Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
27 Липня 2020 року - 14:12
Про звільнення Олександра Погребиського на поруки

Це перша перемога в суді, але остаточна буде тоді, коли його повністю виправдають від звинувачень.

 • Ветерани мали моральне право так діяти, бо всі ми стали свідками зазіхання на державний  суверенітет з боку Олега Волошина, який поставив під сумнів і суверенітет України і повернення Криму.
 • П. Порошенко: «Тому дії Олександра у випадку задання запитань злочинцю Волошину є абсолютно адекватними. Олександр – воїн, патріот, ветеран АТО – є абсолютно невинною людиною. Він реалізує своє конституційне право і захищає добровольців, волонтерів як член політичної партії «Європейська Солідарність»
 • Єдиною причиною затримання Погребиського стала його активна громадянська позиція та критика влади. Можна повірити, що поліцейські біля ВР не розібралися, але у відділку РВВС Печерського району добре знали, що роблять, коли відправляли його в ІТТ.
 • Погребиський не кидав зеленку в Олега Волошина – він опинився поруч і вступився, коли нардеп кинувся бити затриманого нападника.
 • Олександр Погребиський захищав ветерана від протиправних дій депутата, який вдарив його в обличчя. Волошин порушив статтю 125 Кримінального кодексу завдавши тілесних ушкоджень тому, хто його лише замастив зеленкою. Погребиського затримали, бо він не став спокійно дивитися на зуботичину від «баріна-депутата»
 • П. Порошенко: «Ми маємо місце перешкоджанню політичній діяльності не тільки воїна, не тільки патріота, а й політика Олександра Погребиського. І це робиться за вказівкою керівництва прокуратури і Офісу президента. І це буде предметом окремого розслідування з дискредитації іміджу України в світі, з повернення України назад під російський вплив. Ми цьому будемо максимально перешкоджати».
 • Останнім часом влада намагається створити міф, що ветерани та волонтери є чимось небезпечними для суспільства. Навіть у «луцького терориста» намагались знайти хоч якийсь зв’язок з добробатами.
 • Це прямо протилежний підхід, ніж той, що був характерний за президентства Петра Порошенка, який з повагою ставився до українських захисників і часто допомагав особисто.
 • Не можна виключати, що Погребиського навмисно утримували в ІТТ, щоб дестабілізувати його друзів та прихильників, спровокувавши на силові дії – це лише б підтвердило б образ, який намагається створити влада.
 • Щодо іншого ветерана – Ігоря Чепкасова, який облив зеленкою Волошина, то й там немає того складу злочину, який йому шиють. Зеленка не потрапила в очі, а тому не завдала шкоди. Звісно краще було б лайно, але важко знайти лайно зеленого кольору.
 • Зеленкою обливали багатьох політиків та громадських діячів, але жоден з них не кидався битись і не звертався в поліцію: Шабунін, Яценюк, Власенко, Шуфрич та інші.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Липня 2020 року - 14:03
Щодо «луцького терориста.»
 • Добре, що людей звільнили, головне – це безпека людей. Однак події у Луцьку викликають багато сумнівів та питань:
  Чому терорист вийшовши з автобуса півтори хвилини чекав, щоб до нього підійшов поліцейський і одягнув наручники?
  - Чому терориста вже у наручниках повалили на землю, хоч перед тим спокійно говорили?
  - Чому переговорами з терористом займався не спеціаліст, а сам президент?
  - Чому, розповідаючи про цю розмову, Зеленський почав стверджувати, що не для рейтингу?
  - Чому з луцьким терористом Зеленський говорив, щоб врятувати людей, а з терористами на Донбасі не захотів говорити, щоб врятувати пораненого медика, який помер не отримавши допомоги на полі бою?
  - Чому всі екаунти луцького терориста були зареєстровані напередодні і їх найбільше піарили російські журналісти, такі як Скабеєва?
 • Виконання вимог луцького терориста створює поганий прецедент – достатньо захопити людей і Зеленський виконає вимоги. Тоді як далеко президент може зайти у виконанні вимог російських терористів на Донбасі?
 • Вражаючим є і сам порядок подій, який описала УП:
  - Виходить терорист довго чекає і до нього нарешті підходить поліцейський та одягає наручники;
  - З автобусу спокійно виходять люди;
  - Раптом до автобусу приїжджає бронетранспортер з якого злазять спецназівці, групуються біля автобусу, кидають світло-шумову гранату і починають штурмувати чи забігати у вже порожній автобус. Навіщо і кому була потрібна ця вистава?
Справа громад
Глобальна Фейсбук
29 Квітня 2020 року - 21:52
Щодо протестів підприємців біля Кабміну
 • Громадяни вийшли на протести до уряду після того, як стало відомо про порушення карантину у ресторані «Велюр». Людей обурили подвійні стандарти та несправедливість, коли нардепу Тищенку дозволено те за що інших штрафують.
  В Україні не введено надзвичайний стан і громадяни мають право на протести, тому поліцейський розгін пікету є протизаконним і порушує Конституцію України:
 • Стаття 39. Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.
 • Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Загроза вірусу не відступила, але насувається не менш реальна загроза збідніння і навіть голоду. Тому необхідно зробити карантинні обмеження більш розумними –повернути людям право на працю там, де це не зашкодить здоров’ю:

