Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Січня 2021 року - 21:00
Щодо програми Порошенка для боротьби з пандемією
 • Оскільки уряд Зеленського і досі не оголосив цілісної програми боротьби з Covid-19 - це зробив Порошенко, як лідер найбільшої опозиційної партії.
 • Варто нагадати, що Зеленський несе персональну відповідальність за провал боротьби з хворобою, як голова Координаційної ради протидії поширенню Covid-19, що була створена Указом президента №88 у березні минулого року.
 • Стратегічно програма Порошенка складається з 4 основних кроків для протидії хворобі:

- Тотальне тестування і якісна діагностика;

- Контрольована самоізоляція безсимптомних;

- Безкоштовне лікування тих хворих, які потрапили на госпіталізацію у зв’язку з важким перебігом хвороби;

- Вакцинація всіх здорових.

 • Поєднання цих чотирьох кроків дасть змогу розірвати ланцюг розповсюдження вірусу, і країна повернеться до нормального життя.
 • Порошенко підкреслив, що саме вакцинація є головним національним проєктом на 2021 рік.
 • Влада має придбати не менше двадцяти мільйонів доз якісної вакцини – це головне завдання на сьогодні, оскільки час втрачено і у Зеленського вчасно не уклали договори на поставку вакцин.
 • 20 млн доз вакцини забезпечить групи ризику: медичних працівників, літніх людей, вчителів та вихователів, співробітників правоохоронних органів, соціальних служб. Всі вони мають отримати щеплення безкоштовно, аі інші – за поміркованою вартістю.
 • "ЄС" вимагатиме, щоб влада обмежила ціну на тести і вакцину проти COVID, а також, щоб у місцевих бюджетах виділили кошти на закупівлі вакцин. 
 • Порошенко нагадав, що навесні минулого року ЄС запропонувала допомогу і була готова розділити разом з владою відповідальність за боротьбу з пандемією. Але Зеленський самостійно очолив Координаційну раду, оголосив себе чемпіоном по боротьбі з хворобою і відмовився від допомоги.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Січня 2021 року - 20:56
УДО не пропустила голову КСУ на роботу
 • Державою не може командувати охоронник чи вахтер, навіть на виконання неконституційного наказу президента. Зеленський вийшов за межі своїх повноважень. Це узурпація влади і його наказ злочинний, як і його виконання.
 • Вихід з конституційної кризи має лежати в рамках Закону. Європейська солідарність пропонувала доукомплектувати КСУ за результатами конкурсу із залученням Громадської ради доброчесності, як це було під час відбору кандидатів до Верховного суду. Однак цей законопроект Петра Порошенка монобільшість навіть не розглядала.
 • На жаль, керівник УДО нестиме персональну відповідальність за перешкоджанню роботі голови КСУ. Навіть незважаючи на підпорядкування УДО особисто Президенту, самоуправству рано чи пізно дадуть юридичну оцінку.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Січня 2021 року - 20:33
Про падіння інвестицій за президента Зеленського
 • 2020 рік приніс менше прямих іноземних інвестицій, ніж найважчий рік війни – 2014-ий. Про це свідчить статистика.
 • Варто нагадати, що іноземні інвестиції – важливе джерело зростання ВВП та нові робочі місця для українців. 
 • У Зеленського можуть все списати на пандемію, так як у Порошенка могли списати все на війну. Але замість цього після кризового 2014 року у 2015-ому Україна досягла замало не рекордного рівня інвестицій.
 • За Зеленського зростають лише видатки бюджету і споживання їх на органи влади, МВС, ДБР та прокуратуру. Своїми діями влада вже  похоронила інвестиції як джерело розвитку.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Січня 2021 року - 21:33
Щодо запровадження санкцій США проти 5 колони Кремля
 • Запровадження персональних санкцій США проти громадян - представників проросійської п‘ятої колони в Україні, а також медіа-ресурсів - це чіткий сигнал Зеленському:
  По-перше, справжнім ворогом України і США є не Порошенко, проти якого весь 2020 рік Банкова та ГПУ під керівництвом Зеленського влаштовувала політичну травлю, а Москва, її п‘ята колона в Україні та проросійські ЗМІ.
  - По-друге, окремі представники партії Зеленського становлять небезпеку, як для України, так і для українсько-американських відносин. Тому Зеленському слід задуматися над очищенням своїх політичних лав від токсичних осіб і, головне, впливів, аби розраховувати на співпрацю з Вашингтоном.
  - По-третє, Зеленський має на практиці забезпечувати верховенство права і припинити цькування антикорупційних структур в Україні.
  -По-четверте, санкції США - це сигнал українській владі про те, що час жартів завершився.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Січня 2021 року - 21:30
Щодо заяви Зеленського про вакцину від Євросоюзу
 • Владимир Зеленский обсудил с президентом Молдовы Майей Санду вопрос получения вакцины от COVID-19 и выступил за то, чтобы Европейский Союз уделял больше внимания поставкам вакцины странам Восточного партнерства, в число которых входят Украина и Молдова.
 • Принижене випрошування подачок Зеленським ні до чого не призведе. Наразі кожна країна дбає у першу чергу про своїх громадян. Вакцини шукались, замовлялись і передплачувались ще півроку тому.
 • Петро Порошенко зміг забезпечити армію зброєю, здобути безвіз і навіть Томос - він точно забезпечив би Україну вакцинами для всіх українців.
 • Відсутність вакцин для всіх громадян – ще одне свідчення імпотенції теперішньої влади, а також наслідок невдалого вибору на виборах 2019 року. 73% були обдурені пропагандою та чорним піаром і дуже важливо, щоб більшість більш не робила таких помилок.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Січня 2021 року - 17:06
Відпочинок Порошенків
 • Громадян мають цікавити не гроші в чужій приватній кишені, а витрати в Державному бюджеті
 • Минулого 2020 року Зеленський відпочивав 5 разів - причому всі 5 разів - коштом державного бюджету:
  Прикарпаття, президентська резиденція в Гуті з 31.12.2019-02.01.2020
  - Оман, ультрадорогий готель, 2-9.01.2020
  - Херсонщина, Бірючий, «Дача Хрущова» 19-29.07.2020
  - Закарпаття «Деренівська купіль» 25.09.2020
  - Прикарпаття, президентська резиденція в Гуті з 30.12.2020
 • Варто нагадати, що в бюджеті 2021 року:
  - Видатки на діяльність Президента зросли на 357 млн грн, до 1  млрд 269 млн.грн.
  - Видатки на ДУС зросли – майже на 800 млн грн, 2,8 млрд грн.
Текст скопійовано!