Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Жовтня 2020 року - 23:20
Щодо заяви Кравчука про реінтеграцію Донбасу

Інтерфакс: «Кравчук заявил, что для достижения мира в регионе необходимо принятие пакета законов о его реинтеграции. "Это огромный массив документов, который включает в себя период войны, после войны и период включения неподконтрольных территорий в систему украинской власти»

 • Це імітація реінтеграції, як віртуальний секс є імітацією сексу. Можна прийняти тисячі необхідних законів і навіть створити спеціальні органи для управління окупованими територіями, але поки вони будуть ОКУПОВАНИМИ – все це залишиться на папері.
 • Кравчук у ТКГ є ставлеником Медведчука і майже не висловлює самостійні ідеї. Так само як інший пенсіонер Фокін він не є самостійним вже багато років. Навіщо імітація Медведчуку? Щоб ВР відмовилась займатись пустопорожньою справою – тоді Росія та проросійські сили отримають нові підстави для критики.
 • Шлях до закінчення війни один: деокупація, а потім вибори і контроль кордону. Лише після виконання цих умов настане час для реального прийняття законів. Не варто ставити воза перед кіньми.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Жовтня 2020 року - 23:14
Порошенко розкритикував рішення суду про заборону книги Кіпіані

П.Порошенко: «Це – ганьба і для позивача, і ганьба для суду. Але люди кинулися до книгарень і скупили за одну годину всі книжки. А видавництво почало друкувати новий наклад. Це і є реакція справжніх українців. Бо тривалий судовий процес зробив книзі добру рекламу. Вахтанг став одним із самих знаних авторів. А українці знову й знову повертаються до творчості Василя Стуса.»

