Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
29 Вересня 2020 року - 23:38
Щодо «призначення» Миколи Тищенка
 • Найкраще чим Микола Тищенко міг би займатись у ТКГ – кейтеринг, або поставки звичного для Слуг харчування зі свого ресторану «Велюр». Але до ТКГ його ніхто не призначив. 
 • Тищенко заявив, що увійшов до парламентської групи щодо напрацювання законодавчих змін по Донбасу. Це група депутатів у Верховній Раді – про її створення заявляв Олександр Качура, який раніше був в «Українському виборі» Медведчука.
 • Суспільство легко повірило у призначення Тищенка, бо вже відбулося призначення Вітольда Фокіна, який мало не щодня робить екстравагантні заяви, що потім спростовують, або заперечують в Офісі президента.
 • Так було з заявою Фокіна про особливий статус Донбасу ще й для всієї території Донецької та Луганської областей. Вибачався і сам Фокін за те, що назвав російських найманців «повстанцями».
 • Варто нагадати, що Європейська солідарність вимагає відставки Фокіна з ТКГ через те, що його заяви дезорієнтують щодо офіційної позиції України.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
29 Вересня 2020 року - 23:36
Щодо заяви Миколи Галушка про корупцію у Слугах народу
 • Микола Галушко звинуватив колег, що місця у списках «Слуги народу» у Київській області вже продані. 
 • Відповідальний за Київщину Олександр Дубинський заявив, що насправді списки продав сам Галушко. Але ніхто з навіть не заперечив, що місця у списку вже продані і не важливо ким.
 • Сам продаж місць у партійному списку партії Зеленського – це корупція і фальсифікація виборів.
 • Характерно, що прокуратура не реагує  і не порушує кримінальне провадження. От якби подібні заяви прозвучали щодо Європейської солідарності – ДБР блискавично б відкрило 61-шу справу проти Порошенка.
 • Не менш красномовно гучним є мовчання президента Зеленського, який жодним чином не прокоментував звинувачення свого депутата. Не обговорювалась заява про вихід з фракції і на самій фракції.
 • Слуги намагаються замовчати справу і не привертати до неї уваги – це означає, що партія президента вже почала фальсифікації на місцевих виборах. Адже включення до партійного списку за гроші є порушенням виборчого закону.
Щодо підготовки фальсифікацій на місцевих виборах
 • Влада Зеленського вже не приховує, що готується до масштабних фальсифікацій на місцевих виборах 25 жовтня. Причина дуже проста – так звана «правляча партія» стрімко втрачає рейтинг, в той час як команда «Європейської Солідарності» збільшує підтримку громадян.
 • Такий розклад сил лякає Зеленського, який вирішив скористатись методами Лукашенка: скасувати вибори, як на Донбасі, не допускати до реєстрації опозиційних кандидатів, а на їхнє місце реєструвати «клонів» популярних мерів, зокрема як в Умані!
 • Вже використовують банальний адміністративний тиск на кандидатів: в Сумах кандидата від ЄС полковника Валерія Ісмаїлова влада Зеленського спробувала незаконно звільнити з посади наступного ж дня після його представлення в команді «Європейської Солідарності».
 • Для спотворення результатів виборів на місцях в хід пішли продажі місць в комісіях ТВК. Співучасниками фальсифікації виборів стали партії, які продають свої місцеві осередки владі та олігархам. Зокрема «Голос» на Дніпропетровщині, про яку пише мер Дніпра Борис Філатов, за його словами продав виборчу кампанію в місті Коломойському.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Вересня 2020 року - 22:48
Таємний звіт ЦРУ: Путін керував операцією впливу, щоб зневажити Байдена
 • За джерелами авторів статті, 31 серпня ЦРУ опублікувало оцінку російських зусиль щодо втручання у вибори у внутрішньому, секретному звіті під назвою CIA Worldwide Intelligence Review. 
 • Аналітики ЦРУ склали звіт за участю АНБ та ФБР на основі кількох десятків відомостей, отриманих із публічних та засекречених джерел розвідки.
 • Звіт включає деталі аналізу ЦРУ діяльності українського законодавця Андрія Деркача з розповсюдження принизливої інформації про Байдена в США через лобістів, Конгрес, ЗМІ та контакти з діячами, близькими до президента.

«Ми оцінюємо, що президент Володимир Путін та найвищі російські чиновники знають і, можливо, керують операціями впливу Росії, спрямованими на приниження екс-віце-президента США, підтримку президента США та розпалювання суспільного розладу перед виборами в США в листопаді», - йдеться у звіті ЦРУ. 

