Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
14 Вересня 2020 року - 20:41
Щодо відмови Фокіна зустрічатися з депутатами.
 • Відмова зустрічатися з депутатами ще раз доводить, що заява Фокіна була інформаційною провокацією для перевірки реакції суспільства. 
 • Фокін запропонував «особливий статус» замість «особливого порядку самоврядування». 
 • Окрім того він запропонував поширити його на всю територію Донецької та Луганської областей. Це навіть більше, ніж офіційні пропозиції самої Росії, які завжди обмежувались ОРДЛО.
 • Те, що це була невипадкова пропозиція свідчить законопроект Олександра Качури №3943, де розшифровано пропозиції, висловлені Фокіним. Саме тому про те, що Фокін не зможе зустрітися з депутатами повідомив Качура.
 • Після інтерв’ю онуки Фокіна, яка плутано пояснила, що познайомила діда з Андрієм Єрмаком – враження спланованої ревізії Мінських угод на користь Росії лише посилюється.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
14 Вересня 2020 року - 20:39
Щодо проекту змін до постанови про вибори (О.Качури) №3943
 • Качура пропонує, щоб вибори  в ОРДЛО були призначені у встановлені окремими законами порядку та строки. Але згідно з п.4 Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей вибори мають відбуватися «в соответствии с украинским законодательством».
 • В Україні законодавство про вибори – це чинний Виборчий кодекс. Про жодні додаткові окремі закони спеціально для виборів в ОРДЛО у Мінських домовленостях 2015 року немає, йдеться лише про модальності чинного законодавства про вибори.
 • Качура, який раніше був у організації Медведчука «Український вибір», таким чином хоче, щоб Україна взяла на себе навіть більші зобов’язання, ніж передбачають Мінські домовленості.
 • Проект Качури встановлює і нові умови проведення виборів в ОРДЛО замість виконання безпекових умов та деокупації – він пропонує розмите формулювання: «повноцінне завершення на відповідних територіях процедур з роззброєння, демілітаризації та реінтеграції відповідно до стандартів Організації Об’єднаних Націй та Організації з безпеки і співробітництва в Європі».
 • При цьому Качура не володіє юридичною технікою, або навмисно робить недієздатний проект. Наприклад не дає дефініції «відповідні території». Що це – тимчасово окуповані території чи також території, де відбулося розведення військ?
 • Качура також пропонує  демілітаризація ОРДЛО – заборонити Україні вводити свої війська на окуповані тепер території. А як у такому разі буде охоронятися державний кордон? Качура про це не подумав.
 • Також пропонується обирати обласні ради Донецької та Луганської областей, що суперечить Мінським домовленостям, де йдеться лише про вибори депутатів районних рад, голів міст, селищ та сіл та відповідних рад.
 • Фактично, ЗП Качури – це реалізація російської політики і перегляд Мінських угод на користь Росії. Варто нагадати, що цього депутата Медведчука до Верховної Ради завів у списку своєї партії Володимир Зеленський.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
9 Вересня 2020 року - 15:51
Щодо порушення перемир’я
 • Не можна заперечувати, що кількість обстрілів значно впала, але вони не припинилися зовсім. Однак тим більш тривожними є роздуми щодо поступок, на які пішли у Зеленського, щоб виторгувати це у росіян:
  Для того, щоб відбувся грудневий саміт у Нормандському форматі, Зеленський дав наказ погодитись з формулою Штайнмайєра.
  - Для того, щоб відбулася наступна квітнева зустріч президентів, (яка була перенесена через пандемію), Зеленський звільнив убивць Небесної сотні і передав Росії ключового свідка збиття МН-17 Володимира Цемаха.
 • Схоже, цього разу Зеленський пообіцяв проведення виборів на Донбасі без виведення іноземних військ та виконання інших безпекових умов. Саме тому після початку перемир’я прозвучала вимога Росії змінити постанову ВР про місцеві вибори.
 • Якийсь час Кравчуку вдавалося грати, але ходіння між крапельками з Путіним вже закінчилося, і окупанти відновили обстріли українських позицій.
 • Наразі перемир’я закінчилося – Зеленський не виконав невідомих обіцянок і від пострілу снайпера загинув український військовий, інший отримав поранення. Умиротворення агресора ніколи не досягало успіху.
 • Реакція Дмитра Кулеби на обстріл снайпера є виправданою і нормальною, але міністр МЗС не може бути радикальніше президента і ніяк не зможе компенсувати відсутність твердого стрижня Зеленського у відносинах із Росією.
 • В ОРДЛО росіянами утворено два армійські корпуси загальною чисельністю близько 35 тис. військових, на їх озброєнні 481 танк, 914 бойових броньованих машин, 720 артилерійських систем, 202 одиниці РСЗО.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
9 Вересня 2020 року - 15:49
Щодо виборів на Донбасі
 • Спікери Слуг у коментарях щодо вимоги Росії скасувати Постанову ВР про місцеві вибори стверджують, що п.4 цієї постанови стосувався безпекових умов, які Україні «нав’язав Порошенко.» Мовляв, якби не це – вибори на Донбасі були б можливими.
