Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Липня 2019 року - 18:40
Щодо реєстрації Клюєва і Шарія кандидатами у депутати

Яскраве свідчення реваншу – за часів Порошенка жоден з них не намагався навіть приїхати в Україну, не те, щоб балотуватися до ВР.

  • Регіонали та проросійські сили небезпідставно сприймають президентство Зеленського, як проросійський режим, коли їм уже нічого не загрожує.

Рішення ЦВК ще раз спростувало підозри, що Центрвиборчком обирався залежним від президента Порошенка.

  • Європейська Солідарність вимагає від ЦВК дотримуватися духу Закону і якщо судді не помітили, що Клюєв та Шарій не жили в Україні, то членам ЦВК треба відкрити на це очі. Рішення про реєстрацію має бути скасоване.

Це не перше алогічне та незаконне рішення судів, які враховує ЦВК. Нехтування законом почалося з рішення про реєстрацію Михайла Саакашвілі, який два роки не жив в Україні. З рішення про реєстрацію Рената Кузьміна, який роками переховувався у Москві.

  • Якщо не протестувати проти таких абсурдних рішень судів, завтра Баришівський або Київський окружний адміністративний суд скасують результати референдуму 1991 року про утворення незалежної України. 

До складу ЦВК входить 16 чоловік, які представляють квоти різних фракцій парламенту. Квота «ЄС» у складі Тетяни Сліпачук, Олега Конопольського, Ольги Желтової, Світлани Кустової, Михайла Вербенського а також Олега Діденка, який представляє УДАР, голосувала проти реєстрації Клюєва і Шарія.

  • Те, що значна частина мітингувальників на Майдані Незалежності представляли середовище прихильників «ЄС», а акцію публічно підтримав Порошенко, свідчить, що «ЄС» стає партією активної дії у відстоюванні інтересів і цінностей Майдану.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Липня 2019 року - 18:38
Щодо реєстрації Клюєва і Шарія кандидатами у нардепи

Яскраве свідчення реваншу – за часів Порошенка жоден з них не намагався навіть приїхати в Україну, не те, щоб балотуватися до ВР.

Регіонали та проросійські сили небезпідставно сприймають президентство Зеленського, як проросійський режим, коли їм уже нічого не загрожує.

Рішення ЦВК ще раз спростувало підозри, що Центрвиборчком обирався залежним від президента Порошенка.


Читай

Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Липня 2019 року - 20:01
Щодо рішення Верховного суду зареєструвати Клюєва кандидатом

Касаційний адміністративний суд при Верховному суді дозволив колишньому депутату від "Партії регіонів" і колишньому главі Адміністрації президента Януковича Андрію Клюєву взяти участь в дострокових виборах до Верховної Ради.

Враховуючи, що в Донецьку не діють ні українська влада, ні українські закони, суд у Києві не міг встановити перебування на окупованій території Андрія Клюєва. Єдиний випадок, коли це можливо – якщо наш суд визнав, що ніякої окупації не існує.

Саме тому визнання такого рішення суду по Клюєву означає формальну капітуляцію України. Якщо визнати і не відреагувати на цей прецедент, позови від оточення Януковича та інших злочинців стануть масовими.

Варто нагадувати, що за 5 років президентства Порошенка жодного випадку повернення «колишніх» не було, не кажучи вже про балотування на виборну посаду до органу влади.


Читай

Текст скопійовано!