Позиція Скинути теги

Детальніше по Іловайську та Дебальцеву
 • Загальновідомо, що єдиною причиною Іловайської трагедії було пряме вторгнення російських військ на територію України в той час, коли Україна ще не встигла і не могла встигнути відновити за чотири місяці війни боєздатність власного війська.
 • Дебальцеве ж, що замислювалося Путіним як найбільша військова поразка України, перетворилося на приклад успішного виведення військ і збереження людських життів. Зокрема, колишній верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал армії США Уеслі Кларк дуже високо оцінив дії української армії в нинішній війні на Донбасі, а операцію в Дебальцеве з точки зору стратегії вважає успішною і такою, що увійде в підручники сучасної військової справи.
 • Минулого року Генеральний прокурор Ірина Венедіктова – на 200% людина Зеленського – була змушена визнати, що єдиним фактором, який став причиною загибелі українських військових під Іловайськом є пряме вторгнення збройних сил Росії. За рік, що минув, нічого нового до цієї версії Офіс генпрокурора не додав.
 • Дійсно, Іловайськ і Дебальцеве – це складні та трагічні сторінки військової історії України. Але головним військово-політичним результатом 2014 року стало звільнення двох третин території Донецької і Луганської областей від російської окупації. І це відбулося під керівництвом Верховного Головнокомандувача Петра Порошенка. В той же час за каденцію Зеленського не було звільнено ані сантиметра української території. Більше того, її частину віддали під контроль окупантів через відведення військ.
 • Також не треба забувати, що жоден представник «Кварталу» не пішов на фронт захищати країну, натомість у своїх сценках вони висміювали Збройні сили України. Більше того, у 2014 році до вже окупованої Горлівки приїхав «Квартал» на чолі із Зеленським. Він особисто чотири рази ухилявся від призову протягом кількох хвиль мобілізації. 
 • І тепер ці люди, які під час великої небезпеки для країни, наклали в штани та ховалися в кущах, сьогодні намагаються судити та засуджують тих, хто став на захист України та відстояв її свободу та незалежність.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
14 Вересня 2021 року - 20:48
Щодо розмов Медведчука
 • Розмов Медведчука з Порошенком немає, відтак Офіс Зеленського притягує туди Порошенка за вуха; влада відмовилася від вимоги адвокатів Порошенка оприлюднити увесь масив розмов.
 • Головне, реальні дії Порошенка були діаметрально протилежними тому, що говорив про нього Медведчук. Медведчук каже, зараз відступатимуть, а ЗСУ тим часом наступають.   Медведчук говорить про купівлю в Росії вугілля, електрики чи газу, а Україна за Порошенка, навпаки, відмовляється від російських енергоносіїв.
 • Так звана труба російською власністю стала ще за Кравчука, при розподілі активів СРСР, і Порошенко став першим Президентом, який на рівні РНБО поставив питання про її повернення у державну власність.  Було прийнято кілька рішень Радбезу, заблокованих судами.
 • Спроби Зеленського втягнути Порошенка в історію Медведчука – це фейки та класичний чорний піар проти Порошенка як лідера опозиції.
Щодо ТСК Безуглої по темі Іловайська та Дебальцева
 • Розгляд питання Іловайська та Дебальцевого в ТСК – це пряма апологія Кремля, захист Путіна та Росії від відповідальності за військові злочини проти України. Це враження підкріплює і фактичне призначення заступником голови ТСК Ріната Кузьміна, соратника Медведчука, розмови якого теж має розглядати комісія. Засідання цієї ТСК неначе спільні партійні збори «Слуг» та прокремлівської ОПЗЖ.
 • Загальновідомо, що єдиною причиною Іловайської трагедії було пряме вторгнення російських військ на територію України в той час, коли Україна ще не встигла і не могла встигнути відновити за чотири місяці війни боєздатність власного війська.
 • Дебальцеве ж, що замислювалося Путіним як найбільша військова поразка України, перетворилося на приклад успішного виведення військ і збереження людських життів. Зокрема, колишній верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал армії США Уеслі Кларк дуже високо оцінив дії української армії в нинішній війні на Донбасі, а операцію в Дебальцеві з точки зору стратегії вважає успішною і такою, що увійде в підручники сучасної військової справи.
 • Минулого року Генеральний прокурор Ірина Венедіктова – на 200% людина Зеленського – була змушена визнати, що єдиним фактором, який став причиною загибелі українських військових під Іловайськом є пряме вторгнення збройних сил Росії. За рік, що минув, нічого нового до цієї версії Офіс генпрокурора не додав.
 • Але атака на попередників по лінії Іловайськ та Дебальцеве триває та потрібна для того, щоб відволікти увагу суспільства державної зради, яка відбулася влітку минулого року на рівні державного керівництва, коли росіянам з Офісу президента злили інформацію про спецоперацію проти найманців з російського угруповання Вагнера.
 • Таке перемикання уваги ТСК на іншу тему – це прагнення Зеленського замести сліди власного злочину чи злочину свого найближчого оточення, який підтверджує й свіже розслідування всесвітньо відомої телекомпанії CNN.
 • Щодо розмов Медведчука, - розмов з Порошенком немає; реальні дії Порошенка були діаметрально протилежними тому, що в реальності робив Порошенко як Президент та Верховний Головнокомандувач, захищаючи країну; Офіс Президента відмовився задовольнити вимогу адвокатів Порошенка оприлюднити увесь масив розмов; спроби Зеленського втягнути Порошенка в історію Медведчука – це фейки та класичний чорний піар проти Порошенка як лідера опозиції.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Вересня 2021 року - 20:52
Рейтинг «Фокус» - статки олігархів зростають
За рейтингами журналу «Фокус»

