Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Серпня 2019 року - 15:56
Нетаньяху і Зеленський зустрілись в Києві

Позитивним є те, що Нетаньяху визнав Голодомор – геноцидом українського народу. З іншого боку зустріч була мало результативною – підписали ті документи, що були підготовлені вже давно.

  • У міжнародній політиці Зеленський все ще не може вийти з тіні свого попередника Порошенка, який володів беззаперечним авторитетом та впливом у світі.

Важливим є те, чи погодиться Зеленський на гру Нетаньяху, який запросив його в Єрусалим, назвавши його «столицею» Ізраїлю. З таким формулювання згоден Трамп, але не погоджуються у ЄС.

  • Якщо Зеленський погодиться приїхати до Єрусалиму, як до столиці, Україна ризикує втратити вигідні контракти на поставки зброї до арабських країн.

Зеленський заявив, що нам є чому вчитись в Ізраїлю і цей справді так. Наприклад Ізраїль ніколи не проводив переговорів з палестинськими бойовиками, а у Зеленського готові до переговорів з ЛДНР.

  • У промові на брифінгу Зеленський згадав про безпеку і війну лише одним реченням, присвятивши себе виключно економічній співпраці.

Журналістам чи не вперше на таких заходах в Україні, не дали поставити навіть пару питань. Це може свідчити про подальше згортання свободи слова в Україні.

Текст скопійовано!