Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
14 Вересня 2021 року - 20:57
Щодо заяви прес-секретаря президента Зеленського
 • Жители временно оккупированных территорий Донбасса и Крыма могут голосовать на выборах в Госдуму РФ, если это нужно для их безопасности. Все равно эти выборы юридически ничтожны, заявил в интервью каналу Дом пресс-секретарь президента Владимира Зеленского Сергей Никифоров.
 • Прес-секретар президента не мав права заявляти про зміну ставлення України до голосування її громадян на виборах депутатів Російської Думи. Навіть якщо це його думка він мав утриматися від її оприлюднення до звільнення зі своєї посади, де він сприймається речником президента.
 • Натомість Нікіфоров не просто допустив можливість такого голосування, але й сказав це на телеканалі, що мовить для окупованих територій.
 • Тепер Президент України має уточнити своє ставлення до голосування українців на виборах Російської Думи, бо мовчання після заяви його прес-секретаря буде означати згоду президента з такою позицією.
 • Никифоров про візит Зеленського до ООН: «Он будет принимать решение, исходя из целесообразности. Ведь потратить кучу времени — день туда, день обратно на перелет — ради того, чтобы постоять на трибуне ООН? Конечно, нет. Должна быть какая-то польза.
 • Зеленський прийшов на все готове, але не виказує зацікавленості навіть підтримувати те, що отримав. Наприклад його виступ в ООН був би дуже важливим для розширення Кримської платформи, приєднання до якої є відкритим. Тим часом до КП входять здебільшого країни нашого регіону світу.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
21 Квітня 2021 року - 19:53
Щодо брехні Олексія Резнікова про миротворців
 • 19 квітня в ефірі «Свобода слова» О.Резніков: «Я перевірив, чи було офіційне звернення України (до ООН – прим) щодо порушення питання щодо миротворців. Я не знайшов такої ініціативи».
 • Олексій Резніков банально бреше, видаючи бажане за дійсне. Насправді Україна зверталась до ООН з проханням надіслати миротворців на найвищому рівні
 • Ще 18 лютого 2015 року РНБО прийняла рішення про звернення до ООН з проханням розгортання миротворчої місії в Україні.
 • На сесії Генеральної асамблеї ООН в 2015 році цей заклик прозвучав у виступі Президента України. П.Порошенко тоді сказав: «Спеціальна миротворча операція під егідою ООН може стати дуже корисним інструментом для сприяння здійсненню мінських угод
 • На Раді Безпеки ООН в 2017 році український президент знову звернувся із закликом про миротворців ООН – закликав надіслати технічну місію в Україну для оцінки витрат розгортання миротворчої операції. У своєму виступі П.Порошенко тоді сказав: «Хотів би підтвердити мій запит до цієї Ради розгорнути миротворців на Донбасі – необхідно рухатися вперед цим шляхом, чим швидше, тим краще. Таким чином, я вітаю започаткування обміну думками між членами Ради щодо просування по цьому питанню».
 • У слуг прогресує давня хвороба – вони уявляють себе першопрохідцями, до яких нічого не відбувалося. Так ведуть себе підлітки, але комічно спостерігати підліткові реакції у дорослих чоловіків.
 • Днями прем’єр Шмигаль навіть заявив, що 2020 рік був найважчим для економіки України. Пану прем’єру навіть не прийшло в голову, що хтось може пам’ятати окупацію Донбасу з втратою 20% промисловості в 2014 році. А тим більше рекордну інфляцію та руїну в 1993 році, коли ціни зросли на 10 000% за один рік.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
15 Грудня 2020 року - 16:41
Щодо початку розслідування по-суті у Міжнародному суді в Гаазі
 • Міжнародний суд у Гаазі завершив розгляд матеріалів щодо російських злочинів в Криму і на Донбасі. Тепер Судова палата МКС має прийняти рішення про початок повноцінного розслідування.
 • Позов України проти Росії до Міжнародного суду ООН у Гаазі подано 16 січня 2017 року. Росію звинувачено у тероризмі та дискримінації. Україна звернулася до суду з проханням запровадити тимчасові заходи щоб запобігти продовженню злочинів.
 • У компетенції Міжнародного Суду ООН — встановити, чи порушувала країна-член ООН певні міжнародні конвенції, ратифіковані обома країнами (позивачем і відповідачем). 
 • У більшості випадків країна-відповідач має надавати згоду на те, щоби Суд узявся за позов. Тому було вирішено обмежити позов України двома конвенціями: про боротьбу з фінансуванням тероризму та про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Обидві ратифіковані Росією та Україною.
 • Подачі позову передувала велика робота військової прокуратури, яка документувала численні злочини, збираючи докази та свідчення. Україну в суді представляла заступник міністра МЗС Світлана Дзеркаль. Перші слухання відбулись 6 березня 2017 року.
 • Під час підготовки матеріалів до суду українською стороною було опитано 1400 потерпілих, 2000 свідків, проведено 1800 судових експертиз і здобуто 100 000 одиниць речових доказів, у тому числі зразки зброї та військової техніки виробництва Російської Федерації, захоплені українською армією під час боїв. Позов налічує 800 томів матеріалів, з них 300 томів під грифом «таємно» і «цілком таємно».
