Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Липня 2019 року - 18:42
Щодо висловлювань В.Наливайченка про «самопіар і бездіяльність» української делегації в ПАРЄ

Брехня від Валентина Наливайченка є неоковирною спробою відбілювання провалу України в ПАРЄ, перекладання провини на тих, хто найбільше працював. Оскільки «Батьківщина» прагне коаліції зі «Слугою народу», заяву Наливайченка слід розуміти як спробу вивести з-під удару президента Зеленського. Не виключено, що про цю послугу Наливайченка ніхто не просив.

  • Водночас, заява Наливайченка – помста Володимиру Ар’єву за критику у телепроекті Ар’єва у лютому 2018 року на каналі «Прямий», де Ар’єв звинуватив Наливайченка у роботі на Росію на посаді голови СБУ. 

Валентин Наливайченко справді був головою СБУ у 2006-2010 рр., та у 2014-2015 рр. роках, і майже весь кадровий склад СБУ у Криму, тих, кого Наливайченко призначав, зрадив Україну. 

  • Тільки 10% співробітників СБУ на Кримському півострові після окупації перебралися на материкову Україну (215 із 2,3 тис.). 

Поява Наливайченка у списку Тимошенко дуже дивна, адже саме Наливайченко був в команді Балоги у 2006-2007 роках, яка займалася «мочиловом» Тимошенко.

Текст скопійовано!