Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
9 Квітня 2020 року - 22:39
Щодо аномально високої смертності від коронавірусу в Україні

Співвідношення померли/одужали:

Китай  3333/77279 = 0,04

Росія 63/580 = 0,1

Іспанія 14555/48021 = 0,3

Польща 136/222 = 0,6

Україна 52/35 = 1,49

 • Україна стала єдиною країною Європи і однією з небагатьох у світі, де кількість померлих перевищує кількість тих, хто одужав. Українці помирають від коронавірусу у 37(!) разів частіше, ніж китайці і навіть у 15 разів частіше від росіян.
 • Настільки невтішна статистика може свідчити про велику кількість невиявлених захворювань на коронавірус, які діагностують вже після смерті. 
  Для такого стану речей може бути кілька причин:
 • Україна завезла більшість низькоякісних експрес-тестів, які фіксують захворювання вже після підйому температури, або після смерті, але не фіксують його на етапі зараження. Тому частина тих, хто одужав і заразив інших, не входить до статистики.
 • У Зеленського використовують порівняно низькі цифри заражень для піару, щоб рекламувати нібито ефективні дії влади, тим часом вірус поширюється приховано і ми дізнаємось про зараження вже після смерті людей.

Україна і далі злочинно мало проводить тестувань ПЛР. 
Так за останніми даними у нас протестовано лише 7205 людей – на рівні деяких африканських країн.

 • З регіонів надходить усе більше повідомлень про відмови у тестуванні, відсутність тестів у районах та швидкої допомоги, виявлення хвороби постфактум у людей, які дійшли до критичного стану або навіть померли. 
 • При цьому продовжують  діяти штучні обмеження на тих, кому можна робити тести: лише якщо людина була за кордоном чи контактувала із особами, які там були чи мають підтверджений діагноз.
 • Факти численних звернень про відмову у проведенні ПЛР-тестування на наявність Covid-19 були змушені визнати у МОЗ. Проте продовжують обмежувати підстави для забору аналізів «стандартом», критерії якого не враховують можливості зараження всередині країни.

Нещодавно з’явилося повідомлення засновниці одеського благодійного фонду «Корпорація монстрів» про десятки звернень від лікарів про пневмонії незрозумілої етіології, заборону робити тестування (ПЛР та експрес) згідно наказу №663 за відсутності у пацієнта епідеміологічного анамнезу та перебування в контактній країні, відсутність у лікарів-реаніматологів та іншого медичного персоналу необхідних засобів особистого захисту тощо.

 • Нехтуючи рекомендаціями ВООЗ влада свідомо блокує процес виявлення усіх можливих носіїв інфекції та провокує неконтрольоване її поширення країною. 
 • Штучне гальмування тестування людей унеможливлює ефективні заходи щодо стримування поширення хвороби шляхом ізоляції та профілактики її розповсюдження.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Квітня 2020 року - 22:15
Уряд непрозоро розподіляє засоби захисту і ліки

У Зеленського вкрай непрозоро розподяліють засоби захисту, тести та ліки. 
20 березня у телезверненні президент повідомив, що в Україну з Китаю летить літак, який привезе 10 мільйонів ефективних тестів.

 • Очевидно Зеленський помилився, але в ОПУ ніхто не вибачився за дезінформацію навіть тоді, коли на борту літака виявилось лише 250 тисяч тестів. Пізніше було повідомлення, що 50 тисяч тестів ПЛР передано в лікарні. Напевне ще 200 тисяч були експрес-тестами.

Виникає логічне питання чому станом на 3 квітня в Україні не проведено навіть 3 тисяч тестів, якщо ми маємо вже 250 000? Можливо чиновники зберегли ці тести для себе?

