ, спрямовані проти опозиції, проти п’ятого Президента України Порошенка і його політичної сили в інтересах держави-агресора, в інтересах Росії. 
 • Спільний мотив, який об’єднує більшість звинувачень, - помста за шкоду інтересам Росії:
  - Про контрнаступ – поста за збройний опір Росії та звільнення території України
  - Про передислокацію кораблів – помста за програш Росії в морському трибуналі
  - Про Мінські угоди – помста за зовнішньополітичний програш Путіна


Текст скопійовано!