Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Липня 2020 року - 16:56
Фейки проти Порошенка лускають
 • Заява Ірини Верещук про привітання Путіна з днем Росії – лише цитування фальшивої заяви прес-секретаря Путіна, яку Песков сам і спростував. А ось як Путін характеризував відносини з Порошенком кілька днів тому в інтерв’ю: «На Украине произошел государственный переворот и захват власти, и с тех пор взгляды руководства двух стран стали «диаметрально противоположными»
 • Брехня була навмисно поширена у переддень іншої брехливої кампанії – з записами Деркача, що свідчить про координацію дій між Слугами та ОПЗЖ, партією кума Путіна.
 • Записи розмов, які поширив А.Деркач – стовідсоткова фальшивка. Не співпадають ні дати, ні тон розмови. В день «двосторонньої розмови Порошенка і Путіна» відбувались чотиристоронні переговори «Нормандської четвірки».
 • У якому тоні відбувались розмови Порошенка з Путіним насправді розказав Франсуа Оланд, якому немає жодного сенсу брехати, на відміну від випускника Вищої школи КГБ Андрія Деркача.
 • Заяви нардепа-слуги Людмили Буймістер та заступниці голови ОПУ Юлії Ковалів підтверджують плани Зеленського повернутися до формули Роттердам+, яка, виявляється(!) дозволяє купувати вугілля дешевше.
 • Увесь бруд і вся критика цієї формули виходила від І. Коломойського через А. Геруса з однією метою - купувати електроенергію в Росії. Олігарх переслідував інтереси свого феросплавного бізнесу.
 • Тепер сама влада визнала, що формула була економічно вигідною для економіки України – на 20% дешевше вугілля з державних шахт і на 10% дешевше газу.
 • Подільський районний суд Києва визнав, що Гладковські непричетні до корупції в Укроборонпромі. Це ще одна лінія чорного піару проти Порошенка, який виявилась фальшивою. Навіть ті звинувачення тьмяніють перед аферою Коломойського з паливом та нафтою, які приносять йому мільярди.
 • 17 червня Укрнафта продала 260 000 тон нафти компаніям Коломойського за найнижчою ціною $18/барель. Тим часом ринкова вартість була $40/бар. Втрати Укрнафти 1,3 млрд грн. Вироблене з сировини ДП Коломойський продав для армії за найвищою ціною.
 • У підсумку через рік після виборів ми бачимо крах всієї конструкції фальшивого чорного піару, за допомогою якої обдурили виборців. Через рік розслідувань контрольовані Зеленським ДБР та ГПУ так і не змогли знайти підтвердження жодного корупційного діяння, які приписувалися Порошенку.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Липня 2020 року - 16:51
Журналісти викрили несплату податків Зеленськими

Журналісти 5 каналу проекту Спостерігач викрили фактичну несплату податків 11 фірмами родини Зеленських з 2014 року.

 • У часи, коли держава стікала кров’ю від російської агресії і найбільше потребувала підтримки, коли українці добровільно ставали волонтерами і давали гроші, речі та харчування армії – Зеленські уникали сплати податків через офшори.
 • За 2014-2018 рр. 11 фірм родини Зеленських сплатили у вигляді податків лише 1 млн 240 тисяч гривень. За той самий період компанія Рошен перерахувала до бюджету 6 млрд 364 млн грн. Не рахуючи майже півмільярда гривень витрачених на благодійну допомогу.
 • Саакашвілі називав «баригою» Порошенка, а насправді ж таким галасом скористався, щоб дорватись до влади справжній «барига» - жадібний і безпринципний, який ще до обрання систематично порушував Закон.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Липня 2020 року - 21:14
Щодо відкриття нових справ проти Петра Порошенка
 • Це перші справи, які Коломойський ініціював проти Петра Порошенка особисто, а не через Андрія Портнова. Безумовно це жест відчаю олігарха, який ніяк не може помститися п’ятому президенту, що забрав у нього можливості для наживи на Україні.
 • Всі 4 справи торкаються Приватбанку і є такими є безперспективними, як і попередні. Варто нагадати, що за словам керівника слідства ДБР Олега Корецького жодне звинувачення проти Порошенка не має судової перспективи.
 • Генеральна прокуратура відкривши справи за заявою Коломойського продемонструвала справжнє ставлення держави до повернення Приватбанку. Ця дія перекреслює всі заяви, що банк, врятований на кошти державного бюджету, ніколи не повернуть колишнім власникам.
 • За Порошенка держава захистила клієнтів і вкладників Приватбанку – близько 20 млн українців.
 • За Зеленського влада захищає власника, який пограбував Приватбанк і мільйони людей, що тримали в ньому гроші
Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Липня 2020 року - 21:12
Про переїзд Зеленського на державну дачу
 • Утворюється нове зелене Межигір’я. Зеленський мільйонер і міг би не користуватись державною власністю. Спочатку він переїхав на державну дачу, а завтра приватизує її як Янукович на своє ім’я.
 • Схоже Зеленський продав свій будинок друзям, бо раніше він скаржився, що міг продати тільки друзям. Це липовий продаж, а можливо навіть відмивання коштів, яке підлягає перевірці НАЗК.
 • Зеленський знову не виконує своїх передвиборчих обіцянок. Він говорив, що на державних дачах будуть жити діти, але тільки тепер з’ясувалося, що Зеленський говорив про своїх дітей.
 • Усе більше прямих доказів та фактів того, що обрання Зеленського було аферою століття. Зеленський не просто порушує свої передвиборчі обіцянки — він робить це максимально демонстративно та нахабно.
 • 17 квітня 2019 року за кілька днів до вирішального другого туру виборів президента       України Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню «РБК-Україна» у відповідь на       запитання журналістів, чи планує він користуватися державними резиденціями, сказав: «Я не бачу в цих резиденціях жодного смислу». (відео додається)
 • Кількома роками раніше згадка про це була і у відомій сцені за участі персонажу Зеленського Василя Голобородька в серіалі «Слуга народу», який і став ідеологічним та іміджевим підґрунтям приходу актора в політику: «Мене б на один тиждень туди відправити, якби це було можливо. Я б їм влаштував! Кортежі – нах*! Пільги ваші – нах*! Дачі – нах*! Щоб простий вчитель жив, як президент. А президент жив,      як вчитель».
 • Після цих обіцянок Зеленський буквально з перших днів на посаді Глави держави почав користуватися найбільшим кортежем за всю історію України. А днями завдяки журналістам нещодавно стало відомо, що він почав проживати на державній дачі в Конча-Заспі.
 • Голобородько з екрану в житті швидко перетворюється на Януковича. Такими темпами вже до кінця року Зеленський може переїхати до Межигір'я.
 • Можна тільки поспівчувати Україні та виборцям Зеленського, які стали жертвами шахрайства та обману. Питання лише в одному — чи знову проситимуть “дати йому трохи часу”? Для чого, для чергової брехні?
 • Зеленський — мультимільйонер. Він має елітну нерухомість в Лондоні та Італії, має квартиру в найбільш елітному будинку країни. Минулого року Зеленський задекларував дохід в мільйон доларів. При цьому він не постидався при дірці в бюджеті в 300 млрд.грн. за державний кошт зробити ремонт на дачі.
 • Виправдовування президентського офісу в тому, що Зеленський у липні 2020 року продав будинок у с. Іванковичі в Київській області, не витримує критики. Підготовка до переїзду почалася ще рік тому — тобто обман почався одразу після перемоги на виборах.

