Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Квітня 2021 року - 22:22
Про 117 тис вакцин Pfizer за програмою Covax
 • Можна подякувати програмі Covax, допомога якої є надзвичайно потрібною в Україні. Але немає за що дякувати українському уряду, який влаштував пишну піаракцію. Наразі уряд зміг привести до України сумарно лише 817 тисяч доз вакцин трьох типів. Цього вистачає для вакцинації 408 500 громадян – 0,95% населення України.
  - 23 лютого в Україну прибула індійська вакцина CoviShield – 500 000 доз;
  - 25 березня в Україну прибула китайська вакцина CoronaVac – 200 000 доз;
 • Вакцинація фактично залишається проваленою – вакцина недоступна для 99% українців. Навіть такі бідні країни як Бангладеш вакцинували більше 5 млн людей. В Україні повністю вакциновано лише 5 осіб, а першу дозу отримали 0,432815 млн.
 • Сьогоднішня заява Центру Громадського Здоров’я про плани до кінця року вакцинувати лише 20% українців є капітуляцією перед пандемією. Імунітент після щеплення зберігається лише півроку і з такими темпами вірус не буде подоланий, а вакциновані почнуть хворіти.
 • НБУ вважає, що низький темп вакцинації створює небезпеки для економіки України.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Квітня 2021 року - 22:18
За результатами РНБО Зеленський заявив, що розробить закон про олігархів
 • Ідея закону про олігархів – політтехнологічний трюк, який дозволить владі пояснити низьку ефективність своєї роботи і при цьому завдати удару по опозиції.
 • Навіть перед лицем реальної загрози нового нападу із Росії Зеленський продовжує використовувати РНБО для піару.
 • Олігархом є крупний бізнесмен, який використовує владу та ЗМІ для особистого збагачення. Цілком очевидно, що у Зеленського спробують записати до олігархів Петра Порошенка, який ніколи не був помічений у оборудках з державним бюджетом.
 • Кондитерська фірма Roshen сформувалася і виросла без допомоги держави і навіть всупереч тиску на неї. Для виробництва цукерок і шоколаду не були потрібні державні замовлення.
 • Саме Порошенко першим кинув виклик олігархату. Найбільш яскравою сторінкою справжньої деолігархізації в історії України стала:
  -  націоналізація Приватбанку, 
  - зміна менеджера Укрнафти,
  - злам схем у енергетиці, на яких наживалися олігархи Коломойський та Ахметов.
 • Після приходу до влади Зеленського, виборчу кампанію якого профінансував Коломойський, олігархи навпаки відновили схеми і стали багатшими. Журнал «Фокус», який кожен рік оцінює статки найбагатших українців дає таку статистику:
За рейтингами «Фокус»

2013 рік

2018 рік

2020 рік

Рінат Ахметов

14,871 млрд дол

3,1 млрд дол

7,285 млрд дол

Ігор Коломойський

3,398 млрд дол

1,6 млрд дол

1,152 млрд дол

Віктор Пінчук

2,187 млрд дол

1,4 млрд дол

2,416 млрд дол

Віктор Медведчук

0,270 млрд дол

0,055 млрд дол

1,184 млрд дол

 • Деяке збідніння Коломойського сталося через американські санкції та арешт частини власності у США. Натомість після перемоги Зеленського в Україні Коломойський одразу ж отримав реальний фінансовий виграш:
 • Найбільше отримав спонсор виборчої кампанії Зеленського - Коломойський:

