Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Вересня 2019 року - 18:37
Скандал біля мінори, жодного дня без зашквару уЗеленського

Те, що Зеленський не прийшов в День пам’яті розстрілів у Бабиному Яру помітили не лише в Україні. Це виглядало як зневага до пам’яті загиблих людей.

 • Враження нещирості президента посилила штучна фотосесія, яку йому пізніше влаштували біля радянського меморіалу загиблим.

Зеленський поводить себе, як ведмідь у посудній лавці - складається враження, що він вирішив пересваритись з усіма крім Росії, ображаючи навіть Ізраїль та національність до якої належать його батьки.

Було б по-людськи, якби Зеленський вибачився, але схоже він не вміє вибачатись та визнавати свої помилки.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Вересня 2019 року - 18:48
112 каналу НацРада не продовжила ліцензію

Зеленський виявився значно більш нетерпимим до критики, ніж Порошенко. Як тільки 112 та Нюсван почав критикувати нову владу – у них виникли проблеми.

 • Свобода слова дійсно є найвища цінність, але декларування цієї істини Офісом Президента суперечить діям влади, яка закриває телеканал, де її критикують.

Звичайно належність 112 та Ньюсван до медіа холдингу Віктора Медведчука не викликає співчуття у будь-кого з українців, тож масових протестів на захист телеканалів не відбудеться.

 • Однак чи не стане наступним телеканалом у якого відберуть ліцензію Прямий, П’ятий або телеканал Еспресо, де також є критика влади?

Не можна виключати, що влада розчищає поле для нових телеканалів Коломойського. Коли ми дізнаємось чиї телеканали посядуть частоти, які звільнилися після закриття 112 каналу, стане зрозумілою справжня причина всієї гри.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Вересня 2019 року - 18:42
Зеленський руйнує стосунки з ЄС

Зеленський у розмові з Трампом:  «...Я розмовляв з Ангелою Меркель, і я зустрічався з нею. Я також зустрівся і поговорив з Макроном. І я сказав їм, що вони не роблять настільки багато, наскільки потрібно робити у питанні санкцій. Вони не працюють настільки багато, наскільки мають працювати для України.»

Зеленський у розмові з Трампом:  «...США – набагато більший партнер, ніж Європейський Союз, і я дуже вдячний вам за це, тому що США роблять достатньо багато для України. Набагато більше, ніж Європейський Союз, особливо, коли ми говоримо про санкції…

За останні 5 років ЄС надав Україні різноманітних видів грантів та кредитів на суму близько 15 млрд євро. Головними країнами ЄС, що виступали за допомагу нашій країні, була Німеччина, Франція та Велика Британія. Особливу роль зіграла Ангела Меркель, яка була і є незмінним учасником Нормандського формату з 2014 року.

 • Висловлювання Зеленського неправдиві і неприйнятні, як для президента України, яку фінансово і політично підтримує собі у збиток Євросоюз.

Нормандський формат в якому Україна завжди могла спиратись на підтримку Німеччини і Франції тепер може перетворитися на інструмент тиску на Україну.

Санкції проти Росії, які роками підтримували основні країни Європи, можуть бути послаблені і навіть зняті взагалі.

 • Україна отримували підтримку ЄС під певні зобов’язання. Аудит їх виконання може призвести не лише до скасування санкцій, але й до скасування безвізового режиму або навіть до накладання санкцій на Україну.

Наразі слова Зеленського викликали шквал критики у німецькій та європейській пресі – сьогодні той день, коли Офісу Президента краще не заглядати у європейські ЗМІ:

https://www.reuters.com/article/us-usa-trump-whistleblower-ukraine-analy/for-ukraines-leader-trump-memo-on-their-call-is-a-diplomatic-car-crash-idUSKBN1WA2XJ

https://www.welt.de/politik/ausland/article200956454/Trump-Selenski-Telefonat-Deutschland-tut-fast-nichts-fuer-Euch.html 

https://euobserver.com/foreign/146080

Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Вересня 2019 року - 18:37
Зеленський руйнує двопартійну підтримку України в США

За Порошенка Україна мала підтримку обох партій в США, що була вибудована завдяки дипломатичному таланту Порошенка та українських дипломатів. Неодноразово така підтримка рятувала Україну і приносила чималі проблеми Росії.

