Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
28 Грудня 2020 року - 21:17
Щодо кейсу Татарова
 • У 2017 році Олег Татарова, тоді юрист компанії «Укрбуд», дав хабаря експерту МВС Костянтину Дубоносу для фальсифікації матеріалів кримінальної справи. Після того, як власника Укрбуду Максима Микитася затримало НАБУ і він пішов на угоду зі слідством – з’явилися матеріали для звинувачення Татарова та інших учасників підкупу.
 • Двоє подільників Татарова вже отримали вироки Вищого антикорупційного суду, але Тараров уникає відповідальності, використовуючи захист президента Зеленського.
 • Портнов і Татаров, який раніше був адвокатом Портнова, пообіцяли Зеленському, що зможуть досягти відставки голови КСУ Тупицького, що буде значною «перемогою» президента.
 • Насправді захист корупціонера і хабарника Татарова уже призвів до нерозуміння дій Зеленського на Заході, де підтримують і патронують роботу НАБУ. Не можна виключати, що Зеленський підтримує Татарова, як представника проросійського лобі, маючи ілюзію, що в такий спосіб досягне поступов від російського президента.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
28 Грудня 2020 року - 21:13
Щодо виклику голови КС Олександра Тупицького до Офісу генпрокурора
 • Судді Конституційного суду захищені обмеженим суддівським імунітетом. Оголосити підозру можливо тільки за рішенням генерального прокурора, а дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності має надати сам КС.
 • Треба розуміти, оголошенням підозри у справі Зеленський «підвішує» голову КС, що зробить його більш керованим та слухняним. Справа існує давно, але підозру оголошують тільки зараз, коли Тупицький вийшов з-під контролю.
 • Справа проти Тупицького виникла коли слідчі СБУ та ГПУ в 2018 році записали розмову Тупицького в рамках розслідування кримінальної справи проти колишнього голови Вищого господарського суду Віктора Татькова.
 • Наразі справу розслідує ДБР, орган, який є цілком залежним від влади і виконує її політичні замовлення. Справі дадуть хід лише у випадку, якщо Тупицького вирішать остаточно здати, але керований голова КС політично більш вигідний президенту.
 • Звинувачення у корупції проти суддів КСУ мали б розслідуватись у НАБУ, але тоді розслідування не контролювалося б з Банкової.
 • Викликом Тупицького у Зеленського імітують боротьбу із корупцією – справжнім маркером політичної волі на боротьбу з корупцією є розслідування звинувачень проти Татарова.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
24 Грудня 2020 року - 17:55
Щодо грубого втручання у підслідність НАБУ і САП
 • НАБУ вважає, що Офіс генерального прокурора здійснює безпрецедентне в історії України втручання в розслідування НАБУ тим, що забрав у бюро справу заступника глави Офісу президента Олега Татарова та передав в СБУ.
 • Зеленський продовжує захищати Олега Татарова та Володимира Гройсмана викривальні свідчення щодо корупції яких дав НАБУ Микитась.
 • НАБУ і САП створювались як органи незалежні від влади і генерального прокурора. Гарантії незалежності прописані у законі. Тому волюнтаристське рішення передати справу від НАБУ у СБУ є незаконним.
 • Офіс Генпрокурора, який має стояти на сторожі законності, сам порушив Закон і вночі терміново змінив підслідність справи. Такий відчайдушний захист звинувачених у корупції свідчить про те, що у справі є реальні докази, яких панічно бояться підозрювані.
 • Боротьба з корупцією і створення незалежних НАБУ і САП були умовою надання безвізу. Це питання чутливо відстежується МВФ, Світовим банком та іншими кредиторами України. Наразі нас рятують різдв’яні канікули, але після них реакція не забариться.
 • Зеленський ризикує втратити кредитну підтримку через недовіру до України. Якщо це станеться наша країна постане перед значними фінансовими труднощами саме тоді, коли зовнішня підтримка як ніколи важлива.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Грудня 2020 року - 20:55
Щодо рішення НАБУ про арешт Олега Татарова
 • Вже місяць як всупереч всім заявам про відданість боротьби з корупцією у Зеленського захищають Олега Татарова проти якого НАБУ отримало докази для звинувачень в корупції.
 • Генпрокурор Венедиктова відсторонила трьох прокурорів САП, щоб не підписали підозру, однак підозра таки була підписана в.о. голови САП М. Грищуком;
 • Детективів НАБУ не пустили до Офісу президента, щоб вони не змогли вручити підозру Татарову;
 • Виконувача обов’язків голови САП Максима Грищука намагаються звільнити після того, які він дав дозвіл на арешт Олега Татарова
 • Наразі Олег Татаров і вся мережа телеграм каналів Банкової розігрують нібито персональний конфлікт Татарова з Ситником. Насправді ж немає різниці хто очолює НАБУ - просто Татаров попався діях, які детективи мають докази називати корупцією.