 • Володимир Зеленський не має жодного відношення до цього позову, матеріали якого збиралися ще тоді, коли він грав на роялі у 95 кварталі, розважаючи російську публіку. Попри те, що зараз у структурі влади залишається Ігор Жовква та Євген Єнін, які тоді також представляли Україну в суді.
 • Проте, незважаючи на те, що позов та матеріали до нього готувався за розпорядженням президента Порошенка, опозиція буде підтримуватиме дії теперішньої української влади в цьому процесі до повного засудження Росії.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
8 Грудня 2020 року - 21:45
Щодо ініціативи Порошенка залучити США до Нормандського формату

23 листопада 2020 р. Порошенко під час онлайн-виступу на Міжнародному Безпековому Форумі у Галіфаксі виступив за реформування механізму “права вето” у Раді Безпеки ООН та посилення Нормандського переговорного формату через залучення Сполучених Штатів Америки

 • Президент Обама не хотів особисто брати участь у «європейських» справах, де окрім того від був би одним з 5-ти голів держав. Тому розбиратись як зупинити війну в Україні тоді було призначено віце-президента Джозефа Байдена.
 • Президент Трамп продовжив практику уникання особистої участі в Нормандському форматі, але призначив спецпредставника Курта Волкера для контактів з учасниками Нормандського формату.
 • США завжди були неформально присутні у Нормандському форматі. Це не залежало президент від якої партії керує США, адже за Порошенка Україна користувалася двопартійною підтримкою.
 • Обрання президентом США Джозефа Байдена якісно змінює ситуацію і відкриває теоретичну можливість для участі США у Нормандському форматі безпосередньо. Якщо це станеться, США одразу стануть головним учасником цих переговорів і це розуміють в Росії та ЄС.
 • Петро Порошенко почав міжнародну дискусію, яка може призвести до посилення позицій України у Нормандському форматі, якщо президент Зеленський та його дипломати підхоплять обговорення та просування цієї тези.
 • Порошенко і далі займається зовнішньою політикою, використовуючи свій вплив та авторитет в інтересах України.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Листопада 2020 року - 22:20
Щодо пропозиції розширення Нормандського формату
 • Порошенко на Міжнародному Безпековому Форумі у Галіфаксі виступив за реформування механізму “права вето” у Раді Безпеки ООН та посилення Нормандського переговорного формату через залучення США
 • Президент Обама не хотів особисто брати участь у «європейських» справах, де окрім того від був би одним з 5-ти голів держав. Тому розбиратись, як зупинити війну в Україні,тоді було призначено віце-президента Джозефа Байдена.
 • Президент Трамп продовжив практику уникання особистої участі в Нормандському форматі, але призначив спецпредставника - Курта Волкера, для контактів з учасниками Нормандського формату.
 • США завжди були неформально присутні у Нормандському форматі. Це не залежало президент від якої партії керує США, адже за Порошенка Україна користувалася двопартійною підтримкою.
 • Обрання президентом США Джозефа Байдена якісно змінює ситуацію і відкриває теоретичну можливість для участі США у Нормандському форматі безпосередньо. Якщо це відбудеться, США одразу стануть головним учасником переговорів і це розуміють в Росії та ЄС.
 • Петро Порошенко почав міжнародну дискусію, яка може призвести до посилення позицій України у Нормандському форматі, якщо президент Зеленський та його дипломати підхоплять обговорення та просування цієї тези.
 • Порошенко і далі займається зовнішньою політикою використовуючи свій вплив та авторитет в інтересах України.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Вересня 2020 року - 21:42
Щодо звернення Зеленського на урочистому засіданні ГА ООН.
 •  Засідання Генасамблеї ООН – ідеальний майданчик, на якому президент Зеленський міг би поширити позицію України щодо:
  - шляхів деокупації Криму, 
  - необхідності миротворчої місії на Донбасі,
  - систематичного порушення Росією режиму припинення вогню на Донбасі,
  - санкцій проти Росії, тощо.
 • Але Зеленський не сказав жодного слова про це, обмежившись загальними ритуальними фразами.
 • У виступі Зеленського жодного слова і про судовий процес у Нідерландах у зв’язку зі збиттям МН-17, де загинули 298 людей.  
 • Варто порівняти з усім цим сором’язливим замовчуванням неприємних для ворога тем, меседжі з виступу на засіданні Генасамблеї ООН Президента України Петра Порошенка у лютому 2019 року:
  - П.Порошенко: «В голові не вкладається, що навіть після всіх цих рішень Російська Федерація досі намагається представити себе як мирну державу, яка повністю виконує свої зобов’язання за Статутом ООН»,
  - П.Порошенко:  «Україна по суті стала реальним східним флангом НАТО в захисті трансатлантичної свободи і демократії».
 • Позитивним у виступі Зеленського є те, що англійською він чітко вказує на Росію, як агресора. На жаль українською президент частіше ховається за невиразним «та сторона».
Текст скопійовано!