Позиція Скинути теги

Щодо теми ТСК Безуглої
 •  Влада протягом року так грубо, неоковирно і налякано ховає кінці у воду в питанні зриву спецоперації із затримання вагнерівців, що стало гранично ясно, що державна зрада сталася на рівні найвищих посадовців. 
 • Зрештою, коло осіб, підозрюваних  у зриві спецоперації і зливі секретної інформації росіянам, звелося до 2 осіб – або Єрмак, або сам Зеленський. І це пояснює ту затятість, з якою влада блокує будь-яке розслідування державної зради, або парламентською комісією, або правоохоронними органами.  Повноважну комісію так і не створено; СБУ за 13 місяців не провело жодної слідчої дії. А «ТСК Безуглої» неправомочна розглядати тему Вагнера. 
 • Розгляд інших питань, Іловайська, Дебальцево, Мінська, розмов Медведчука – класична технологія, як перемкнути увагу із невигідної для влади теми Вагнера.   Це - прагнення Зеленського замести сліди власного злочину чи злочину свого найближчого оточення, який підтверджує й свіже розслідування всесвітньо відомої телекомпанії CNN.
 • Пошук винних за Іловайськ всередині країни - це прямий захист Кремля, захист Путіна та Росії від відповідальності за військові злочини проти України.


Детальніше по Іловайську та Дебальцеву
 • Загальновідомо, що єдиною причиною Іловайської трагедії було пряме вторгнення російських військ на територію України в той час, коли Україна ще не встигла і не могла встигнути відновити за чотири місяці війни боєздатність власного війська.
 • Дебальцеве ж, що замислювалося Путіним як найбільша військова поразка України, перетворилося на приклад успішного виведення військ і збереження людських життів. Зокрема, колишній верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал армії США Уеслі Кларк дуже високо оцінив дії української армії в нинішній війні на Донбасі, а операцію в Дебальцеве з точки зору стратегії вважає успішною і такою, що увійде в підручники сучасної військової справи.
 • Минулого року Генеральний прокурор Ірина Венедіктова – на 200% людина Зеленського – була змушена визнати, що єдиним фактором, який став причиною загибелі українських військових під Іловайськом є пряме вторгнення збройних сил Росії. За рік, що минув, нічого нового до цієї версії Офіс генпрокурора не додав.
 • Дійсно, Іловайськ і Дебальцеве – це складні та трагічні сторінки військової історії України. Але головним військово-політичним результатом 2014 року стало звільнення двох третин території Донецької і Луганської областей від російської окупації. І це відбулося під керівництвом Верховного Головнокомандувача Петра Порошенка. В той же час за каденцію Зеленського не було звільнено ані сантиметра української території. Більше того, її частину віддали під контроль окупантів через відведення військ.
 • Також не треба забувати, що жоден представник «Кварталу» не пішов на фронт захищати країну, натомість у своїх сценках вони висміювали Збройні сили України. Більше того, у 2014 році до вже окупованої Горлівки приїхав «Квартал» на чолі із Зеленським. Він особисто чотири рази ухилявся від призову протягом кількох хвиль мобілізації. 
 • І тепер ці люди, які під час великої небезпеки для країни, наклали в штани та ховалися в кущах, сьогодні намагаються судити та засуджують тих, хто став на захист України та відстояв її свободу та незалежність.
Щодо ТСК Безуглої по темі вагнецівців
 • Це не об’єктивна Тимчасова слідча комісія, а партійні збори депутатів Зеленського та Медведчука, адже там є лише слуги та ОПЗЖ.
 • Після багатомісячного опору влада погодилася створити ТСК, але створили не по вагнерівцях, а для чорного піару проти Порошенка.
 • Результати діяльності такої ТСК – окозамилювання і фальсифікат. Влада та її партнери не зацікавлені у розслідуванні, але обидві політичні сили зацікавлені в тому, щоб прикрити від звинувачень Зеленського і Єрмака.
 • Необхідність ТСК по вагнерівцях викликана небажанням влади розслідувати справу. За 13 місяців кримінального провадження СБУ не зробила жодної слідчої дії. Українські правоохоронні органи не розслідують державної зради.
 • Відмовившись захоплювати вагнерівців, у Зеленського втратили виконавців і свідків злочинів збиття боїнгу МН-17 та транспортника ІЛ-76. Це важкий міжнародний злочин Путіна і він був зацікавлений, щоб його не змогли звинуватити юридично.
 • Зеленський і Єрмак забрехались. Спочатку Єрмак заявляв, що спецоперація вигадана від початку і до кінця, а Зеленський підтверджував, що спецоперації не було. Пізніше Зеленський почав стверджувати, що це була спецоперація інших країн, куди втягували Україну і висловив задоволення, що вона зірвалась.
 • Коли постала реальна загроза розслідування Зеленський обмовився, що сам розповів подробиці Лукашенку.
 • Варто нагадати, що імпічмент Клінтону хотіли оголосити через те, що Президент США збрехав у суді.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Вересня 2021 року - 20:55
Щодо заяви Данілова про можливість звільнення Донецька та Луганська
 • Така заява є нерозумною – військові операції не анонсуються, навіть якщо армія готова їх зробити.
 • Порошенко вже заявляв, що для України питання звільнення Донецька і Луганська – це питання відмови від колосальних жертв мирного населення. Цим Україна і відрізняється від Росії, де в другу чеченську війну майже повністю знищили Грозний.
 • Взагалі Зеленський має визначитись зі стратегією – то він заявляє, що війна в його голові завершена, то його секретар РНБО готовий кинути армію на Донецьк і Луганськ.
 • Насправді військо недофінансоване, заборгованість з виплат військовим сягнула 1,5 млрд грн, не працює ДОЗ - не виготовлюється нова зброя. Всі гроші йдуть на велике будівництво.
 • За 2 роки Зеленського не звільнили жодного сантиметру території, відбувався лише відступ з демілітаризованих зон. Якщо Данілов готовий звільняти Донецьк і Луганськ чому б не розпочати зі звільнення кількох сіл? Насправді Україна повністю відмовилась від тактики повзучого наступу, завдяки якому були звільнені сотні населених пунктів.
 • Реальним звільненням Донбасу ЗСУ займались в 2014 році, коли після наказу Порошенка влітку було звільнено 2/3 території Донбасу і наступ зупинили лише окупанти, ввівши регулярні частини російської армії.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Вересня 2021 року - 20:52
Рейтинг «Фокус» - статки олігархів зростають
За рейтингами журналу «Фокус»