2013 рік

2017 рік

2020 рік

2021 рік

Рінат Ахметов

14,871 млрд дол

3,1 млрд дол

7,285 млрд дол

10,64 млрд дол

Вадим Новинський

3,6 млрд дол

0,734 млрд дол

1,522 млрд дол

2,54 млрд дол

Віктор Пінчук

2,187 млрд дол

1,4 млрд дол

2,416 млрд дол

2,53 млрд дол

Ігор Коломойський

3,398 млрд дол

1,6 млрд дол

1,152 млрд дол

1,67 млрд дол

Віктор Медведчук

0,270 млрд дол

0,055 млрд дол

1,184 млрд дол

0,864 млрд дол

 •  Зростання статків олігархів, яке відбувається за Зеленського, є найкращою ілюстрацією провалу його боротьби з олігархами, яка насправді не ведеться.
 • Особливо вражаючими темпами зростають статки Ріната Ахметова, який за 2 роки Зеленського збагатів більш як утричі.
 • Водночас оцінка статків за 2017 рік свідчить, що за Порошенка всі олігархи ставали біднішими. Саме Порошенко пішов на конфлікт із всемогутнім Коломойським, націоналізувавши його Приватбанк, банкрутством якого він шантажував країну.
 • Рейтинг журналу Фокус об’єктивно спростовує казки російської пропаганди і показує, що за президентства статки Порошенка не зросли, а зменшилися на 375 млн доларів.
Північний потік-2 добудований за відсутності опору України
 • Добудова ПП-2 є програшом Зеленського, який, на відміну від Порошенка, не вів активної боротьби проти нього. Це відчув Путін і після перемоги Зеленського добудова газопроводу різко прискорилася:
  Північний потік-2 почали будувати з 2016 року, але через активний опір України станом на 1 квітня 2019 року було прокладено лише 915 км труб двох гілок Північного потоку, який має загальну довжину 2462 км, або 37%.
  - Проте лише за перший рік президентства Зеленського, станом на грудень 2019-го, трубопровід вже мав 2230 км, тобто був готовий на 90%. (Подальша зупинка добудови відбулася тільки завдяки позиції Данії).
 • Під час зустрічі з Ентоні Блінкіним Володимир Зеленський погодився зі зняттям санкцій США проти ПП-2, адже на спільній прес-конференції після зустрічі він обійшов увагою цю тему і заявив, що сторони продемонстрували спільність бачення та підходівПізніше в США заявили, що повідомили українську сторону про зняття санкцій зазделегідь.
 • З ПП-2 можна і треба було боротися. Зеленський не проявив бойових якостей і здався без боротьби, бо є некомпетентним президентом у зовнішній політиці і тепер Україна втратила кілька мільярдів доларів щорічно за транзит російського газу.
 • Наприклад, в 2014 році Україні вдалося зупинити побудову «Південного потоку» через Болгарію. За президентства Порошенка кількість ниток «Блакитного потоку» у Туреччину також була зменшена вдвічі, а вже прокладені труби по території Росії – частково розібрані. Порошенко навіть добився від Франції повернення сотень мільйонів доларів Росії за вже збудовані 2 кораблі типу «Містраль».
 • У Зеленського програли навіть контракт з Угорщиною, якому не загрожував Північний потік-2. На початку вересня Будапешт оголосив про підписання угоди на поставку російського газу через Сербію, в обхід України.
Справжня соціальна програма Зеленського вражає пенсіонерів
 • Очільники уряду та ключові економісти Зеленського розпочали інформаційну підготовку до можливої зупинки виплати пенсій і навіть відмови від гарантованої пенсії для всіх громадян:
  8 вересня екс-міністр економіки, а тепер радник голови Офісу президента Тимофій Мілованов заявив, що українці мають самі збирати собі на пенсію. Чиновник закликав відкладати хоча б 3-5% доходів щомісяця у накопичувальні пенсійні фонди
  - 26 серпня міністр фінансів Сергій Марченко вразив усіх заявою, що 40-річні можуть взагалі не розраховувати на пенсію. Він також агітував вкладати кошти у накопичувальні приватні пенсійні фонди.
 • Варто нагадати, що ні в програмі Зеленського, ні в програмі його партії ніде не заявлялося про відмову від виплати пенсій. Не згадувалось там і про приватні накопичувальні пенсійні фонди.
 • Українці серйозно постраждали від трастів в 93-94 рр., тому переконати їх понести гроші в якісь довірчі структури знову вкрай складно. Втім, кошти на чорний день, які зберігаються у готівці, серйозно цікавлять людей Зеленського. За словами Данила Гетьманцева треба примусити українців легалізувати майже 50 млрд дол.
 • Виборці Зеленського не очікували такої соціальної політики і тепер почувають себе покинутими.
 • Виявляється порада Євгена Брагара пенсіонерці продати собаку, або заява Галини Третьякової про необхідність стерилізації батьків, що народжують дітей низької якості для отримання допомоги – це не виключення, а система поглядів однопартійців Зеленського.
 • Зауважимо, що Порошенко пропонує прямо протилежний підхід до соціальних питань. У понеділок 06 вересня він запропонував використати кошти МВФ для виплати 13-тої пенсії, як це було в 2019 році. Така допомога підтримала б і пенсіонерів, і економіку, збільшивши купівельну спроможність.
Текст скопійовано!