Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Квітня 2021 року - 22:18
За результатами РНБО Зеленський заявив, що розробить закон про олігархів
 • Ідея закону про олігархів – політтехнологічний трюк, який дозволить владі пояснити низьку ефективність своєї роботи і при цьому завдати удару по опозиції.
 • Навіть перед лицем реальної загрози нового нападу із Росії Зеленський продовжує використовувати РНБО для піару.
 • Олігархом є крупний бізнесмен, який використовує владу та ЗМІ для особистого збагачення. Цілком очевидно, що у Зеленського спробують записати до олігархів Петра Порошенка, який ніколи не був помічений у оборудках з державним бюджетом.
 • Кондитерська фірма Roshen сформувалася і виросла без допомоги держави і навіть всупереч тиску на неї. Для виробництва цукерок і шоколаду не були потрібні державні замовлення.
 • Саме Порошенко першим кинув виклик олігархату. Найбільш яскравою сторінкою справжньої деолігархізації в історії України стала:
  -  націоналізація Приватбанку, 
  - зміна менеджера Укрнафти,
  - злам схем у енергетиці, на яких наживалися олігархи Коломойський та Ахметов.
 • Після приходу до влади Зеленського, виборчу кампанію якого профінансував Коломойський, олігархи навпаки відновили схеми і стали багатшими. Журнал «Фокус», який кожен рік оцінює статки найбагатших українців дає таку статистику:
За рейтингами «Фокус»

2013 рік

2018 рік

2020 рік

Рінат Ахметов

14,871 млрд дол

3,1 млрд дол

7,285 млрд дол

Ігор Коломойський

3,398 млрд дол

1,6 млрд дол

1,152 млрд дол

Віктор Пінчук

2,187 млрд дол

1,4 млрд дол

2,416 млрд дол

Віктор Медведчук

0,270 млрд дол

0,055 млрд дол

1,184 млрд дол

 • Деяке збідніння Коломойського сталося через американські санкції та арешт частини власності у США. Натомість після перемоги Зеленського в Україні Коломойський одразу ж отримав реальний фінансовий виграш:
 • Найбільше отримав спонсор виборчої кампанії Зеленського - Коломойський:

- 04.11.2019 - Північний апеляційний госпсуд Києва “списав” з Коломойського борг ПриватБанку на 7,5 мільярда грн.
- 13.04.2020 - "Укрнафта", співвласником якої є Коломойський, 13 квітня закінчила процес підписання мирових угод з 5 компаніями, наближеними до групи "Приват", яким у 2015 році безоплатно передала сиру нафту на 7,6 мільярди.
- За оцінками Еnkorr, "Укрнафта" відмовилася від вимог на близько 1,74 млрд грн відсотків та інфляційних.
- 04.06.2020 - Центренерго перетворилося з прибуткового підприємства у збиткове, як тільки ним заволодів Коломойський. За 2019 рік Фонд держмайна оцінює чистий Центренерго" мінус 2 млрд грн. Тим часом у 2017 році Центренерго мало чистий прибуток до 1 млрд 891,063 млн грн.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Березня 2021 року - 21:28
Байден не поспішає говорити з Зеленським, очікуючи реальних дій
 • Заступник помічника Держсекретаря США Джордж Кент: «Дзвінок, враховуючи його символічність, має бути підкріплено діями, про які я згадав. Це питання, які стоять на порядку денному США та України. Ми хочемо, щоб Україна досягла успіху. Це означає, що ми хочемо, щоб уряд і президент Зеленський досягли успіху. Але для цього успіху повинні бути правильні дії та правильні реформи.»
 • У перекладі з дипломатичної це означає, що США не вірить словам Зеленського і хоче побачити його дії.
 • Недостатньо заявляти про боротьбу з олігархами, коли олігарх Коломойський і досі так обласканий владою.
 • Проголосити санкції проти телеканалів Медведчука – це добре, але погано зупинятися на півкроку. Чому за порушеною кримінальною справою про фінансування тероризму дружині Медведчука Оксані Марченко та Тарасу Козаку не оголошується підозра?
 • Має бути порушена кримінальна справа за державну зраду проти Андрія Деркача та Олександра Дубинського, які потрапили під американські санкції як агенти Москви.
 • Має бути верховенство права і демократія, що означає закриття політично-вмотивованих справ проти опозиції.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Березня 2021 року - 20:14
Щодо заяви Дубинського про плівки Байдена-Порошенка
 • Зеленський причетний до витоку запису розмови Порошенка з Байденом. У боротьбі проти опозиції він безвідповідально поставив під велику загрозу стратегічне партнерство України і Сполучених Штатів Америки.
 • Зеленський не погребував допомогою агента Кремля Андрія Деркача, якого і досі ретельно оберігають в Україні, не порушуючи кримінальну справу. Більше того Деркач отримав під контроль Енергоатом, що є платою за послуги роздування штучного скандалу.
 • ТСК з розслідування розмов Байдена-Порошенка була ініційована з Банкової і проштовхувалась лідером монобільшості Давидом Арахамією. Треба зазначити, що постанова про утворення ТСК і досі не відкликана, значить в українському парламенті може бути проведене розслідування проти президента США.
 • Враховуючи участь Андрія Деркача, така спецоперація може бути виконанням плану для розриву України та США, що був ретельно спланований у Москві.
 • Швидше за все свою заяву Дубинський узгодив з Коломойським і це перший дзвіночок Зеленському від Коломойського про те, що він готовий розповісти багато цікавого. Цілком очевидно, що Зеленський боїться Коломойського.
 • Нові викиди Деркача – це спільна рефлексія цього «агента Росії» і Офісу президента Зеленського на заяви ви і викриття Дубінського про причетність Зеленського до втручання у виборчу кампанію в США на боці опонентів Байдена
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Березня 2021 року - 15:04
Щодо втрати прибутковості Енергоатому у 2020 році.
 • Прибутковість Енергоатому:
  - 2017 рік + 2,55 млрд грн

