Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 11:26
Зеленський здає українські землі?

Командувач ООС: «На сьогодні проводяться підготовчі заходи з відведення військ уздовж всієї лінії розмежування. Таке завдання визначено начальником генерального штабу Збройних сил, міністром оборони та главою держави.»

Це не відведення військ – це відступ. Армія залишає окопи, бліндажі, вогневі точки. На всі ці комунікації були витрачені мільйони бюджетних грошей. Захисники відходять не необладнані позиції, де на перших порах будуть незахищеними.

 • В результаті відступу ми втрачаємо контроль за територією, яка полита кров’ю наших бійців. Ми здаємо стратегічні висоти з яких раніше обстрілювали наші позиції.
 • В сіру зону, куди зможуть заходити бойовики потраплять тисячі, а може і десятки тисяч людей. Протяжність контактної лінії – близько 600 км.

Досвід відведення військ у Станиці Луганській показує, що наші відходять, але ворог залишається на позиціях і може легко зайняти нову територію. Це небезпечне і непродумане рішення Зеленського може коштувати нам надто дорого.

 • Зеботи розганяють одне з рішень ТКГ у Мінську за 2016 рік про відведення військ, забуваючи, що йшлося про відведення лише у трьох місцях, а не по всій лінії фронту; і що з 2016 року Україна жодного разу не виконала домовленостей про відведення військ через порушення режиму припинення вогню з протилежної сторони. Але в Зеленського не вистачає розуму наполегливості і сили діяти так, як це робив Порошенко
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Вересня 2019 року - 10:03
Заступниця голови Офісу президента звинуватила ветеранів у початку війни.

Заступниця голови Офісу президента Анна Коваленко звинуватила ветеранів-переселенців, які прийшли вимагати житло під будівлю ОП, у тому, що війна на Донбасі почалася через них. Ветерани-переселенці протягом декількох днів вимагають житло, яке їм має бути надане в рамках урядової програми (постанова КМУ №280).

Викликає подив чому президент Зеленський не оголосив догану Анні Коваленко?

Чи це означає, що Зеленський поділяє позицію своєї підлеглої і вважає, що саме ветерани, а не Росія, почали на Донбасі війну?

 • Звинувачення на адресу українських військових у розв’язанні війни – удар по міжнародній підтримці і довірі до нашої держави з боку західних союзників.

Особливо насторожує, що подібні звинувачення на адресу ветеранів прозвучали від експерта з питань оборони і безпеки, що може відображати реальне ставлення всього Офісу Президента до захисників і їхніх потреб.

 • Варто нагадати, що Зеленський уникає публічно називати Російську Федерацію агресором, Путіна - ворогом, а російські війська – окупаційними. 
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Вересня 2019 року - 12:14
Нова влада в Україні йде на поступки і компроміси з Коломойським?

В 2016 році для порятунку «Приватбанку» НБУ викупив облігації банку на суму 150 млрд грн. Ці кошти врятували вклади майже 20 млн українців, але у випадку повернення банку колишнім власникам, вони мають бути безумовно повернуті до НБУ.

 • Не Українська Держава заборгувала Коломойському і Боголюбову, а колишні власники заборгували Українській Державі. Тож платити за Приватбанк повинні олігархи, як вони і зобов’язувались у своєму листі до уряду.

От і стало відомо про що говорили в Офісі Президента з Коломойським президент Зеленський і прем’єр Гончарук під час зустрічі, фотографія якої була поширена. Це повністю підтверджує тезу про залежність нового президента від олігарха.

 • Можливо плани повернення Приватбанку олігарху вплинули на бюджет 2020 року і призвели до скорочення доходів бюджету та ряду важливих соціальних витрат.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Вересня 2019 року - 9:51
Стратегія Зеленського відволікти опозицію від "зливу" України?

Судячи з численних заяв українських посадовців та західних дипломатів у форсованому режимі готується так званий мир, а по суті капітуляції України на російських умовах.

Показовими є заяви про готовність обговорення формули Штайнмаєра, на яку Україна ніколи не погоджувалася, бо вона передбачає проведення виборів в ОРДЛО під дулами російських автоматів і пріоритет політичних питань над безпековими.

 • І Петро Порошенко, і наші дипломати завжди наполягали на чіткій послідовності: спочатку безпека, відвід іноземних військ та роззброєння бойовиків, а потім – вибори на основі українського законодавства.

Численними кримінальними провадженнями, влада хоче примусити опозицію займатись іншими проблемами, розуміючи, що єдиною політичною силою, яка гарантовано виступить проти формули Штаймаєра буде партія ЄС та Петро Порошенко.

 • Саме з цим пов’язана різка активізація тиску ДБР на Петра Порошенка. Вони розраховують десятками кримінальних справ стриножити його, зв’язати активність і мінімізувати його можливості вступитися на захист національних інтересів.

Звісно їхні надії марні. З точки зору здорового глузду ця недосвідчена і некомпетентна влада Зеленського взагалі мала би звернутися до Порошенка, щоб вибудувати ефективну стратегії захисту України.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Вересня 2019 року - 12:23
ведучий, "Ліги Сміху" Зеленський, виступив на форумі Ялтинської стратегії

Креативний виступ Президента Зеленського на відкритті ЯЄС у власному стилі. Просто мова, живе спілкування, «слуга народу. Прикро, що знов не почули чіткої стратегії на шляху до «щастя».

 • Але ті, хто і в Україні, і в Кремлі, і в столицях союзників, небайдуже відслідковують всі думки в голові Зе, занотують для себе: про мир будь-якою ціною, миротворці нас не цікавлять, і про ЄС і НАТО ані пари з вуст.

Щодо його згадки про Мальдіви – просто Зеленський віддає перевагу італійському курорту російських мільярдерів Форте дей Мармі, де його фірма володіє 15-кімнатною віллою.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Вересня 2019 року - 22:56
Щодо розпуску ЦВК

П. Порошенко:«Рішення про розпуск Центральної виборчої комісії є політично вмотивованим і несумісним з демократичними принципами розвитку країни. Під час президентських і парламентських виборів члени ЦВК довели свій професіоналізм і неупередженість.»

Єдиною підставою для відставки членів ЦВК можуть бути їх дії, що призвели до спотворення результатів виборів.

 • За таких умов подання Зеленського є «пострілом в ногу» і викликає враження, що президент сумнівається у власній перемозі та перемозі своєї партії на останніх виборах.

ЦВК обирається на 7 років і згідно Закону діє незалежно від інших органів влади. Подання Зеленського можна вважати тиском за межам повноважень Президента.

 • За оцінкою експертів «Опора» подання Зеленського є упередженим і поширює відповідальність за рішення щодо одного кандидата Олександра Куницького не всю комісію, хоч вона голосувала не одноголосно.

Реальною причиною атаки на ЦВК може бути бажання Зеленського провести дострокові перевиборів місцевої влади, що суперечить Закону і викликає нерозуміння у ЦВК.

 • Перевибори кожної окремої ради мають бути мотивовані окремо. Децентралізація не передбачає, що всі місцеві ради можуть переобиратися разом за бажанням влади у Києві.
Текст скопійовано!