витратив 1,5 млрд. грн. на благодійнсть та українську армію.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Липня 2020 року - 21:05
Щодо розмови Порошенка і Путіна.
 • Як відбувались розмови з Путіним насправді розказав Франсуа Оланд, якому немає жодного сенсу брехати. На відміну від випускника Вищої школи КГБ Андрія Деркача.
 • Чим більше буде зростати рейтинг Порошенка тим більше ми будемо бачити змонтованих розмов з Путіним.
 • Робити вигляд, що Порошенко був другом Путіна – це треш і абсурд:

- Саме через Порошенка на Росію були накладені санкції.

- Саме через Порошенка була організована ефективна оборона України, яка зупинила окупацію.

- Саме через Порошенка Росія втратила економічний, культурний і релігійний вплив на Україну.

 • Вже після розмови Порошенка і Путіна українською розвідкою були ліквідовані: Захарченко, Моторола, Гіві та інші на території ворога. І ці операції без відома Порошенка були б неможливі. Про людину більше говорять її справи, а не слова.
 • Порошенко ніколи не шукав мир у очах Путіна, а Путін неодноразово заявляв, що очікує на виборах приходу до влади проросійського президента.

Результатом реальних перемовин Порошенка з Путіним було:
- Посилення санкцій проти Росії внаслідок підписання Мінських домовленостей;

- Наступ, наказ на який 6 років тому віддав Порошенко і в результаті чого було звільнено 2/3 українських територій

- Закриття російських телеканалів

Результатом перемовин Путіна з Зеленським стало:

- Підписання формули Штайнмайєра;

- Утворення демілітаризованих зон, а точніше відступ аби зустрітися з Путіним;

- Втрата ініціативи у міжнародній політиці та суб’єктності України

 • Взагалі Андрієм Деркачем оприлюднено дві розмови Порошенка:

- З Джо Байденом і через неї Порошенка звинувачують у диверсії проти Росії в Криму та підігруванню США;

- З Володимиром Путіним і через неї Порошенка звинувачують у добрих відносинах із Росією.

ЦЕ ПРЯМО ПРОТИЛЕЖНІ ЗВИНУВАЧЕННЯ. Або з США, або з Путіним, - однак у КГБіста Деркача виходить, що і там, і там винен Порошенко. Цей абсурд якнайкраще доводить необ'єктивність і нелогічність таких звинувачень.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Липня 2020 року - 21:01
Щодо заяви Зеленського про шкідливість зависокого курсу гривні

Зеленський: «Як ми можемо жити, якщо у нас навіть бюджет порахований за курсом 30. А гривня, ви бачите, яка у нас...»

 • Сам Зеленський і несе всю відповідальність за ситуацію, що склалася, бо:
  - Курс у бюджеті 2020 року спрогнозував перший уряд Зеленського;
  - Курс у законі про бюджет затвердила монобільшість Зеленського;
  - Підписав бюджет з таким курсом президент Зеленський.
 • Курс у бюджеті – є прогнозом курсу, а от реальний курс встановлює економіка, де складається попит на національну валюту. Цей попит на гривню був завищений через продаж величезної кількості облігацій ОВДП восени минулого року – більше 53 млрд грн за 3 місяці.
 • Іноземці-покупці ОВДП потребували гривні, щоб придбати облігації, що й підвищило її курс. В результаті впала митна вартість імпорту в гривнях і державний бюджет справді недорахувався надходжень.
 • Варто нагадати, що Зеленський особисто купував ОВДП і днями признався, що не задекларував 5,1 млн грн від погашення облігацій. Таким чином він особисто причетний до завищення курсу гривні.
 • Раніше Зеленський хвалився, що зміцнення гривні – перше досягнення його влади.

Зеленський нічого не розуміє в економіці і буде краще, якщо він не буде втручатись не у свої повноваження.

Вперше в історії України президент закликає обвалити гривню.

Текст скопійовано!