Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
14 Вересня 2020 року - 20:46
Щодо підготовки атаки на Прямий канал
 • Як повідомляють джерела, наближені до офісу президента, наказ «прикрити діяльність Прямого» Зеленський дав під час таємної наради з силовиками на Банковій ще на початку вересня. Відповідальний – Олег Татаров, адвокат з команди Портнова, а нині заступник голови ОПУ.
 • Може здаватись, що основна проблема Прямого – його надмірна популярність, але це не так. Адже у травні Нацрада вже атакувала і телеканал Еспресо всього лише за ретрансляцію ВВС і Свободи.  Колишній член Нацради Сергій Костинський раніше попереджав про ймовірність переслідування 5 каналу.
 • Причина у тому, що Зеленський нетерпимий до критики. Про це свідчать його роздратовані репліки про опозицію, яка «плутається під ногами» та нападки на депутатів власної фракції, незгодних з ним (мікроби). Гео Лероса виключили з фракції за критику Зеленського, у той час як Лещенко критикував Порошенка до останнього.
 • Якщо на Прямому будуть проводитись обшуки і телеканал за вигаданими звинуваченнями буде закрито – Зеленський стане нерукопожатим у Європі і це не зупинить, а посилить кількість критики на його адресу.
 • За 5 років президента Порошенка не було закрито жоден телеканал. Навіть Ньюсван, який регулярно брав участь в інформаційних атаках Росії на українську владу.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Вересня 2020 року - 16:36
СБУ не відкриває справу проти Деркача, натомість порушило ще 15 справ проти Порошенка
 • Головна причина появи нових справ у тому, що старі справи зайшли у глухий кут, хоч їх і не закрили за відсутності складу злочину.
 • Після невдалої спроби оголосити підозру Порошенку у Зеленського не зробили висновків, а лише змінили відповідального виконавця.
 • Замість Смірнова політичні переслідування курує заступник голови ОПУ Олег Татаров, що раніше працював юристом Портнова.
 • Незмінним залишився принцип відкриття справ проти Порошенка – причиною кожної з них є завдання шкоди інтересам Росії, або олігарха Коломойського.
 • Нові провадження стосуються або Приватбанку, або суднобудівного заводу Кузня на Рибальському, який будує катери для ВМС України.

Цитати:

 • І. Новіков: «Найбільш примітне в останній активності СБУ – це не те, що заведені нові 15 справ стосовно Порошенка – ми до цього вже звикли. Як те, що не порушено жодного кримінального провадження проти депутата Деркача. При тому, що і Державний Департамент, і Міністерство фінансів США Деркача чітко, і я б навіть сказав, у непритаманній їм чіткій манері висловились про те, що вони вважають цю людину активним співробітником російських спецслужб. На цьому тлі особливо помітно, що СБУ ця ситуація не цікавить», – зауважив Новіков.

 «Американські спецслужби, американські дипломати вважають, що СБУ також в курсі цієї ситуації. І той факт, що щодо Деркача, судячи з усього, принаймні нам про це не відомо, не відбувається будь-який перевірочних чи слідчих заходів, маркує позицію керівниутва України, яка звісно ж не може йти на користь відносинам України та США». – наголошує Новіков.

«Ми бачимо, що єдине рішення, яке було прийняте за підсумками того сорому, за яким ми спостерігали в червні-липні цього року при спробі обрати запобіжний захід Порошенкові, яка відомо чим закінчилася, закінчилася диким скандалом. Єдине рішення, яке було прийняте – це кадрове рішення. Судячи з того що нам відомо, зараз пан Татаров виконує той функціонал, який до нього виконував в Офісі президента пан Смірнов», – вважає Новіков.

 • Ігор Головань: «Значно більше року іде кампанія з політичних переслідувань лідера опозиції Петра Порошенка. Ще в травні минулого року почали фабрикуватися різного роду кримінальні провадження, про які ми свого часу говорили, що вони абсолютно порожні, що там жодних немає правопорушень, що єдиною метою є політичні переслідування і сприяння і робота в інтересах держави- агресора. Всі ці провадження, як ми і говорили, виявилися фейками. Абсолютно всі ці провадження фактично зайшли у глухий кут, і тому тепер влада, замовники цих політичних переслідувань не бачать іншого виходу в цій ситуації – єдиний вихід фабрикувати нові», – говорить Головань.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
9 Вересня 2020 року - 22:24
Щодо просування російської агентури в органи влади
 • Головою концерну Укроборонпром готуються призначити Сергія Тихонова, екс-нардепа 3 скликання від ПСПУ Наталі Вітренко. Прогресивно-соціалістична партія тривалий час була найбільш відверто проросійською політичною силою, випереджуючи в цьому навіть комуністів.
 • Заступником генерального прокурора України призначено Максима Якубовського, юриста В. Медведчука й одного з активних діячів проросійської організації «Український вибір». Після 2014 року він заховався на одній з посад у військовій прокуратурі, звідки був звільнений за наполягання Юрія Луценка.
 • Юрій Бутусов пише, що таким чином в ОГПУ посилюється вплив Андрія Портнова, який пролобіював призначення Максима Якубовського, як і перед тим лобіював призначення Олега Татарова заступником голови Офісу президента.
 • Насичення органів влади проросійськими елементами відбувається за повної згоди президента Зеленського. Ситуаційний союз Зеленського-Медведчука (Портнова) фактично оформлюється на шкоду Україні у нас на очах.
 • Варто нагадати, що Укроборонпром вже визнав відсутність прибутку у першому кварталі 2020 року. Частина оборонних підприємств зупинились після обрання Зеленського. Виробництво вже прийнятої на озброєння ракети Нептун не фінансується. Державне оборонне замовлення на 2020 рік виконаним не буде
Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Вересня 2020 року - 22:15
Щодо записів про зв’язок судді Вовка і ВРП

