Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Липня 2020 року - 17:28
Зеленський виводить Медведчука у лідери керованої опозиції
 • Медведчука штучно намагаються «призначити» головним опозиціонером Зеленському. Це вигідно обом сторонам і таким чином вони намагаються «затерти» Порошенка, як проукраїнського політика.
 • Саме тому віце-спікер Руслан Стефанчук раптово згадав закон про опозицію №1211, який написали у Медведчука.
 • За Порошенка Медведчук навіть не наважувався балотуватись до Верховної Ради, а тому не брав участь у виборах 2014 року.
 • За Порошенка найбільше бруду на нього було вилито з телеканалу 1+1, співвласником якого, як виявилось була дружина Медведчука.
 • Тільки за Зеленського і його спонсора Коломойського одіозний Медведчук став народним депутатом і повернувся в українську політику.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
24 Червня 2020 року - 23:00
Коломойський наварив 1,3 млрд грн на державній компанії

17 червня Укрнафта продала 260 000 тон нафти компаніям Коломойського за ціною $18/барель. Тим часом ринкова вартість була $40/бар. Втрати Укрнафти 1,3 млрд грн. 

 • Компаніям Коломойського належить 49% акцій Укрнафти, однак з 2003 року він призначає свого генерального директора. Конфлікт з Порошенком олігарх розпочав з 2016 року, коли держава наполягла на призначення свого генерального директора, прикривши таким чином джерело прибутків для олігарха.
 • Це далеко не перше корупційне рішення в інтересах олігарха, який профінансував виборчу кампанію Володимира Зеленського. Втім, Джон Болтон у своїй книзі, що вийшла напередодні, згадує, що за даними держдепу США Коломойський одночас фінансував Тимошенко.
 • Саме тому фракція Тимошенко не проголосувала за жоден з законів, який не влаштовував спонсора-олігарха. Зокрема не підтримала антиколомойський банківський закон та закон про ринок землі.
 • У червні 2020 року стало відомо Центренерго перетворилося з прибуткового підприємства у збиткове, як тільки ним заволодів Коломойський. За 2019 рік Фонд держмайна оцінює чистий Центренерго" мінус 2 млрд грн. Тим часом у 2017 році Центренерго мало чистий прибуток до 1 млрд 891,063 млн грн.
 • У травні 2020 року стало відомо, що стратегічне підприємство - Аульську хлорпереливну станцію - викупили за 30 млн грн в інтересах хімпідприємства "Дніпроазот" з орбіти олігарха.
 • У квітні 2020 року Укрнафта закінчила процес підписання мирових угод з 5 компаніями, наближеними до групи "Приват", яким у 2015 році безоплатно передала сиру нафту на 7,6 мільярди. За оцінками Еnkorr, "Укрнафта" відмовилася від вимог на близько 1,74 млрд грн відсотків та інфляційних.
 • 04.11.2019 - Північний апеляційний госпсуд Києва “списав” з Коломойського борг ПриватБанку на 7,5 мільярда грн.
  За кілька місяців після перемоги Зеленського на виборах олігарх отримав цілий ряд рішень на свою користь:
  - Суд скасував 60 млн грн податкового боргу МАУ, якою володіє Коломойський
  - Суд пробачив Укртатнафті, нафтогазовій компанії Коломойського, штраф на 1 млрд грн, а НПК «Галичина», якою володіє олігарх, штраф на 326.9 млн грн
  - МАУ заборгувала і не повертає державі 476 млн грн
  - Колишній голова “Укртранснафти” з групи “Приват” Лазорко завдав збитків державі на 456 млн грн знятий з розшуку.
  - Суд підтвердив скасування кредиторських вимог «Дніпроавіа» Коломойського перед Приватбанком на 1,5 млрд грн
  - Суд зняв арешт з 415 нерухомих об'єктів "Приватофіс"
  - Спеціальною поправкою до закону восени компанії Коломойського дозволили імпорт електроенергії з Росії, що призвело до збитків української енергосистеми.
  - Під час свого візиту в Івано-Франківськ Зеленський заявив, що держава витратить понад 2 млрд грн на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту, що перебуває у концесії однієї з фірм олігарха - "Скорзонера".
Справа громад
Глобальна Фейсбук
24 Червня 2020 року - 22:50
Книга Болтона

Про Україну йдеться у 14 розділі книги, де Джон Болтон згадує про свої контакти з українськими політиками та президентом.

Болтон визнає, що російська агресія проти Грузії та України стала можливою внаслідок відмови НАТО прийняті ці дві країни у 2008 році.

 • З книги: «Через відмову вчасно прийняти України до НАТО ця велика, критично важлива країна залишилася вразливою до зусиль Путіна відновити московську гегемонію».

