Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Квітня 2021 року - 22:11
Петра Порошенка вважають найбільш близьким до ідеального образу політика
 • Дослідницька агенція Fama з’ясувала які саме характеристики політичних лідерів є важливими для виборців та сформувала образ “ідеального” для сучасної України політика національного та локального рівнів. 
 • До топ-10 постатей, яких респонденти вважають найбільш близькими до образу ідеального політика [названих без підказки], належать: 
  - Богдан Хмельницький, 
  - Тарас Шевченко, 
  - В’ячеслав Чорновіл, 
  - Михайло Грушевський, 
  - Іосіф Сталін,
  - Анґела Меркель, 
  - Пьотр І, 
  - Іван Мазепа,
  - Ярослав Мудрий, 
  - Степан Бандера.
 • Найближче до описаних ідеальних образів політика виявився Петро Порошенко [17 % від усіх згадок]. На далі йдуть Володимир Зеленський [~15 %], Юрій Бойко [~11 %], Юлія Тимошенко [~8 %], Ігор Смешко [~5 %], Віктор Медведчук [~4 %], Володимир Гройсман [~3 %], Олег Ляшко [~3 %].
 • Петро Порошенко займає перше місце як політик, який найближчий до ідеального, в трьох макрорегіонах: на Заході (Петро Порошенко - 28 %, Володимир Зеленський - 7%); Півночі (Петро Порошенко - 17 %, Володимир Зеленський - 13%) та Центрі (Петро Порошенко -18%, Володимир Зеленський - 15%). На Сході Петро Порошенко займає другу позицію - 14 % (Володимир Зеленський - 21%).
Справа громад
Глобальна Фейсбук
15 Квітня 2021 року - 21:05
Щодо зміни планів США – два кораблі не будуть заходити у Чорне море.
 • Як не раз нагадував Петро Порошенко - крім нашої армії ніхто нас не захистить. Потрібно розвивати і модернізувати озброєння наших військових. Зокрема найголовнішою проблемою зараз є зупинка фінансування Державного Оборонного Замовлення (ДОЗ), через яку Міноборони не може проводити закупівлі.
 • Окрім поточних закупівель, яку зупинені, є цілий ряд проблем, які знижують обороздатність:
 • До війська передано ракетний комплекс «Нептун», але не закуплені ракети до нього. На озброєння прийнято розроблену за Порошенка високоточну систему залпового вогню «Вільха», але в 2020 році не закупили достатній боєкомпект, та таке інше.
 • Захід у Чорне море кораблів США мав символічний характер, адже за дальністю їхніх «томагавків» (2,5 тис км) вони і так можуть покриваюти всю акваторію Чорного моря з Середземного моря.
 • Зрештою, якщо відмова заходити у Чорне море есмінців США призведе до зменшення ескалації, - значить однією загрозою такого походу мети вже досягнуто.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
14 Квітня 2021 року - 21:09
Щодо чуток про порушення кримінальної справи проти А.Деркача
 • Виглядає, що Зеленський почув критику Європейської солідарності і погодився на порушення справи проти  Деркача, якого неодноразово використовував собі на користь:
  В 2019 році - для обгрунтування розпуску парламенту Деркач подав позов до ОАСК, де вирішили, що у ВР немає коаліції.
  - В 2020 році - на підставі плівок Деркача було порушено справу проти Порошенка і Байдена
Щодо відмови монобільшості зменшити тарифи на електроенергію
 • Рік тому Зеленський обіцяв зменшити тарифи удвічі цієї зими. Але натомість влада збільшила вдвічі тарифи на електроенергію і вдвічі зменшила субсидії.
 • Ще в січні ЄС запропонувала план, (ініціатор – Петро Порошенко), законопроект 4617, але його навіть не ставлять в порядок денний. ЄС вимагає від уряду повернутися до пільгових тарифів і запровадити заборону на імпорт російської електроенергії.
 • ЄС також пропонує: 
  - об'єднати електромережі ЄС і України; 
  - зробити, щоб частка атомної електроенергії не була менше 55% загального обсягу; 
  - дати аудиторській службі України доручення провести аудит, щоб з’ясувати як учора ще прибуткові компанії, в тому числі обленерго, "Центренерго" - сьогодні раптом стали збитковими?
 • Варто нагадувати, що за Порошенка був пільговий тариф  90 копійок до 100 кіловат на годину, і в першу чергу на цьому вигравали пенсіонери і найбільш незахищені верстви населення.
 • Щодо критики слуг, що вважають цей закон популізмом, то хай розпочнуть з президента Зеленського, який обіцяв знизити тарифи удвічі. Бо опозиція пропонує тариф на електроенергію для найбідніших не знижувати, а хоча б скасувати підвищення.
Про поширення фейку про санкції Євросоюзу проти Байдена і Порошенка
 • Це приклад фейк-ньюс з яким зовсім не бореться Центр протидії дезінформації створений у Зеленського. Екс-генпрокурор Віктор Шокін справді зробив заяву до Європейської комісії.
 • Однак Єврокомісія є урядом Євросоюзу, а не адміністративним судом, а тому не розглядає скарг колишніх чиновників, які програли всі суди.
 • Підтримка цієї новини в інформаційному просторі України є російською провокацією, спрямованою на погіршення відносин України та США. Саме тому її репостять ЗМІ, що належать проросійському Медведчуку.
Про позачергове засідання Верховної Ради
 • Неймовірно, але спочатку на засідання хотіли винести тільки два альтернативних законопроекти 5187-1 та 4636-1 без розгляду основних. Причина тільки в тому, що авторами основних були депутати від ЄС.
 • Лише після наполягання опозиції розглянуть і основні, і альтернативні (що є майже точною копією основних). Але голосуватимуть лише за альтернативні – від слуг. Такі маніпуляції з Регламентом потрібні, бо у Зеленського категорично проти прийняття будь-яких законів від партії Порошенка.
 • Як і з черговим засіданням виникають питання чи були достатні причини у червоній зоні зібрати кілька тисяч людей, щоб прийняти закон про лікарняні та про процедуру поховань для військових?
 • Чому перед лицем активізації російського вторгнення не розглядають зміни до бюджету для збільшення фінансування ЗСУ? Чому монобільшість вперто не підписує вимогу ЄС зібрати позачергове засідання ВР для посилення боротьби з пандемією і виділення достатніх коштів на вакцинацію?
 • Рішення зібрати Раду є прикладом некомпетентності – Київ та його медичну систему наражають на небезпеку зростання кількісті хворих без достатніх причин. Рада не розглянула головні загрози, які є на сьогодні.
Текст скопійовано!