 • Зокрема виявилось, що у Тернопільській області, яка стала вогнищем епідемії на Заході, не меншим, ніж Чернівці, ОДА затримала у себе тест-системи і досі нічого не передала у райлікарню Монастириська, де найбільше хворих, включно з мером міста.
 • Саме тому Європейська солідарність вимагає негайно наростити темп тестування. Особливо тестування потребують саме лікарі, які є головною групою ризику, перебуваючи на передньому краю боротьби з епідемією.
 • Наприклад у Польщі вже проведено майже 54000 тестів. І якщо в Україні хворих поки-що мало, то можливо слід говорити про те, що багато хворих просто невиявлені і заражають інших, поширюючи інфекцію.
 • Подібна ситуація з засобами захисту для лікарів, яким бракує навіть масок. Останнім часом владоможці згадують Супрун, звинувачуючи її у руйнуванні с-ми охорони здоров’я. Але це за президентства Зеленського вже після початку епідемії продали за кордон 960 тон масок з України.
 • 30 січня прем’єр Гончарук проігнорував лист-попередження секретаря РНБО про необхідність негайної заборони експорту засобів захисту через епідемію.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Квітня 2020 року - 21:36
У корупційному скандалі з Єрмаком може бути замішаний президент?
 • Журналіст-розслідувач Володимир Бойко у своєму ТК «Записки пасквілянта» розповідає про нездорову атмосферу в Офісі президента. Там гарячково з’ясовують -  якщо Андрій Єрмак брав гроші за призначення на посади, то чи не потрапляла частина цих коштів у вигляді спонсорської допомоги до самого Зеленського?
 • За його інформацією хабар, який заплатив Володимир Купчак, розраховуючи на призначення президентом Енергоатому, міг піти на облаштування персонального спортзалу в домі президента.
 • За словами Бойка згодом з’ясувалось, що Купчак не має необхідного стажу для роботи президентом Енергоатому й тепер, аби не повертати гроші, Єрмак пропонує Зеленському призначити Купчака віце-прем’єром.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Березня 2020 року - 20:17
Щодо нерухомості міністра МОЗ Іллі Ємця. – Схеми
 • Родина нового міністра охорони здоров’я Іллі Ємця за останні роки отримала у власність бізнес та нерухомість на десятки мільйонів гривень, походження яких важко пояснити.
 • За деклараціями за останні два роки І. Ємець заробив близько 2 млн грн. Але напередодні призначення купив землю і будинок 400м під Києвом за 12,5 млн грн.
 • Син Ємця є співвласником компанії «Примула Резот», що володіє готельним комплексом на Буковелі у 8000 кв м. Іншим співвласник - голова Івано-Франківської облдержадміністрації часів Януковича -  Василь Чуднов.
 • Дружина міністра Ємця - Тетяна Осика, з якою він розлучився минулого року після більше ніж сорок років у шлюбі, співвласниця приватної "Клініки нових технологій". Фірма працює на території Національного інституту Амосова. Її лікарі здійснюють, зокрема, операції на серці. Цікаво, що фірма відбирає у центру найбільш платоспроможних хворих-іноземців.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Березня 2020 року - 21:52
Щодо скандалу з тестами із Китаю

Три дні тому у своєму зверненні президент Зеленський повідомив, що Україна чекає 10 млн тестів з Китаю. Зеленський обіцяв, що в найближчі 48 годин з Китаю мають прибути:

 • 10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України;
 • 10 апаратів штучної вентиляції легень;
 • 1 млн масок, які надійдуть в українські аптеки;
 • 100 тис. масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції;
 • 400 тис. експрес-тестів;
 • 10 тис. літрів дезінфекційної рідини.

Сьогодні ж стало відомо, що по факту в Україну прибуло 0,25 млн масок, а в лікарні надійде трохи більше 0,05 млн тестів ПВЛ (50 000 досліджень). Про маски та дезінфекційну рідину не повідомляється.

Так і відрізняються обіцянки Зеленського і реальність. Час визнати, що 73% виборців були обдурені шахраями, а жодна обіцянка Зеленського так і не була виконана.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Березня 2020 року - 22:45
Про звернення Зеленського: Вцілому про боротьбу з вірусом

Зеленський все сказав вірно, але не відповів на одне питання - чому так довго телилися?

- Чому за 14 днів карантину у Нових Санжарах уряд не закупив і не розіслав маски?

- Чому зараз не переобладнують лікарні?

- Чому не купують апарати штучного дихання?

- Чому досі лікарі не мають інструкцій, а потенційні хворі йдуть в поліклініку, або просто в лікарню, заражаючи усіх по дорозі?

- Хто розслідує контакти хворих і чи мають вони інструкції як поводитись, щоб не заразитись? Н

а якій законодавчій базі є вимога самоізоляції?

- Чому місто Дніпро виділило на боротьбу з вірусом більше, ніж Уряд на всю країну?

Текст скопійовано!