 • Як відомо, раніше Управління директора національної розвідки та Міністерство фінансів визнали Деркача російським агентом, але публічно не повідомлялося, що ЦРУ, АНБ і ФБР вважають Путіна безпосереднім куратором кампанії Деркача.
 • The Washington Post нагадує, що 10 вересня Міністерство фінансів США запровадило санкції проти Деркача, стверджуючи, що він «був активним російським агентом більше десяти років, підтримуючи тісні зв'язки з російськими спецслужбами». Міністр фінансів Стівен Мнучін заявив у заяві від 10 вересня, що «Деркач та інші російські агенти використовують маніпуляції та обман для спроби вплинути на вибори в США та в інших регіонах світу». 
 • Записи розмов Порошенка з Байденом – персональна спецоперація Путіна проти п’ятого президента України та задля втручання у вибори в США. Довіряти цим записам – все-одно, що довіряти російському президенту.
 • Андрій Деркач називається агентом Росії в офіційному звіті національної розвідки США і це вже не просто журналістське розслідування. Виникає казус, коли закони для України пише агент ворожої держави.
 • Чи існує в України контррозвідка (СБУ) і якщо існує – чи буде порушено кримінальну справу для з’ясування ступеню заангажованості законодавця Деркача до роботи російських спецслужб в Україні? Адже у нього є доступ до державної таємниці.
 • Чому настільки СБУ не інформувала президента Зеленського, який на останній прес-конференції особисто вимагав розслідування записів Деркача, тим самим беручи участь у спецоперації Путіна і російських спецслужб?
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Вересня 2020 року - 22:42
Стаття на УП про корупцію Зеленського
 • Стаття оприлюднює три схеми топ-корупції у яких бере участь найближче оточення президента. Враховуючи, що увесь свій бізнес Зеленський переписав на першого помічника Шефіра на адресу якого звучать звинувачення, можна говорити про ймовірне залучення до корупції самого президента.
 • Це принципова відмінність від ситуації з Порошенком, коли навіть через півтора роки пошуків його опоненти не змогли висунути жодного корупційного звинувачення йому особисто.
 • Корупція на «великому будівництві доріг»:

Як розповідає УП «на будівництві доріг сформувався картель кількох компаній. Укравтодор під різними приводами не допускає до тендерів їхніх конкурентів і дозволяє своїм "улюбленцям" розігрувати мільярди на липових торгах. Родзинкою цих "тендерів" є регулярна знижка, яку дає переможець – 3% від стартової ціни.

Три групи компаній фактично поділили між собою області, де вони виграють тендери. Будівельним ринком стабільно курсують чутки про ціну любові до обраних фірм – до 20% відкату.»

 • Корупція пов’язана з Шефіром:

«Співрозмовники УП вказують на два великих державних підприємства, за "добробут" яких у Зеленського відповідає перший помічник президента Шефір: Одеський припортовий і Енергоатом. ОПЗ у лютому перед карантином "тимчасово", без конкурсу очолив Микола Синиця. Приблизно тоді на головних ролях постачальника газу на ОПЗ за "давальницькою" схемою стала компанія "АгроГазТрейдинг". Співрозмовники УП на ринку газу теж пов’язують успіхи цієї компанії у тому числі з прізвищем Шефіра.

Інший державний гігант, Енергоатом, так само має у своєму керівництві людину, яка, за даними джерел УП, наближена до Шефіра – віце-президент з розвитку компанії Герман Галущенко

 • Корупція пов’язана з олігархом Ахметовим:

Джерела УП розповідають, що Ахметов регулярно платить народним депутатам партії президента. Ймовірно саме його гроші роздають у конвертах фракції, про що заявляал Анна Скороход, однак кримінальна справа не була порушена.

«На Офіс і на фракцію, хоч там у Ріната своїх і немає, заходить десь 2-2,5 мільйона доларів в місяць. Ясно, що він друг", – ділиться не під запис один із крупних бізнесменів.»

Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Вересня 2020 року - 21:27
Щодо Маргулана Сейсембаєва, як нової надії на проведення реформ в Україні
 • Поява Саакашвілі з казахським мільйонером у Зеленського свідчить про розчарування та остаточний крах ілюзій екс-президента Грузії щодо його планів в Україні. 
 • Цілком очевидно, що Саакашвілі повернеться на Батьківщину, щоб сприяти своїй партії у перемозі на парламентських виборах.
 • Треба констатувати, що Саакашвілі знову не зміг (як і на Одещині) організувати справу за яку взявся з помпою та піаром. Ні швидких, ні простих реформ не вийшло, а на митниці з’явились корупціонери часів Януковича.
 • Сейсембаєв має бурхливу біографію і цілу серію позовів проти себе за розкрадання та відмивання коштів у Швейцарії, Ліхтенштейні та Казахстані. Зрештою його юристи зуміли вивести свого клієнта сухим з води, а в Казахстані він потрапив під амністію.
 • Зеленський катастрофічно не розбирається в людях, піднімаючи в національній політиці фріків, злодіїв та корупціонерів. Достатньо пригадати Яременка, Юрченка, Геруса, Холодова, Дубинського та багатьох інших.
 • Напочатку 2018 року Сейсембаєв повернувся з вимушеного заслання в Росії і похвалився, що отримав підтримку в Москві на самому високому рівні. Саме в цьому секрет раптової прихильності Зеленського до авантюриста бізнесмена із Казахстану.
 • Надії на обласканого у Росії казахського бізнесмена у проведенні реформ в Україні ще більш примарні, ніж ставка на екс-президента Грузії, що вміє виголошувати яскраві заяви. Однак Сейсембаєв може стати троянським конем через який до України повернеться російський бізнес і капітал.
Текст скопійовано!