Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
21 Серпня 2019 року - 18:49
Росію запрошують до відновлення G-8

Мовчання Зеленського не маскує, а поглиблює його зовнішньо-політичний провал. Повернення Росії у G-7 є ляпасом Україні і може стати передвісником скасування санкцій.

Новий президент не може здавати позиції завойовані за останні 5 років на міжнародному фронті не ним.

Заява Трампа про повернення Росії у G-8, переговори Макрона і Путіна та заяви таких німецьких політиків як Гернет Ерлер про шкідливість об’єднання питання Криму і Донбасу – все це ознаки втрати Україною ініціативи щодо свого майбутнього.

Якщо Зеленський не отямиться, нас можуть повернути у сферу інтересів Росії і Україна опиниться віч-на-віч з ворогом, втративши підтримку на Заході.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
20 Серпня 2019 року - 17:30
Макрон і Путін домовились остаточно?

Франція знову витягла «принцип Юнгера», що полягає у відмові від повернення Криму і поетапному знятті санкцій ЄС до Росії. 

Ідея полягає у негласному виводі питання Криму за межі питань по Донбасу з одночасним прискоренням виконання Мінських домовленостей та поетапному знятті санкцій з Росії.

  • Фактично, Україну знову тестують для виявлення рівня поступливості. Реакція політиків і суспільства на фактичний розмін Донбасу на Крим поза сумнівом зараз моніториться і вивчається нашими ворогами.

Україна втрачає суб’єктність – за Порошенка переговори Макрона і Путіна про Україну були б неможливими. Те, що за нас вирішують без нашого президента є зневагою до державного суверенітету України.

  • Час для проведення переговорів росіяни обрали підло і підступно – наразі Україна не має професійного міністра закордонних справ, а президент Зеленський недостатньо компетентний для проведення дипломатичних атак на міжнародному рівні.

По-суті на переговорах Макрона і Путіна обговорювали не мирний план, а план капітуляції України. Звертає увагу, що президенти взагалі не говорили про виконання конкретних Мінських домовленостей. Не обговорювалось:

  • припинення вогню з боку 1-го і 2-го АК 8-ї армії РФ, які ведуть бойові дії проти ЗСУ;
  • згоди РФ на введення миротворчого контингенту ООН; 
  • відведення з окупованої території Донбасу російських військ на територію Росії;
  • встановлення контролю українських прикордонників на кордоні на території Донецької і Луганської областей;
  • відведення на місця постійної дислокації військових частин РФ зосереджених вздовж кордону України;
  • повернення в місця постійної дислокації кораблів Каспійської флотилії які нині базуються на Азові.

Переговорам між французьким та російським президентами з українських питань передувала інформаційна кампанія і у німецькій пресі. Зокрема Уповноважений уряду Німеччини з питань співпраці з РФ, Центральною Азією та країнами "Східного партнерства" Ґернот Ерлер (Gernot Erler) виступив проти обговорення питання про статус анексованого Росією Криму до врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це посадовець заявив у інтерв'ю виданням медіагрупи Funke, опублікованому в неділю, 6 серпня.

Довідка: Ернст Юнгер – німецький офіцер і письменник, автор трактату «Мир» і «Плоди» написаних в окупованому Парижі між 1940-1944 рр. Цитата російською: «Европа должна стать партнером великих империй, которые сейчас формируются на нашей планете».  Юнгер пропонував європейську співдружність держав, а злочини війни пропонував юридично розбирати представникам майбутнього відмовившись від помсти зараз. Пропонував переділити простір світу між державами шляхом укладання союзів, а не через війни.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Серпня 2019 року - 15:51
РФ і Франція будуть обговорювати Україну, без України...

Президенти Франції і Росії збираються обговорити питання України за відсутності українського президента. Це порушує головне правило Порошенка – ні словам про Україну без України.

  • Зеленський є слабким президентом і це вже зрозуміли, як у Росії, так і в іншому світі. Після переговорів Путіна і Трампа, де обговорювали Україну, це вже другий випадок, який свідчить про стійку тенденцію перетворення нас на суб’єкт світової політики.
Текст скопійовано!