- 04.11.2019 - Північний апеляційний госпсуд Києва “списав” з Коломойського борг ПриватБанку на 7,5 мільярда грн.
- 13.04.2020 - "Укрнафта", співвласником якої є Коломойський, 13 квітня закінчила процес підписання мирових угод з 5 компаніями, наближеними до групи "Приват", яким у 2015 році безоплатно передала сиру нафту на 7,6 мільярди.
- За оцінками Еnkorr, "Укрнафта" відмовилася від вимог на близько 1,74 млрд грн відсотків та інфляційних.
- 04.06.2020 - Центренерго перетворилося з прибуткового підприємства у збиткове, як тільки ним заволодів Коломойський. За 2019 рік Фонд держмайна оцінює чистий Центренерго" мінус 2 млрд грн. Тим часом у 2017 році Центренерго мало чистий прибуток до 1 млрд 891,063 млн грн.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Квітня 2021 року - 22:11
Петра Порошенка вважають найбільш близьким до ідеального образу політика
 • Дослідницька агенція Fama з’ясувала які саме характеристики політичних лідерів є важливими для виборців та сформувала образ “ідеального” для сучасної України політика національного та локального рівнів. 
 • До топ-10 постатей, яких респонденти вважають найбільш близькими до образу ідеального політика [названих без підказки], належать: 
  - Богдан Хмельницький, 
  - Тарас Шевченко, 
  - В’ячеслав Чорновіл, 
  - Михайло Грушевський, 
  - Іосіф Сталін,
  - Анґела Меркель, 
  - Пьотр І, 
  - Іван Мазепа,
  - Ярослав Мудрий, 
  - Степан Бандера.
 • Найближче до описаних ідеальних образів політика виявився Петро Порошенко [17 % від усіх згадок]. На далі йдуть Володимир Зеленський [~15 %], Юрій Бойко [~11 %], Юлія Тимошенко [~8 %], Ігор Смешко [~5 %], Віктор Медведчук [~4 %], Володимир Гройсман [~3 %], Олег Ляшко [~3 %].
 • Петро Порошенко займає перше місце як політик, який найближчий до ідеального, в трьох макрорегіонах: на Заході (Петро Порошенко - 28 %, Володимир Зеленський - 7%); Півночі (Петро Порошенко - 17 %, Володимир Зеленський - 13%) та Центрі (Петро Порошенко -18%, Володимир Зеленський - 15%). На Сході Петро Порошенко займає другу позицію - 14 % (Володимир Зеленський - 21%).
Про відмову Росії організувати зустріч Путіна і Байдена найближчим часом
 • Відмова від зустрічі – поганий сигнал для України: немає зустрічі – немає причин відкладати вторгнення. Гра нервів між Росією та США продовжується.
 • Водночас відмова не є категоричною, що може бути очікуванням поступок Зеленського на російські умови після зустрічі у Парижі, що відбудеться завтра у п’ятницю.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
15 Квітня 2021 року - 20:59
Щодо заяви посла України у ФРН про ядерну зброю
 • Посол Андрій Мельник зробив заяву, що у загальному стилі заяв владоможців Зеленського, які продають обіцянки та нездійсненні мрії. 
 • Однак на відміну від довірливих українських виборців - тна Заході такі слова посла нікого не введуть в оману, бо всі розвідки світу знають, що Україна не володіє відповідними технологіями для збагачення урану.
 • Україна справді має найбільші в Європі поклади уранової руди. Здебільшого уранові шахти сконцентровані довкола Кропивницького і частина є в Дніпропетровській області.
 • Однак масштабні поклади уранової руди  без власного ядерно-паливного циклу (ЯПЦ) лишаються лише сировиною. Якщо ж Україна наважиться на створення власного виробництва зі збагачення урану-235 та виробництва збройового плутонію-239 – ми потрапимо під такі ж санкції МАГАТЕ, як Іран, або Північна Корея.
 • В такому випадку ми не тільки втратимо підтримку Заходу та США, але й дамо привід для Росії розпочати агресію. У зв’язку з цим заява посла є непродуманою і, без сумніву, стане особливо популярною у російських пропагандистів.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
15 Квітня 2021 року - 20:56
Щодо позачергового засідання ВР у четвер вцілому
 • Вражаючим є, що з 15 пунктів порядку денного позачергового засідання – жоден не стосується боротьби з пандемією та посилення обороноздатності України.
 • Монобільшість живе у своїй, вигаданій Україні, де все добре, де немає загроз, (принаймні поки про них не скаже говорити Зеленський), де можна займатись такими мирними і спокійними питаннями, як наприклад:
  - Зміни до кодексу про адмінправопорушення;
  - Зміни до бюджету міністерства АПК;
  - Надання пільг на оплату консульських дій;
  - Розвиток інституту старост сіл.
Текст скопійовано!