 • Ситуація стає загрозливою через переговори з місією МВФ, зрив яких загрожує Україні значними фінансовими труднощами. Однак можна зрозуміти і кредиторів, які видаючи кошти хочуть мати гарантії, що антикорупційним органам не заважають і кредити не будуть розкрадені.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Грудня 2020 року - 20:21
Щодо оголошення підозри Ігорю Гладковському
 • На відміну від Зеленського, Порошенко не став ховати Гладковського від НАБУ, а навпаки звільнив батька Ігоря першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського з посади та закликав до співпраці зі слідством.
 • Минулої п’ятниці детективи НАБУ не змогли вручити підозру Олегу Татарову, бо їх за надуманими причинами не пустили на територію офісу президента.
 • Олег Татаров лише сьогодні прийшов до НАБУ, але підконтрольні владі телеграм канали та ЗМІ подають це як персональний конфлікт, ретушуючи той факт, що корупціонера прикриває президент Зеленський.
 • Варто нагадати, що генпрокурор Венедиктова відсторонила трьох прокурорів САП, щоб вплинути на вручення підозри Татарову, не підписуючи її від прокуратури.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Грудня 2020 року - 18:27
До дня боротьби з корупцією
 • Україна на першому році президентства Зеленського провалилася в рейтингу Transparency на 2 пункти – проти зростання на 7 пунктів за президента Порошенка. Тепер Зеленський робить вигляд, що обурений рішенням КС, тим часом є цілий ряд корупційних справ, які були зам’яті владою за нового президента:
  - 24.10.2019 НАБУ і САП відкрила провадження за фактом можливого отримання 11 депутатами СН хабарів від Антона Яценка.
  - 04.12.2019 НАБУ зареєстровано кримінальне провадження щодо нардепа від "Слуги народу" Дмитра Холодова. Замах на вчинення злочину у вигляді зловживання владою або службовим становищем.
  - 12.12.2019 НАБУ почало розслідування щодо нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубінського. Лобіювання поправки, після якої, тютюнова галузь різко скоротила виробництво, а бюджет недоотримав мільярдні надходження. Справа стосується також нардепів СН Олександра Юрченка та Дмитра Холодова.
  - 08.01.2020 - НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом можливих зловживань нардепа СН Андрія Геруса. НАБУ виконало рішення Вищого антикорупційного суду. 
  - 23.01.2020 - «слугу народу» Павла Павліша спіймали на переписці про «нахабний поділ бюджету» із заступником міністра охорони здоров'я Андрієм Семиволосом, який пише: «Тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить»
  - 04.03.2020 - звільнений міністр фінансів Ігор Уманський звинуватив прем’єра Дениса Шмигаля і голову Податкової служби Сергія Верланова у кришуванні розкрадання ПДВ на 5 млрд грн за місяць.
  - 29.03.2020 - народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Андрія Єрмака домовляється про працевлаштування на певні посади в органах влади за винагороду.
  - 17.09.2020 – народний депутат Олександр Юрченко звинувачений у отриманні хабаря через помічника нардепа. Частина грошей мала бути роздана серед інших депутатів більшості. Генпрокурор кілька днів відмовлялася виголошувати підозру нардепу партії президента
  30.10.2020 – народний депутат Гео Лерос розповів, як Банкова покриває Дениса Комарницького з Удару, якого НАБУ звинувачує у корупції на будівництві Воскресенського мосту у Києві. В обмін Комарницький фінансує депутатську групу в парламенті. За словами Гео Лероса 236 депутатів монобільшості регулярно отримують хабарі в доларах у конвертах готівкою.
 • Окрім того є ще ціла серія корупційних скандалів, які просто волають про безкарність і небажання Зеленського займатись реальною корупцією серед своїх чиновників.
 • Велике крадівництво - дороги будують із застосуванням металургійного шлаку замість щебеню по його ціні, без жодної профільної експертизи. Правоохоронців це не цікавить напевно через участь у схемі тестя Зеленського;
 • Дороги будують на 57% (а буває й на 92%) дорожче ніж у часи президента Порошенка, забираючи кошти з Ковідного фонду – Генпрокуратура спить;
 • Генпрокурор Венедиктова селиться на дачі оренда якої більше за її офіційні доходи – Офіс президента цього не помічає;
 • Генпрокурор Венедиктова зриває вручення підозри заступникові Єрмака Олегу Татарову, через відсторонення прокурорів. Зеленський робить вигляд, що він ні при чому.
Текст скопійовано!