Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Вересня 2020 року - 16:32
Основне з прес-конференції Турчинова-Луценка

Заяви:

 • Спільна інспекція, що не відбулася – це підготовка капітуляції. Якщо представник російської сторони з’являється на українських позиціях – він має бути або затриманий, або убитий.
 • Замість проведення розслідування витоку інформації керівництво держави починає приховувати інформацію.  Відбуваються нові злочини - знищення отриманої у ході проведеної операції інформації про найманців з ЧВК Вагнера.
 • Документи треба захистити, адже вони документально підтверджують причетність Путіна та вищого керівництва Росії до злочинів на території України.
 • Влада цинічно збрехала, що не було спецоперації українських спецслужб.
 • Спеціалісти ПЗРК не організовують заворушень.
 • До Мінська приїхали лише ті 26 вагнерівців, що вчинили злочини на території України.
 • Після Революції гідності сподіватися, що офіцери ГУР будуть мовчати може тільки Кравчук.
 • Будь-яка ТСК може закінчитись тільки правдою. ТСК має встановити  - хто дав команду перенести операцію? Вказівки ГУР може дати тільки президент України.
 • Вчора призначили Якубовського і вже очевидно, що він отримає під контроль всі кримінальні справи, які визначають долю військового злочинця Путіна, МН-17, іранський літак, окупований Крим та Донбас.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Липня 2019 року - 18:22
Щодо виклику на допит в НАБУ Юрія Луценка

Це політичний тиск, а не об’єктивне розслідування. Генпрокурора звинувачують у тому, що він замінив групу прокурорів, що розслідували необережну заяву учасника Євромайдану Івана Бубенчика, який похвалився, що нібито застрелив кількох беркутівців.


 • ККУ Стаття 364-1: Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб,-
  карається виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Важко зрозуміти, чому НАБУ займається цією справою, адже цілком очевидним є відсутність корупції у діях генерального прокурора. Єдиним поясненням є юридичний тролінг та політичний тиск на Луценка, а це означає, що колись незалежне НАБУ почало обслуговувати інтереси влади.


Читай

Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:34
Чому Прокуратура нічого не робить?


Чому не сидить жоден високопосадовий хабарник? 

За два з половиною роки  ГПУ повернула Україні гроші та активи вартістю майже 108 мільярдів гривень.  Понад дві з половиною тисячі корупціонерів отримали судові вироки. Всі вони - чиновники категорії Б. 

«Велика риба» категорії А (найвищі посадовці державної служби)  - виняткова підслідність НАБУ, абсолютно незалежного від Президента. 

Генпрокуратура у судовому порядку повернула до бюджету понад 40 мільярдів гривень, вкрадених командою Януковича.  Їх направили на виготовлення зброї для армії. На них будують 184 гуртожитки для двадцяти тисяч солдат-контрактників. Понад 500 амбулаторій для сільської  місцевості, тощо. Текст скопійовано!