Болтон відзначає, що перед на День незалежності в Києві 2018 року докорінно відрізнявся від параду в Москві.

 • З книги: Незважаючи на те, що парад нагадував першотравневу урочистість на Красній площі Москви під час Холодної Війни, політично він був зовсім іншим. Виступ Порошенка був надзвичайно антимосковським, і найгучніші оплески йому пролунали, коли він пообіцяв створити автокефальний (незалежний від Москви) Український православний церковний патріархат.

Болтон признається, що Держдеп США вважає Тимошенко проросійським політиком і не рекомендує зустрічатися з нею.

 • З книги: «Державний департамент не хотів, щоби я зустрічався з Тимошенко окремо, бо вони вважали, що вона є занадто близькою до Московії»

За словами Болтона у президент Трамп знав, що Зеленський буде проросійським президентом.

 • З книги: «Трамп натякав <про Зеленського>, що прихильний до Московії президент України міг би допомогти уникнути третьої світової війни. Московитам таке сподобалося би

Болтон знав, що олігарх Ігор Коломойський фінансово підтримував Юлію Тимошенко та Володимира Зеленського. Високі шанси обох кандидатів перемогти зробили неможливими санкції США проти олігарха.

 • З книги: «Коломойський також підтримував Володимира Зеленського, який тоді лідирував у опитуваннях, але його не сприймали серйозно, бо, зрештою, він був просто актором»
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Червня 2020 року - 21:36
Коломойський і Медведчук співвласники не лише каналу 1+1
 • Медведчук з родиною є партнером Коломойського в трьох обленерго і двох металургійних заводах.
 • Коломойський безумовно один з найбрехливіших і найпідступніших олігархів в українській політиці. Публічно він критикував Медведчука, називав його колаборантом, замало не агентом Москви. Тим часом у бізнесі вони пліч-о-пліч заробляли гроші як співвласники.
 • Кілька років тому телеканал 1+1 включився у масовану дискредитаційну компанію, що звинувачувала Петра Порошенка, який нібито сприяв розвитку медіаімперії Медведчука.
 • Насправді ж сам телеканал 1+1 був частиною медіаімперії, яка формувалась купівлями власності різних телеканалів в офшорах.
 • Одним з найбільших критиків Віктора Медведчука була Юлія Тимошенко. Насправді екс-президент Кравчук ще в 2010 році розповів у ЗМІ, що Медведчук та його юристи готували проект Конституції для Тимошенко.
 • Наразі Тимошенко також активно підтримує Коломойського. Її фракція не голосувала за антиколомойський закон. Батьківщина стала публічним противником закону про ринок землі, що був умовою кредиту МВФ – така позиція повністю підтримувалась Коломойським, який закликав обійтися без МВФ і не боятись дефолту.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Червня 2020 року - 21:14
Про виступ Тимошенко у ВР
 • Якщо Тимошенко заперечує політичні репресії сьогодні прти Порошенка, значить і в 2011 році її посадили справедливо. Наприклад за підписання вигідного для Росії газового контакту, а не з політичних причин.
 • У такому разі Тимошенко має повернути кілька сот мільйонів, які отримала, як компенсацію за політичні репресії.
 • Зміна тональності виступів Тимошенко означає, що вона знову змінила політичну позицію, очевидно почувши від Коломойського запевнення, що вона таки отримає вожделенну посаду прем’єра. Не голосування Батьківщини за антиколомойський закон та ринок землі – були авансовою оплатою цієї посади?
Справа громад
Глобальна Фейсбук
14 Червня 2020 року - 14:51
Щодо оскарження антиколомойського закону в КС
 • Цікавим є партійний склад групи депутатів, що підписали те подання до КС. Юлія Тимошенко і Сергій Власенко поставили свій підпис поруч з Олександром Дубинським та депутатами від ОПЗЖ.
 • Спільні інтереси співвласників 1+1 Медведчука і Коломойського не дивують, але обурює відпрацювання грошей олігарха лідеркою «Батьківщини». 
 • 2 червня Дубинський та ОПЗЖ підписали інше подання до КС – про скасування амністіє Євромайдану.
 • Оскарження у Конституційному суді не зупиняє дію закону, але, враховуючи вплив Коломойського на молодого президента та суд, рішення КС може бути на його користь. Інтереси України, яка в такому разі опиниться без фінансування МВФ, ніхто не бере до уваги.
 • Власність Медведчука в 1+1 свідчить про перехід інформаційного простору під контроль кума Путіна і Росії. Коломойський змінив орієнтацію на Москву. Особливо неприємно, що  продаж частини власності Плюсів не могла не узгоджуватись з президентом Зеленським.
Текст скопійовано!