 • Відкрити ринки і не лише ринки, але й будь-яку торгівлю на вулиці. Епідеміологи застерігають, що ризик зараження у закритих приміщеннях значно більший, ніж на відкритому просторі.
 • Вимагати безумовної дезінфекції всіх торгових площ, згідно вимог лікарів. У випадку спалаху інфекції у населеному пункті насамперед зупиняти торгівлю в приміщеннях, вимагаючи переходу на вулиці, зменшуючи таким чином ризик зараження.

Влада некомпетентна в тому як ліквідувати справжню загрозу вірусу, але добре знає чиї інтереси вигідно лобіювати. Саме тому дозволено працювати магазинам, де ризик зараження більший, ніж на вулиці.


Справа громад
Глобальна Фейсбук
21 Серпня 2019 року - 18:42
Щодо політичних репресій проти солідарної молоді

Сьогодні вранці поліція провела обшук у активіста «Солідарна молодь» волонтера «Відсіч» Дениса Любченка. Вилучено оргтехніку та телефони. Обшук проводився як слідча дія у розслідуванні провадження про ролик, де Зеленського збиває вантажівка.

Це переслідування за політичну позицію. Можна сперечатись щодо етичності ролика, але його вихід точно не загрожував ані життю, ані здоров’ю кандидата в президенти, тож криміналу там немає. Волонтери самі обирають, як критикувати політичного опонента.

Це порушення гарантованого Конституцією України (стаття 34) права громадян на свободу слова. Громадяни України мають право збирати та поширювати будь-яку інформацію на свій погляд, вільно висловлюючи свої політичні погляди.

Влада Зеленського опускається до рівня Росії, але діє вона руками поліції Арсена Авакова. Варто нагадати, як часто Аваков говорив про свої демократичні погляди раніше, і як швидко він забуває про них, щоб вислужитись перед новим президентом.

Справа громад
Глобальна
25 Липня 2019 року - 18:23
Кримінальне провадження за відеоролик? Шлях до РФ?

Команда Зеленського: «Нацполіція відкрила кримінальне провадження за статтею «Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча»

Порушення кримінального провадження – чергова шумлива піар-акція для відволікання уваги від виконання передвиборчих обіцянок президентом Зеленським.

 • Так само можна порушити кримінальне провадження через погрозу вбивством народним депутатам України у фільмі Зеленського, де він розстрілює парламент.

Порошенку погрожували  і погрожують багато раз, але він ніколи не опускався до того, щоб вимагати порушення кримінальних справ проти тих, хто тільки говорить. 

 • Для того, щоб звинуватити людину у замаху на вбивство треба зафіксувати реальну підготовку до дії. Інше нагадує переслідування студентів, що малювали графіті Януковича з прицілом на лобі.
Текст скопійовано!