 • Тепер з республіканцями гарантовано зіпсуті відносини через імпічмент Трампу, процедура якого розпочинається після телефонної розмови з Зеленським.
 • З демократами ситуація ще гірша, бо Зеленський у відповідь на розповідь Трампа про сина Байдена (кандидата від демократів), раптом почав говорити, що новий генпрокурор України на 100% його людина, що можна витлумачити як згоду відновити розслідування.

Зовнішня політика – одна з основних сфер відповідальності президента. Те, що відбувається можна назвати провалом України на зовнішньо-політичному фронті внаслідок непрофесійності і недалекоглядності Зеленського.

 • Зеленський – бліда копія Порошенка. Наслідування Зеленським стилю виступу Порошенка в ООН (демонстрація артефактів з Донбасу) не може прикрити відсутності пропозицій. Міжнародна коаліція на підтримку України, дбайливо створена Порошенком, розвалюється у Зеленського в руках.
 • Європейська Солідарність єдина з українських партій закликала президента Зеленського зробити все, щоб зберегти двопартійну підтримку України в США, однак навряд чи він буде дослухатися до опозиції.

Але є і зовнішньо-політичні «перемоги» – вперше за останні 5 років міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров відкрито похвалив українського президента. Схоже в Москві йому взагалі аплодують за останні дії.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Вересня 2019 року - 18:59
Мій прокурор - мої правила (с) Зеленський

На запитання Трампа про відновлення розслідування проти Байдена Зеленський фактично дає згоду, похвалившись, що новий прокурор буде на 100% його людиною – ця відповідь є політичною помилкою Володимира Зеленського і втягує Україну у внутрішній американський скандал. 

 •  Побіжно виникає питання щодо цілковитої залежності генерального прокурора від президента, що порушує принцип верховенства права, а не політики. 

З розмови не видно ознак прямого тиску на Україну – Трамп ніде не говорить, що буде зупиняти допомогу, якщо Україна не відкриє справи проти його політичного суперника. Тим гірше для Зеленського, бо намагаючись догодити президенту США він підставив себе і нашу країну. 

 • Недосвідченість Зеленського у питаннях зовнішньої політики – головна причина цього скандалу. Порошенко ніколи б так не підставився. 

Критика Франції та Німеччини ускладнить стосунки з ними. Згода атакувати Байдена підриває основу основ Двопартійну підтримку в США. Руйнівні наслідки дилетантства Зеленського у дипломатії будуть катастрофічними.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Вересня 2019 року - 17:47
Зеленський виступив на ГА ООН.... при порожній залі

Зеленський виступав майже у порожньому залі Генеральної асамблеї ООН і говорив українською – це зайвий раз свідчить про низький інтерес до його промови.

 • Виглядає, що він хотів справити враження на Україну, хоч і звертався від до ООН.

Добре, що новий президент нарешті назвав Росію агресором, хоч і йшов до цього кілька місяців.

Погано, що Зеленський повністю відмовився від ідеї миротворців на Донбасі. Генеральна асамблея ООН - це якраз те місце і той час, де потрібно було говорити про миротворців.

 • На жаль за красивими цитатами з Ремарка Зеленський уникав конкретних пропозицій. Світові лідери так і не почули, що конкретно пропонує Україна та її президент.

Зеленський не розказав про плани реформування економіки, незважаючи на те, що найближчі три роки Україна є членом Економічної та Соціальної Ради ООН.

Зеленський не зачепив жодної теми, яка б хвилювала світ, а не лише Україну – наприклад можна було б говорити про проблему глобального роззброєння через вихід Росії з Договору про ракети малої та середньої дальності та негативні наслідки цього кроку для системи колективної безпеки в світі.

 • Це не був виступ регіонального лідера. Це не був виступ політика світового рівня. Це був виступ всього лише президента України, який виглядав у ролі скаржника і прохача.
Текст скопійовано!