 • Виконання безпекових умов справді було вимогою політики Порошенка. Обов’язковість їх дотримання була закріплена після зустрічі міністрів МЗС Нормандського формату, а також у змінах до закону про особливий порядок самоврядування в ОРДЛО, які були прийняті ВР навесні 2015 року.
 • Ми задоволені, що Зеленський хоч і вимушено, з-під палки, виконує цю умову, бо вільних виборів під дулами автоматів не буває. Тож спочатку виведення іноземних військ, роззброєння бойовиків, а потім вибори на основі українських законів з безперешкодною агітацією українських партій.
 • Спікери Слуг стверджують, що до безпекових умов Порошенка входить і повернення кордону під контроль України, а це суперечить Мінським домовленостям, які підписав Порошенко, де передання контролю за кордоном Україні відбувається після проведення виборів в ОРДЛО.
 • Це не так. Ще у вересні 2014 року Україна і члени Нормандського формату погодилися, що на момент виборів контроль за кордоном має бути переданий ОБСЄ, а вже після виборів – Україні.
 • Спікери слуг стверджують, що «Росія, ОПЗЖ та Порошенко залишились єдиними, хто захищає «Мінськ» у тому вигляді, як домовленості написані.»
 • Насправді втративши зовнішньополітичну ініціативу і відпустивши вагнерівців, у Зеленського підігрували Росії, розраховуючи на взаємні поступки з боку Путіна. Тепер, коли замирення агресора не вдалося, Слуги шукають винуватців власних провалів.
 • Порошенко неодноразово закликав Зеленського змінити Мінські домовленості, якщо той зможе це зробити, але при цьому Мінські домовленості мають залишитись, як підстава для санкцій Заходу проти Росії.
 • Якщо Зеленського не влаштовують Мінські угоди – він може ініціювати їх зміну. Під час виборчої кампанії він переконував, що це дуже просто. Що достатньо подивитись в очі Путіну. Що достатньо поговорити і зійтись посередині.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Вересня 2020 року - 22:39
Щодо ще однієї справи за невиконання Мінських угод
 • Як виглядає шизофренія і чи вона допускається у слідчих органах? Виявляється допускається, якщо це дуже потрібно президенту Зеленському:
  - 10.12.2019 року ДБР порушило справу через підписання Мінських угод за заявою Андрія Портнова.
  - 03.09.2020 року ДБР порушило справу через невиконання Мінських угод за заявою Ріната Кузьміна.
 • Справа про невиконання Мінських угод така ж безперспективна, як і справа за їх підписання. Однак політично Олександру Турчинову має бути приємно, що у Зеленського настільки високо цінять його значення та вміння організувати роботу.
 • Немає сенсу занурюватись у звинувачення по суті. Рінат Кузьмін – вірний пес Януковича, який уник покарання тільки тому, що втік за господарем до Москви, а повернувся тільки після обрання депутатом.
 • Другим заявником у справі є Віктор Медведчук, відомий як кум Путіна. Всі 5 років президентства Порошенка він уникав публічності, але як тільки вибори виграв Зеленський – Медведчук пішов балотуватись до ВР, фінансуючи з компаньйонами Опозиційний блок.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
31 Серпня 2020 року - 22:21
Про заяву Вітольда Фокіна

В.Фокін: «Моя позиция — нужно объявить всеобщую амнистию, провести выборы, решить вопрос особого статуса отдельных районов, а лучше - всего Донбасса.»

 • Є три зради Фокіна, на які він намагається перевірити реакцію суспільства у своїй заяві:
  - Фокін заявив про «особливий статус Донбасу» - це російський пропагандистський штамп, який раніше намагалися безуспішно нав’язувати Україні. Насправді Закон визначає лише «особливий порядок самоврядування»;
  - Фокін запропонував поширити «особливий статус» на всю територію Донецької і Луганської областей. Це навіть більше, ніж мріють у Росії. На практиці це означатиме передачу під владу маріонеток окупантів Маріуполя, Сіверодонецька, Лисичанська, Костянтинівки та сотень інших міст та містечок на контрольованій Україною території Донбасу.
  - Фокін запропонував проводити вибори вже зараз, не чекаючи виконання безпекових умов. Такі вибори під дулами автоматів бойовиків та окупантів не будуть чесними і лише узаконять захоплену силою владу в руках таких як Пушилін.
 • ЄС називає цю заяву - планом демонтажу української державності і вимагає негайного усунення Фокіна зі складу українського представництва у ТКГ та реакції Зеленського на його заяву.
 • Відсутність реакції Зеленського буде означати, що він поділяє пропозиції Фокіна і схвалює капітуляцію на Донбасі.
 • Варто нагадати, що раніше Фокін виправдовував анексію Криму, заявляючи, що Росія мала права так зробити, адже там розташовано її флот.
 • Такі заклики Фокіна мають склад злочину державної зради і мають бути покарані за статтею 111 ККУ.
Текст скопійовано!