Позиція Скинути теги

Щодо ТСК Безуглої по темі вагнецівців
 • Це не об’єктивна Тимчасова слідча комісія, а партійні збори депутатів Зеленського та Медведчука, адже там є лише слуги та ОПЗЖ.
 • Після багатомісячного опору влада погодилася створити ТСК, але створили не по вагнерівцях, а для чорного піару проти Порошенка.
 • Результати діяльності такої ТСК – окозамилювання і фальсифікат. Влада та її партнери не зацікавлені у розслідуванні, але обидві політичні сили зацікавлені в тому, щоб прикрити від звинувачень Зеленського і Єрмака.
 • Необхідність ТСК по вагнерівцях викликана небажанням влади розслідувати справу. За 13 місяців кримінального провадження СБУ не зробила жодної слідчої дії. Українські правоохоронні органи не розслідують державної зради.
 • Відмовившись захоплювати вагнерівців, у Зеленського втратили виконавців і свідків злочинів збиття боїнгу МН-17 та транспортника ІЛ-76. Це важкий міжнародний злочин Путіна і він був зацікавлений, щоб його не змогли звинуватити юридично.
 • Зеленський і Єрмак забрехались. Спочатку Єрмак заявляв, що спецоперація вигадана від початку і до кінця, а Зеленський підтверджував, що спецоперації не було. Пізніше Зеленський почав стверджувати, що це була спецоперація інших країн, куди втягували Україну і висловив задоволення, що вона зірвалась.
 • Коли постала реальна загроза розслідування Зеленський обмовився, що сам розповів подробиці Лукашенку.
 • Варто нагадати, що імпічмент Клінтону хотіли оголосити через те, що Президент США збрехав у суді.
Північний потік-2 добудований за відсутності опору України
 • Добудова ПП-2 є програшом Зеленського, який, на відміну від Порошенка, не вів активної боротьби проти нього. Це відчув Путін і після перемоги Зеленського добудова газопроводу різко прискорилася:
  Північний потік-2 почали будувати з 2016 року, але через активний опір України станом на 1 квітня 2019 року було прокладено лише 915 км труб двох гілок Північного потоку, який має загальну довжину 2462 км, або 37%.
  - Проте лише за перший рік президентства Зеленського, станом на грудень 2019-го, трубопровід вже мав 2230 км, тобто був готовий на 90%. (Подальша зупинка добудови відбулася тільки завдяки позиції Данії).
 • Під час зустрічі з Ентоні Блінкіним Володимир Зеленський погодився зі зняттям санкцій США проти ПП-2, адже на спільній прес-конференції після зустрічі він обійшов увагою цю тему і заявив, що сторони продемонстрували спільність бачення та підходівПізніше в США заявили, що повідомили українську сторону про зняття санкцій зазделегідь.
 • З ПП-2 можна і треба було боротися. Зеленський не проявив бойових якостей і здався без боротьби, бо є некомпетентним президентом у зовнішній політиці і тепер Україна втратила кілька мільярдів доларів щорічно за транзит російського газу.
 • Наприклад, в 2014 році Україні вдалося зупинити побудову «Південного потоку» через Болгарію. За президентства Порошенка кількість ниток «Блакитного потоку» у Туреччину також була зменшена вдвічі, а вже прокладені труби по території Росії – частково розібрані. Порошенко навіть добився від Франції повернення сотень мільйонів доларів Росії за вже збудовані 2 кораблі типу «Містраль».
 • У Зеленського програли навіть контракт з Угорщиною, якому не загрожував Північний потік-2. На початку вересня Будапешт оголосив про підписання угоди на поставку російського газу через Сербію, в обхід України.
Репортаж CNN про вагнерівців викрив брехню української влади
 • Безумовно – це сигнал Зеленському, що США незадоволені, його зустріч з Байденом була невдалою і довіру відновити не вдалося. Адже лише через тиждень після їхньої розмови телеканал, що традиційно підтримує Демократичну партію США, фактично викрив Зеленського у брехні.
 • Ще в червні цього року Зеленський радів, що спецоперація зірвалась і заявляв, що це була чужа спецоперація, куди намагалися втягнути Україну. З репортажу CNN постає зовсім інша картина – це була спецоперація українських спецслужб, де американці надавали лише фінансову підтримку.
 • Фактично у CNN підтвердили слова Порошенка, який заявляв, що давав згоду на початок підготовки цієї спецоперації українським розвідникам. Мабуть репортаж CNN можна назвати головним наслідком візиту Зеленського до США.
 • Викривальний матеріал на CNN містить ще один сигнал. Якщо Зеленський і далі провадитиме корупційну олігархічно-популістську політику, то незабаром з’явиться більш жорсткий матеріал Bellingcat".
 • Варто нагадати, що зрада не розслідувалась, а парламент уникнув створення ТСК по вагнерівцях, якої вимагала ЄС та інші опозиційні сили.
 • Армія «вагнерівців» це по суті неофіційна армія найманих вбивць на замовлення Путіна. Всі серійні вбивці знаходяться там на олівці ФСБ і виконують свої страшні злочини на Донбасі – зокрема і збиття МН-17 – виключно із санкції Путіна.
 • Особливо погано, що репортаж CNN про те, як Україна відпустила вбивць, вийшов під час судового процесу у Гаазі, де звучать виступи рідних тих людей, які загинули у малазійському боїнгу.
Про завершення добудови Північного потоку-2
 • «Вчора агентство Deutsche Welle оголосило про завершення будівництва «Північного потоку-2». Це, на жаль, пам’ятник розхитування проукраїнської коаліції, яка була створена в 2014 році», – зауважив Порошенко. Він наголосив, що через претензії нинішньої влади то до Меркель, то до Макрона, то до Байдена і загравання з Путіним світ втрачає мотивацію підтримки України.
 • Порошенко недаремно звертає увагу на руйнування коаліції країн Заходу, що підтримували Україну. Непродумані, різкі заяви Зеленського та його урядовців призвели до втрати довіри і бажання допомагати Україні:
  1 лютого 2021 року в інтерв’ю HBO Зеленський заявив, що задав би запитання президенту Байдену: «Містере президент, чому ми досі не в НАТО».
  - 4 червня 2021 року секретар РНБО Данілов заявив, що Німеччина та Франція відповідальні за анексію Криму, бо не надавши Україні ПДЧ на вступ до НАТО в 2008 році вони сприяли тому, що Росія наважилася наступати.
 • Добудова ПП-2 є програшом Зеленського, який, на відміну від попередника, не вів боротьби проти цього проекту. Це відчув Путін і після перемоги Зеленського добудова газопроводу різко прискорилася.
 • Північний потік-2 почали будувати з 2016 року. Але через активну боротьбу України станом на 1 квітня 2019 року було прокладено лише 915 км труб двох гілок Північного потоку, який має загальну довжину 2462 км, або 37%.
 • Проте лише за перший рік президентства Зеленського, станом на грудень 2019-го, трубопровід вже мав 2230 км, тобто був готовий на 90%. (Подальша зупинка добудови відбулася тільки завдяки позиції Данії).
 • Під час зустрічі з Ентоні Блінкіним Володимир Зеленський погодився зі зняттям санкцій проти ПП-2, адже на спільній прес-конференції після зустрічі він обійшов увагою цю тему і заявив, що сторони продемонстрували спільність бачення та підходів.
 • До Зеленського Україна активно опиралася побудові альтернативних газопроводів і перемагала. Так в 2014 році вдалося зупинити побудову Південного потоку через Болгарію. Кількість ниток Блакитного потоку у Туреччину також була зменшена вдвічі, а труби вже прокладені по території Росії – частково розібрані.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
7 Вересня 2021 року - 21:39
Щодо затримань у Криму на тлі беззубості Кримської платформи
 • Затримання заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла в Криму за його участь у Кримській платформі, на жаль, дискредитує саму платформу, що стала ще однією піар-акцією влади. Заява президента Зеленського та вимога українського МЗС є недостатньою і беззубою, бо не підкріплена міжнародними впливами на Росію.
 • Україна не звернулася до країн-учасників КП у зв’язку з арештом Нарімана Джеляла, а країни учасники не ввели санкції і навіть не заявили про протест. Яким був сенс у такому разі збирати всіх до Києва і заявляти про підтримку повернення Криму, якщо перша ж критична ситуація виявила бездіяльність КП?
 • Насправді Зеленський нічого не робить для звільнення українців, затриманих у Криму, не звертається до президента Туреччини, не піднімає питання на міжнародних переговорних майданчиках. За увесь час його президентства жодного бранця з Криму звільнено не було.
Щодо очікувань від майбутньої зустрічі Байдена і Зеленського

