Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
6 Серпня 2019 року - 17:12
Боротьби в ПАРЄ більше не буде?

Заяви обраного народним депутатом від «СН» Богдана Яременка про те, що делегації України в ПАРЄ треба «адаптуватися до ситуації і шукати спосіб просувати свої інтереси», а також його глибокодумний висновок «наш інтерес – не у виключенні Росії, а в консолідації підтримки навколо наших поглядів» - у перекладі на нормальну мову означає – «коли вам плюють в лице, треба витертися і цього досить».

  • Це передвісник послаблення позиції України в ПАРЄ, де раніше наша парламентська делегація роками не дозволяла повернення Росії, підтримуючи санкції проти нашого ворога.
  • Це Вам не Ірина Геращенко, не Володимир Арьєв, не Борислав Береза, не Олексій Гончаренко, не Логвінський, які перетворювали в ПАРЄ кожен день роботи в «день України».
Справа громад
Глобальна Фейсбук
29 Липня 2019 року - 20:29
Щодо арештів у Москві і реакції України

Заява МЗС: «Такими системними порушеннями фундаментальних свобод і прав людини – на свободу висловлювань та мирний протест – Кремль відверто знущається над тими європейськими державами і політиками, які нещодавно дозволили російським представникам повернутися в ПАРЄ».

Реакція МЗС Україна жорстка, але виправдана. В Європі мають пояснити виборцям, якого монстра повернули до роботи в ПАРЄ.

Це відповідь чи варто продавати погляди за щедрі членські внески – побиття і арешти в Москві є результатом замирення диктатора, який спочатку добився свого у ПАРЄ, а тепер плює на принципи цієї структури.

Лінк

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Липня 2019 року - 13:17
Про перемогу Порошенка у Європарламенті

458 депутатів Європарламенту підтримали резолюцію щодо українських політичних в‘язнів в Росії. Це майже 75% присутніх в залі депутатів, це найвища підтримка резолюції, яка вимагає від РФ негайного звільнення наших! Делегація «Європейської солідарності» на чолі з П. Порошенком вітають це рішення Європарламенту.

П’ятий президент продовжує займатись зовнішньою політикою замість шостого. У Страсбурзі замість Порошенка мав би бути Зеленський, але він віддав перевагу візиту у Миколаїв, де посварився з головою обласної ради, з’ясовуючи хто малорос. 

  • Володимир Зеленський ще не готовий виконувати обов’язки Президента, але від цього не повинна страждати країна. Як державник Петро Порошенко привіз результат – консолідоване рішення Європарламенту на користь Україні.

Звернення Європейського парламенту до Росії з вимогою звільнення політв’язнів з України може стати ключовим для повернення моряків, яких вже давно мали відпустити через рішення Морського трибуналу у Гамбурзі.

  • Порошенко поводить себе не так, як попередники і подає приклад майбутнім президентам, як залишатися вірним своїм поглядам і своєму народу, навіть якщо більшість виборців проголосували за його опонента.

Варто нагадати ганебну реакцію Андрія Богдана, який після відмови Зеленського воювати проти повернення Росії в ПАРЄ заявив: «Реакція ПАРЄ — це реакція світу на поведінку Порошенка». Сьогоднішнє рішення Європарламенту показує Богдану і Зеленському, як у Європі ставляться не лише до України, але й до Порошенка.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Липня 2019 року - 18:48
Щодо листа Порошенка керівникам Євросоюзу

Петро Порошенко вважає, що повернення делегації РФ до ПАРЄ руйнує власні правила організації та ставить під загрозу її міжнародний статус. Про це він написав у листі до 18 керівників Євросоюзу, держав і урядів, які є ЄНП, зокрема, голові Європейської Ради Дональду Туску, голові Єврокомісії Жану-Клоду Юнкеру, канцлеру Німеччини Ангелі Меркель. 

Порошенко не включився до критики Зеленського і не шукає хто більше винен депутати, МЗС чи президент. Натомість екс-президент використовує свої зв’язки для формування у ЄС розуміння помилки, що була допущена з поверненням Росії в ПАРЄ.

  • Порошенко поводить себе як державник, відкидаючи спокусу політичного знищення опонента в ситуації, коли програв не лише президент Зеленський, але й вся Україна.

Петро Порошенко наголосив, що повернення делегації РФ відбувається у той самий час, коли Росія продовжує військову агресію на Донбасі, розгортає нові репресії в окупованому Криму, відмовляється виконати обов’язковий наказ Міжнародного трибуналу з морського права з вимогою звільнити 24 українських моряків, як і заперечує нові докази причетності Росії до збиття МН17.

  • Порошенко обурений тим, що основним фактором у поверненні Росії до ПАРЄ стало фінансове питання.

 

Читай

Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Липня 2019 року - 18:45
Щодо заяви президентки ПАРЄ

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі Паск'є вимагає допустити спостерігачів ПАРЄ на вибори в Україні. Раніше спікер А. Парубій скасував це запрошення.

Україна має повне моральне право не довіряти спостерігачам ПАРЄ, серед яких можуть бути росіяни. Існує практика наприклад ОБСЄ не використання на виборах спостерігачів із країн, що перебувають в конфлікті.

  • ПАРЄ втратила свій авторитет через безумовне повернення делегації Росії, в обмін на внесок, всупереч задекларованим раніше поглядам.

Не можна виключати, що після особливо значного внеску спостерігачі ПАРЄ раптово побачать зловживання на українських виборах навіть там, де їх немає.


Читай

Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Липня 2019 року - 20:04
Для продовження дискусії про ПАРЄ

(читайте статтю К. Єлисеєва)

Рішення про повернення Росії в ПАРЄ не було неминучим. Росію неодноразово намагалися повернути в ПАРЄ, але кожного разу об’єднаний опір парламентської делегації, МЗС та президента Порошенка руйнував ці задуми.

Так само кожні півроку в ЄС звучать ідеї про припинення санкцій, але завдяки тиску української дипломатії цього жодного разу не сталося.

Після нідерландського референдуму, де громадяни рекомендували уряду не підписувати угоду про асоціацію з Україною через страх зростання еміграції, в Києві також не здалися. Порошенко та українські дипломати особисто обдзвонили багатьох нідерландських політиків і досягли позитивного результату. Тому заяви Зеленського, що все було вже вирішено, – не витримують критики.

Варто нагадати, що влітку 1991 року Джордж Буш старший виголосив промову у Києві, де закликав українців не руйнувати Радянський Союз. Тоді також в США було все давно вирішено! Але українці не слухняні і утворили незалежну державу.

Повернення РФ у ПАРЄ — це перший пропущений удар з підриву міжнародного санкційного режиму. Цей успіх дає Росії відчуття вседозволеності. Тепер вона буде ще менш зговірливою. Ключове правило російської дипломатії – ніколи добровільно не здавати, особливо те, що здобуте злочинним шляхом і тим паче, коли відчувається слабкість опонента. Кремль не розуміє жестів доброї волі, а лише мову сили.


Текст скопійовано!