Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Січня 2021 року - 21:41
Щодо нових даних про можливих убивць П.Шеремета
 • Ще в 2012 році секретні служби Білорусі за наказом Лукашенка обговорювали можливість підірвати вибухівкою журналіста Павла Шеремета, що було здійснено 4 роки потому.
 • Коли 12 грудня 2019 року затримали 3 підозрюваних у вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь – президент Зеленський мав необережність з’явитися на прес-конференції заявити, що слідство схопило винних.
 • Тепер настає час політичної відповідальності Зеленського, який не просто назвав людей винними без висновку суду – він звинуватив у вбивстві Шеремета невинних і непричетних людей.
 • Виявляється поліція ще в грудні мала інформацію про можливу причетність КГБ Білорусі до вбивства, але Антоненка (Ріфа) залишили під вартою.
 • Поліція діяла під політичним тиском з боку Зеленського, який влітку минулого року публічно узалежнив розкриття справи Шеремета з перебуванням міністра МВС на посаді. Тому відповідальність за неправдиві звинувачення має понести і поліція, і сам президент.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Липня 2020 року - 14:03
Щодо «луцького терориста.»
 • Добре, що людей звільнили, головне – це безпека людей. Однак події у Луцьку викликають багато сумнівів та питань:
  Чому терорист вийшовши з автобуса півтори хвилини чекав, щоб до нього підійшов поліцейський і одягнув наручники?
  - Чому терориста вже у наручниках повалили на землю, хоч перед тим спокійно говорили?
  - Чому переговорами з терористом займався не спеціаліст, а сам президент?
  - Чому, розповідаючи про цю розмову, Зеленський почав стверджувати, що не для рейтингу?
  - Чому з луцьким терористом Зеленський говорив, щоб врятувати людей, а з терористами на Донбасі не захотів говорити, щоб врятувати пораненого медика, який помер не отримавши допомоги на полі бою?
  - Чому всі екаунти луцького терориста були зареєстровані напередодні і їх найбільше піарили російські журналісти, такі як Скабеєва?
 • Виконання вимог луцького терориста створює поганий прецедент – достатньо захопити людей і Зеленський виконає вимоги. Тоді як далеко президент може зайти у виконанні вимог російських терористів на Донбасі?
 • Вражаючим є і сам порядок подій, який описала УП:
  - Виходить терорист довго чекає і до нього нарешті підходить поліцейський та одягає наручники;
  - З автобусу спокійно виходять люди;
  - Раптом до автобусу приїжджає бронетранспортер з якого злазять спецназівці, групуються біля автобусу, кидають світло-шумову гранату і починають штурмувати чи забігати у вже порожній автобус. Навіщо і кому була потрібна ця вистава?
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Червня 2020 року - 21:04
Щодо сутичок під судом по Стерненку
 • У справі Стерненка йдеться про право українців на самозахист. Громадського активіста переслідували в Одесі за його активну позицію. Нападали тричі. Перший раз його побили 07.02.2018, але нападників не знайшли. 01.05.2018 напали вдруге і могли вбити пострілом в голову. Втретє напали 24.05.2018, Стерненко почав захищатись і ножем смертельно поранив одного нападника.
 • Народні депутати Європейської Солідарності і Голосу разом були на суді, щоб виявити моральну підтримку Стерненку, якого хочуть кинути за грати за те, що він врятував своє життя.
 • Затримання протестуючих під судом очевидно мало якісь формальні приводи, але насправді переслідування Стерненка і спроби взяти його під варту, стали основною причиною загострення. Адже якби існувала довіра до суду і запобіжний захід був м’яким, таких протестів би не було.
 • Поліція легко йшла на конфлікт, не стримуючи себе від агресивних дій по відношенню до протестуючих. Їх не просто штовхали – їх били. Виникає враження свідомого загострення теми, щоб викликати ще більші протести.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Вересня 2019 року - 12:12
Політичні репресії проти Гонтаревої почались?

Це кримінальний терор і злочин, що відбувся внаслідок безкарності попереднього злочину – підпалу авто Валерії Гонтаревої 5 вересня. Мовчання і бездіяльність влади тоді спровокувала новий злочин тепер.

Це яскраво негативний сигнал для іноземних інвесторів, які добре знають як багато Валерія Гонтарева зробила для порятунку економіки України. Ніхто не буде вкладати кошти в країну, де процвітає беззаконня.

Влада зобов’язана ретельно розслідувати цей злочин, перевіривши всі версії у тому числі про можливе замовлення злочину з боку Ігоря Коломойського, який погрожував Гонтаревій раніше.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Серпня 2019 року - 10:46
Кримінальне провадження по ролику з вантажівкою

 Зеленський демонструє рефлексії Януковича - він також переслідував активістів за трафарет його голови з крапкою на лобі.

 • Насправді це згортання демократії в Україні і використання російського досвіду. Тільки в 2017 році у РФ було засуджено до штрафів та різноманітних термінів ув’язнення 228 користувачів соцмереж.

Фабула звинувачення не витримує критики – поліція підозрює, що це була погроза вбивства Зеленського. Якщо у поліцейських немає почуття гумору, вони можуть притягнути самого Зеленського за розстріл депутатів ВР у фільмі «Слуга народу».

 • Насправді персонажем ролику може бути не Зеленський, а Голобородько, адже візуально це одна людина. Якщо ж Голобородько є «державним діячем», значить президента Зеленського також можна притягнути до відповідальності за погрози і навіть приклад розстрілу парламенту.

Аваков використовує це провадження, щоб показати свою лояльність до Зеленського, виторговуючи місце міністра МВС у майбутньому уряді.

Справа громад
Глобальна
25 Липня 2019 року - 18:23
Кримінальне провадження за відеоролик? Шлях до РФ?

Команда Зеленського: «Нацполіція відкрила кримінальне провадження за статтею «Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча»

Порушення кримінального провадження – чергова шумлива піар-акція для відволікання уваги від виконання передвиборчих обіцянок президентом Зеленським.

 • Так само можна порушити кримінальне провадження через погрозу вбивством народним депутатам України у фільмі Зеленського, де він розстрілює парламент.

Порошенку погрожували  і погрожують багато раз, але він ніколи не опускався до того, щоб вимагати порушення кримінальних справ проти тих, хто тільки говорить. 

 • Для того, щоб звинуватити людину у замаху на вбивство треба зафіксувати реальну підготовку до дії. Інше нагадує переслідування студентів, що малювали графіті Януковича з прицілом на лобі.
Текст скопійовано!