О.Корнієнко: «Ключовою темою майбутніх переговорів президентів України та США стане безпека та долучення американської сторони до вирішення питань деокупації Донбасу та Криму»

 • Нас знову «годують завтраками», обіцяючи майбутні перемоги. Насправді рішення про безпосереднє залучення США до переговорів має бути узгоджене з Росією. Без згоди Путіна нормандська четвірка розширитись не зможе.
 • На жаль, обговорення питань України у двосторонньому форматі між Росією та Заходом уже відбувається без України. Сам факт такого обговорення спростовує брехню Зеленського про самостійність України, адже нашу долю починають вирішувати без нас.

О.Корнієнко: «Ми не відіграємо роль прохачів, бо ми маємо що запропонувати для спільної протидії російській агресії: "Кримська платформа" і відчутний прогрес у забезпеченні та реформування армії…»

 • Кримська платформа закінчилася … прийняттям декларації намірів. Поки-що гора народила мишу. Зеленський переконав би в ефективності Кримської платформи, якби США та інші її учасники посилили санкції проти Росії.

О.Корнієнко: «Газ не повинен перетворитися на енергетичну та економічну зброю проти України з боку Росії. Сподіваємося, що за підсумками саміту знайдемо спосіб усунути цей ризик. Далеко не все втрачено в питанні "Північного потоку-2»

 • Можна погодитись з Корнієнком, що не все втрачено і ПП-2 ще можна зупинити. Порошенко досягав результатів у ще більш безнадійних ситуаціях. 
 • Наприклад як це було зі схваленням угоди про асоціацію в Нідерландах, де референдум не рекомендував уряду це робити. Або як це було, коли Франція повернула гроші Росії за збудовані вертольотоносці типу Містраль.
Текст скопійовано!