- 2018 рік + 7,7 млрд грн

- 2019 рік +6,82 млрд грн

- 2020 рік – мінус 4,85 млрд грн

 • Це збитки АЕС, власником яких є народ України. Натомість з 2020 року більшість електроенергії виробляють ТЕС, які належать Рінату Ахметову та Ігорю Коломойському.
 • Цифри ілюструють, що насправді Зеленський бореться з олігархами лише на словах. Адже за час його правління олігархи не лише перетягнули на себе електрогенерацію, але й отримали ряд інших можливостей збільшити  свої прибутки. Це добре ілюструють дані Форбс-Україна про зростання статків найбагатших.
 • Варто нагадати, що за 2020 рік Ахметов додав до своїх капіталів +178% до 7,6 млрд дол, а статки Коломойського зросли +70% до 1,8 млрд дол.
 • Особливо цікаво порівняти оцінку капіталів Віктора Медведчука за час президентства Порошенка і Зеленського. Так за оцінкою журналу «Фокус» в 2018 році Медведчук був на 90 місці і володів 55 млн доларів, а вже у 2020 році вийшов на 7 місце зі статками 1,2 млрд доларів.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Березня 2021 року - 21:49
Щодо нової справи проти Порошенка, яка готується на замовлення влади
 • Черговий виток фабрикування кримінальних справ проти Порошенка, тепер руками СБУ, потрібен владі як димова завіса щоб відволікти увагу від 4-х поточних викликів, на які у неї немає відповідей.
 • Перший виклик - ескалація на Сході і відсутність у Зеленського важелів її зупинити. Крах дворічного міфу про нібито перемир'я, і про те, що війна тривала бо мовляв на ній хтось заробляє.
 • Другий виклик - Вагнер-гейт, коли абсолютно очевидним стає той факт, що офіс президента зірвав і продав росіянам інформацію про найскладнішу спільну операцію українських та західних спецслужб. Виникає питання персональної відповідальності Зеленського і втрати довіри до України.
 • Третій виклик - це санкції Сполучених Штатів проти Коломойського, підтримані Європейським Союзом, які по суті є чорною міткою самому Зеленському як близькому бізнес та політичному партнеру Коломойського.
 • Четвертий - нова хвиля коронавірусної пандемії, до якої країна виявилась не готовою. Повний провал вакцинації – також є питанням персональної відповідальності Зеленського.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Березня 2021 року - 21:47
Завтра Зеленський збирається піаритись на закритті Буковелю
 • Те, що незважаючи на червону зону карантину на Прикарпатті, курорт олігарха Коломойського і його партнера Шевченка продовжував працювати до 12 березня, поширюючи заразу – особиста відповідальність Зеленського.
 • Після його лижних вакацій - на Буковель кинулися люди з усієї країни, перетворивши його на вогнище епідемії. Буковель мали б закрити у першу чергу, а не в останню після того як з 26 лютого в Івано-Франківській області закрилися  всі розважальні заклади і стали переповнені хворими всі лікарні.
 • Коломойський дозволив Зеленському закрити його курорт тільки завтра 12 березня, коли пів-області перехворіло. Це свідчить про залежність президента від олігарха, на якого накладено санкції США.
 • На фоні величезного дефіциту вакцин, яких вистачає лише для 0,6% населення України, влада мала б левову частину їх спрямувати на Прикарпаття, щоб не допустити розповзання нової хвилі пандемії британського та південно-африканського штаму вірусу по всій країні.
 • Вражаюче неефективним виявилось керівництво Івано-Франківською обласною радою представника «Свободи» Олександра Сича – знаючи про проблему він нічого не зробив для закриття Буковелю. Навіщо обирати «Свободу», якщо вони вміють лише виступати, але не захищають людей?
Текст скопійовано!