НАБУ: «Детективи задокументували не тільки окремі факти вчинення корупційних злочинів, а й викрили цілу систему керованого правосуддя, яке не лише сприяло особистому збагаченню суддів, а й використовувалося головою ОАСК як інструмент захоплення ним влади у судовій системі.»

Тепер зрозуміло чому суддю Вовка настільки турбувало призначення двох членів ВРП президентом Порошенком – зміна розкладу голосів у цьому органі могла перешкодити Вовку незаконно збагачуватись.

 • Загалом розмови в ОАСК, які розслідує НАБУ, свідчать, що принаймні дві справи проти Порошенка були політичним переслідуванням, а їх аргументація була сфабрикована. Це справа про призначення двох членів Вищої Ради Правосуддя та справа про нібито відсутність парламентської коаліції. Не дивно, що обидві справи вже закриті рішенням генпрокурора.
 • Як свідчать записані розмови, у Вовка вирішили атакувати дві кандидатури президента до ВРП.  Пізніше, спираючись на рішення ОАСК за заявою Портнова ДБР порушило кримінальну справу про нібито узурпацію влади президентом Порошенком шляхом призначення двох членів ВРП.
 • На підставі висновку ОАСК про нібито відсутність коаліції Зеленський розпустив ВР 8 скликання достроково. В свою чергу Андрій Портнов також використав ухвали судді Вовка для ініціювання кримінальних справи проти п’ятого президента.
 • Тому не виключено, що невдовзі Портнов також стане одним із фігурантів  справи НАБУ.
 • Виходячи зі змісту розмов, Вовк хотів помститись владі, яку тоді очолював Порошенко. Надто заважали його суддівському «бізнесу». Навесні 2019 року Вовк шантажував представників влади можливістю розгляду заяви одіозного Андрія Деркача про відсутність коаліції у ВР.
 • Пізніше проти Порошенка та Парубія була заведена кримінальна справа про відсутність коаліції за заявою того ж Портнова. Це може означати, що Портнов координував свої дії з випускником вищої школи КГБ Андрієм Деркачем.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Серпня 2020 року - 21:59
Щодо провокації з посвідченням підпалювача авто «Схем»
 • Навіть якщо посвідчення позаштатного кореспондента газети БПП справді знайшли у авто, яке обшукували - це нагадує фейк з візиткою «Правого сектора», який поширювала російська пропаганда в 2014 році.
 • Провладні телеграм канали, Портнов, Мосійчук та ЗМІ, що контролюються Коломойським, активно поширюють фейкове звинувачення на адресу партії Порошенка, але знайдена візитка чи прострочена посвідка нічого не доводить.
 • Як не прилипли російські фейкові звинувачення до Яроша в 2014 році, так само не пристане брехня до Порошенка тепер.
 • Окремо варто проаналізувати чому російські технології використовують для дискредитації опонентів президента Зеленського.
 • Європейська солідарність послідовно підтримувала і підтримує свободу слова, у тому числі свободу критики влади. За 5 років президентства Петра Порошенка на «Схеми» не здійснювався тиск і жодне авто журналістів не згоріло.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Серпня 2020 року - 15:55
Щодо відставки Назара Холодницького
 • Це ще один крок Зеленського до повного контролю правоохоронних органів. На відміну від Холодницького, якого відібрали на чесному конкурсі і який навіть не був знайомий з Порошенком, новим головним антикорупційним прокурором стане людина, слухняна Зеленському.
 • У гіршому випадку на посаду керівника САП призначать взагалі людину Портнова. Але навіть якщо цього не станеться Зеленський буде намагатися зробити головою САП на 100% чи навіть на 300% слухняного функціонера.
 • Щоб цього не сталося, слід діяти згідно закону про прокуратуру під контролем громадськості. Важливу роль має відігрувати громадська рада міжнародних експертів завдання якої є перевірка доброчесності та незалежності кандидатів.
 • Залежний від президента голова САП – це профанація ідеї боротьби з корупцією та інструмент для політичних репресій. Адже політична воля на боротьбу з корупцією перевіряється не кримінальними справами проти колишніх, а кримінальним переслідуванням теперішніх корупціонерів, які обіймають ключові посади в системі влади.
Текст скопійовано!