Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Січня 2021 року - 18:05
Щодо російської вакцини
 • Україну активно підштовхують до купівлі російської вакцини. Тим часом росіяни відмовились від сертифікації, а прес-секретар Путіна спростував вакцинацію свого шефа «Спутником-5».
 • Водночас за опитуванням «Левада-центр» 59% росіян не готові вакцинуватись російською вакциною через сумніви у її надійності.
 • Не можна виключати, що провал вакцинації в Україні свідчить не лише про безвідповідальність та непрофесійність влади Зеленського, але й про спрямовану політику завезти країну у безвихідь, що має примусити українців купувати російську вакцину.
 • Російська вакцина – це нова зброя у гібридній війні проти України, бо створює залежність українців від країни-агресора. Неможливо уявити, щоб Радянський союз купував лікарські препарати у Гітлера, але 5 колона Кремля хоче примусити нас купувати вакцину у Путіна.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Січня 2021 року - 21:41
Щодо нових даних про можливих убивць П.Шеремета
 • Ще в 2012 році секретні служби Білорусі за наказом Лукашенка обговорювали можливість підірвати вибухівкою журналіста Павла Шеремета, що було здійснено 4 роки потому.
 • Коли 12 грудня 2019 року затримали 3 підозрюваних у вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь – президент Зеленський мав необережність з’явитися на прес-конференції заявити, що слідство схопило винних.
 • Тепер настає час політичної відповідальності Зеленського, який не просто назвав людей винними без висновку суду – він звинуватив у вбивстві Шеремета невинних і непричетних людей.
 • Виявляється поліція ще в грудні мала інформацію про можливу причетність КГБ Білорусі до вбивства, але Антоненка (Ріфа) залишили під вартою.
 • Поліція діяла під політичним тиском з боку Зеленського, який влітку минулого року публічно узалежнив розкриття справи Шеремета з перебуванням міністра МВС на посаді. Тому відповідальність за неправдиві звинувачення має понести і поліція, і сам президент.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Січня 2021 року - 21:39
Щодо корупції у Офісі президента
 • Кейс Олега Татарова, якого звитяжно захищають від НАБУ ось уже третій місяць може бути доповнений кейсом Кирила Тимошенко, куратора Великого крадівництва.
 • Як стало відомо в переддень Нового року чиновник купив нову нерухомість – на ім’я дружини записали придбаний будинок у елітному селищі біля Києва, орієнтовною вартістю 10 млн грн.
 • Попри те, що така сума є у декларації чиновника, виникає питання конфлікту інтересів, адже саме він від офісу президента курує проект «Велике будівництво». У декларації Тимошенка немає інформації у зв’язку зі значною зміною фінансового та майнового стану.
 • Можливо придбання дорогого будинку і не викликало б питань, адже у Тимошенка є для цього достатні задекларовані кошти, якби не цілковита відсутність будь-якої реакції на звинувачення у корупції під час будівництва доріг.
 • В листопаді Ігор Уманський розкритикував «Велике будівництво» заявивши, що більше 30 млрд грн ковідного фонду, які пішли на цей проект, могли бути розкрадені дорожнім картелем.
  І.Уманський: "З початку "Великого будівництва" почались зміни у вимогах до тендерної документації. За дивним "збігом обставин" новим вимогам відповідає лише шість компаній - улюбленці "долі", або "картель", як їх називають колеги. Вигравати смачні тендери можуть лише вони. Але якщо придивитись - ці компанії не завжди будують дороги безпосередньо, а перепродають підряди субпідрядникам із дисконтом 30-40%".
 • Варто нагадати, що голова Офісу президента Андрій Єрмак любить повторювати, що боротьба з корупцією є принциповим завданням для нової влади. Однак словам вже майже ніхто не вірить. Особливо після того, як до ОП не пропустили детективів НАБУ вручити підозру Татарову, а потім від підозри раптово відмовився і прокурор.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Січня 2021 року - 18:39
Щодо статистики зростання смертності
 • Статистика фіксує аномальне зростання смертності в Україні і навіть у Києві, незважаючи на кращий рівень медичного обслуговування в столиці. 
 • Незважаючи на оптимістичні звіти, які щодня оприлюднює міністра Степанов, наприклад у жовтні в Києві було зафіксовано майже на 30% більше смертей, ніж за останні 5 років.
 • Це ще один доказ фальсифікації даних про нібито спад пандемії та успішність заходів влади. Невиправданий оптимізм звучить і в інтерв’ю політтехнолога Подоляка, який переконує, що в лікарнях немає проблем з киснем.
 • Є аналітики, яку вважають, що в реальності к-ість смертей від коронавірусу приблизно втричі більше, ніж звучить від МОЗ. Ситуація нагадує 1986 рік, коли радянських людей переконували, що радіація не страшна, а в зонах забруднених найбільше було заборонено ставити діагнози пов’язані з опроміненням.
 • Варто нагадати, що за даними моніторингової місії ООН 50 000 медичних співробітників звільнилися через нелюдські умови праці лише у 2020 р.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Грудня 2020 року - 21:50
Щодо лобізму в законопроекті №4065
 • Данило Гетьманцев, який «принципово» вимагає сплати податків ФОП - начисто забуває про свою «принциповість», коли мова заходить про офшорний бізнес. Його законопроект №4065 знімає будь-які податки з коштів, які заводяться з офшорів до України.
 • Власне, один податок на такі кошти все ж таки вдалося відстояти в ході розгляду завдяки тиску Європейської солідарності – з них буде сплачуватись військовий збір.
 • Окрім олігархів №4065 особливо важливий для функціонування телеканалів Медведчука, які отримують фінансування з офшорів. Таке обслуговування інтересів лідера ОПЗЖ ще раз підтверджує тісні контакти проросійських політиків з партією Зеленського та обслуговування їхніх спільних інтересів.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Грудня 2020 року - 20:02
Щодо суперечності у заявах Дениса Шмигаля

Денис Шмигаль 10 грудня 2020 р: "Карантин вихідного дня? Українське ноу-хау. Ми розробили самі. Це фактично був український продукт, ми його прорахували."

Денис Шмигаль 17 листопада 2020 р: "По-перше, це не українське ноу-хау. Ми бачили ефективність від карантину вихідного дня, коли його запровадили Туреччина та Ізраїль..."

 • Прем’єр плутається у показах не випадково. Бо Ізраїль також скасував карантин вихідного дня через його неефективність. В діях українського уряду немає логіки: якщо карантин вихідного дня був ефективним – навіщо його було скасувати?
 • Насправді є серйозні підстави вважати, що «зменшення» захворюваності є липовим, бо викликане не карантином вихідного дня, а зменшенням тестування ПЛР.
 • «Винахід» МОЗ у тому, що тести ПЛР та ІФА в сумі майже не зменшились, але статистика виявлених ІФА вже перехворілих не фіксується у цифрі нових хворих, адже формально вони вже здорові.
 • На зростання кількості хворих вказує кількість позитивних тестів ПЛР серед загальної кількості проведених та критична заповненість лікарень в багатьох містах.
 • Уряд мав би запровадити локдаун негайно, але це завдасть серйозного удару по економіці. Логіка була в пропозиції Порошенка – провести тотальне тестування, щоб ізолювати хворих і не запроваджувати локдауну.
Текст скопійовано!