2013 рік

2017 рік

2020 рік

2021 рік

Рінат Ахметов

14,871 млрд дол

3,1 млрд дол

7,285 млрд дол

10,64 млрд дол

Вадим Новинський

3,6 млрд дол

0,734 млрд дол

1,522 млрд дол

2,54 млрд дол

Віктор Пінчук

2,187 млрд дол

1,4 млрд дол

2,416 млрд дол

2,53 млрд дол

Ігор Коломойський

3,398 млрд дол

1,6 млрд дол

1,152 млрд дол

1,67 млрд дол

Віктор Медведчук

0,270 млрд дол

0,055 млрд дол

1,184 млрд дол

0,864 млрд дол

 •  Зростання статків олігархів, яке відбувається за Зеленського, є найкращою ілюстрацією провалу його боротьби з олігархами, яка насправді не ведеться.
 • Особливо вражаючими темпами зростають статки Ріната Ахметова, який за 2 роки Зеленського збагатів більш як утричі.
 • Водночас оцінка статків за 2017 рік свідчить, що за Порошенка всі олігархи ставали біднішими. Саме Порошенко пішов на конфлікт із всемогутнім Коломойським, націоналізувавши його Приватбанк, банкрутством якого він шантажував країну.
 • Рейтинг журналу Фокус об’єктивно спростовує казки російської пропаганди і показує, що за президентства статки Порошенка не зросли, а зменшилися на 375 млн доларів.
Уряд Шмигаля виконає вимоги ЄС – на субсидії дадуть ще 12 млрд грн
 • Майже річна боротьба опозиції за збільшення субсидій нарешті дає результати – прем’єр оголосив, що уряд додатково буде просити парламент виділити 12 млрд грн на субсидії.
 • Таким чином Шмигаль погодився з тим, що проект бюджету на 2021 рік був розрахований неправильно і рішення про зменшення субсидій майже на третину було помилковим. Це важливо пам’ятати напередодні внесення проекту бюджету на 2022 рік.
 • Вперше ЄС запропонувала негайно збільшити витрати на субсидії ще 12 січня 2021 року на першому засіданні Верховної Ради в новому році. Порівняно з 2018 роком обсяг субсидій був урізаний з 71-го млрд грн до 36,5 млрд грн в 2021 році.
 • Для отримання ресурсу на збільшення субсидій ще на початку року ЄС пропонувала зменшити на 7 млрд грн фінансування силових структур та Офісу президента.
 • У травні ЄС запропонувала законопроект про зміни до державного бюджету з метою збільшення субсидій, але він так і не був розглянутий ВР.
 • 7 вересня на Погоджувальній раді Петро Порошенко запропонував негайно збільшити обсяг судсидій з огляду на зростання вартості послуг ЖКГ: «За моєї каденції 7 мільйонів домогосподарств отримували субсидії. Сьогодні рекомендують «продати собачку», щоб погасити тарифи, що зросли утричі. Нам треба негайно внести зміни до Державного бюджету».
 • Варто нагадати, що Зеленський особисто обіцяв, що тарифи будуть знижені наполовину взимку 2021 році, але замість цього вони тільки зросли.
Текст скопійовано!