 • Попри мажорний тон послання Зеленського в Україні відбувається реванш і наступ на українські цінності та євроатлантичний курс. Рішення суду симптоматичне – переглядається відома історія на догоду проросійському політику, який вирішив вилучити згадку про свою негативну роль.
 • Водночас днями у Одесі повертають ім’я Жукова вулиці Небесної сотні, що є прямим порушення закону про декомунізацію. Лишається зовсім небагато до відновлення пам’ятників Леніну.
 • Варто нагадати, що саме за Порошенка українська література та українське кіно отримали найбільшого розвитку. Незважаючи на гостру фазу війни в Україні не було закрито жоден телеканал, а тепер забороняють навіть книжки.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Жовтня 2020 року - 22:24
Щодо заборони суду згадувати Медведчука у книзі про Стуса
 • Це цензура в незалежній Україні в 21 столітті. Так виглядає реванш «п’ятої колони». Голова ОПЗЖ воює з книгою, з історичною правдою, з Україною.
 • Ми добре пам’ятаємо, як завершується доля тих, хто намагається вести боротьбу з книжками. Тому треба єднати сили, щоб знищити «українських гнид», як казав Симон Петлюра.
 • Такого ще в історії Незалежної України не було, щоб під заборону потрапляли книги, особливо історичні, де є підтверджені факти. Це вже не просто реванш. Це повернення до часів похмурого совка.
 • Відродження Медведчука в українській політиці стало можливим після перемоги Зеленського на президентських виборах. За Порошенка Медведчук сидів тихо і не наважувався балотуватись зі своїм політичним проектом ні на парламентських в 2014, ні на місцевих в 2015 році.
 • Після приходу до влади Зеленського до ВР повернулась відверто проросійська сила ОПЗЖ Медведчука. А на місцевих 2020 року Качура вже заявив, що буде утворена коаліція ОПЗЖ та Слуг народу у місцевих радах ряду областей.
 • Раніше в інтерв’ю 1+1 Володимир Зеленський навіть погрожував Медведчуку розкриттям джерел фінансування з Росії, але то було на початку його повноважень, а наразі вони знайшли спільну мову і порозумілися.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Жовтня 2020 року - 22:40
Щодо зменшення чисельності депутатів до 300.
 • Першим автором цього питання є Віктор Медведчук. Саме він, працюючи першим заступником голови ВР розробив запитання до референдуму 16 березня 2000 року. Тоді зменшення депутатів до 300 підтримали 91% громадян, що взяли участь в референдумі.
 • Поява цього питання в опитуванні Зеленського може свідчити про рівень співпраці офісу президента з Медведчуком. Тому заява Олександра Качури про коаліцію ОПЗЖ та Слуг народу у місцевих радах – це аж ніяк не його особиста думка.
 • Зеленський вже вносив 29 серпня 2019 р проєкт закону №1017, який передбачає зменшення конституційного складу Верховної Ради та закріплення пропорційної виборчої системи на конституційному рівні. У грудні Конституційний суд визнав його таким, що відповідає Основному закону. У лютому 2020 року депутати 236 голосами у першому читанні ухвалили законопроєкт.
 • Однак для ухвалення змін до Конституції у Зеленського немає 300 голосів. Питання могло бути включене до опитування хіба на пропозицію Медведчука, який вже 20 років пропагує цю ідею.
 • По-суті зменшення депутатів до 300 у наслідку лише підвищить прайси на лобістські послуги та ціну мандату і спростить управління ними з Банкової. А щодо децентралізації – вона не суперечить значній кількості депутатів.
 • Наприклад, незважаючи на глибоку децентралізацію, що існує у Польщі, там дві палати парламенту: Сейм – 460 депутатів і Сенат 100 сенаторів. Тобто на 38 млн – 560 парламентарів, натомість Зеленський пропонує на 43 млн українців – 300 депутатів.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Жовтня 2020 року - 23:36
Щодо зняття ряду обмежень Росії на експорт до України
 • Вилучення з заборони на експорт нафтопродуктів в Україну торкнулися мастил, нафтового бітуму, бітумних сумішей на основі природного асфальту або природного бітуму та інших залишків від переробки нафти і нафтопродуктів, отриманих з бітумінозних порід.
 • Тиждень в Новоогарьово Медведчук попросив російського президента Путіна частково зняти санкції з України і перш за все проти промислових підприємств. І от, за сім днів Путін пішов на зустріч своєму кумові.
 • Заборона була знята саме на той перелік товарів, які виробляє Новошахтинський завод нафтопродуктів (Ростовська область), який з 2016 року належить сім’ї Медведчуків.
 • Зазвичай, такі точкові речі росіяни роблять на прохання тих чи інших своїх «друзів», «контрагентів», «агентів». Унікальність у тому, що РФ не відкриває свій кордон для імпорту, а навпаки дозволяє певний тип експорту.
 • Експорту цікавого тим, що бітум є одним з ключових компонентів для асфальтових доріг, а цього року, ринок складає більше 700 тисяч тон бітуму по ціні близько 14 тис грн за тону і це найвища ціна в Європі. Тобто сумарна ємність ринку – майже 10 млрд грн.
 • Український бітум (перш за все Укрнафта) складає всього 30-35% від всього споживання, а левову частку (не менше половини ринку) тут займають білоруси. Власне за цю частку росіяни (та Медведчуки) і вирішили поборотися.
 • З політичних акцентів – маємо перший випадок, коли Медведчук пролобіював свої економічні інтереси в Україні через Росію.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Жовтня 2020 року - 22:28
Щодо планів об’єднання Слуг та ОПЗЖ у місцевих радах
 • Заява одного з очільників Слуг Олександра Качури має сприйматись цілком серйозно, як приховані плани влади.
 • Олександр Качура входив до організації Український вибір Медведчука і відрізняється крайніми проросійськими поглядами у Слузі народу.
 • Після утворення більшості на місцевому рівні між Слугами та ОПЗЖ проросійська політична сила увійде до управління місцевою владою на Сході та Півдні, що створить серйозні виклики національній безпеці.
 • Зеленський став троянським конем, прикриваючись яким, до влади рветься Медведчук та інші проросійські політики. Більшість виборців в Україні банально обдурили, поширюючи вигадану брехню проти української влади.
 • Не виключено, що в ряді міст Слуги створять коаліції з партією Коломойського «За майбутнє» та Батьківщиною. Наприклад у Кременчуці після того, як ЄС через суд добилася реєстрації, не зважаючи на опір «За майбутнє» на ЄС знову подали в суд, але вже від Слуг народу, але ЄС знову виграла суд.
Текст скопійовано!