Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Жовтня 2020 року - 22:13
Щодо проекту «За майбутнє»
  • Це проект олігарха Коломойського, який лідирує за кількістю коштів на рекламу. Практично кожен четвертий борд у країні — належить цій партії. У місцевих медіа регулярно з’являються немарковані піар-матеріали про партію та її представників. Безкоштовну газету розповсюджують у літаках авіакомпаній, які належать Коломойському.
  • Медіа олігарха здійснюють справжній інформаційний супровід «За майбутнє». Чи не щодня в ТСН виходить сюжет про партійні заходи. Під потреби партії повністю переорієнтували ток-шоу «Право на владу». Ігоря Палицю піарять в кожному випуску цієї програми.
  • Мета проекту - захист інтересів олігарха за рахунок українців. Тільки через «Приватбанк» Коломойський обікрав своїх вкладників, а потім і всіх українців на 5,5 млрд. доларів (без його корупційних схем в «Укрнафті» та «Центренерго»).
  • Партія «За майбутнє» щедро фінансується за рахунок мільярдів доларів, що були вкрадені Коломойським у народу України через “Приватбанк” та інші структури. Лідер партії Ігор Палиця — не просто бізнес-партнер олігарха Коломойського. Палиця — його довірена особа, яка будує партію, домовляється в Верховній Раді про голосування, веде партію на вибори.
  • Через розслідування західних правоохоронців злочинної діяльності Коломойського той змушений мешкати в Україні, оскільки навіть Ізраїль не хоче мати з ним нічого спільного.  США вимагають його видачі за шахрайство та відмивання коштів.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Вересня 2020 року - 22:29
Щодо реєстрації котів та собак
  • Група депутатів від різних фракцій за ідеєю одізного нардепа Антона Яценка (за майбутнє) подала законопроект №3796, який передбачає обов’язкову реєстрацію домашніх тварин, яких утримують в неволі, зокрема котів та собак.
  • Головна проблема ЗП у спеціальних «агентах з ідентифікації тварин», якими можуть стати приватні компанії. Це в стилі Антона Яценка, який свого часу збагатився завдяки обов’язковій оплаті учасниками тендерів внесків Тендерній палаті, яка була приватною структурою.
  • За законом витрати на реєстрацію мають бути компенсовані державою, тож мова йде про збільшення витрат бюджету на користь приватних структур. Перша невдала спроба введення «податку на собак» відбувалася ще в 1998 році з ініціативи Наталі Вітренко.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
29 Серпня 2019 року - 18:47
Фракція "За майбутнє Коломойського"

Єдина непартійна фракція «За майбутнє» перебуватиме під контролем Ігоря Коломойського. Це видає її співголова Тарас Батенко, що одночасно є незмінним лідером партії УКРОП з 2016 року.

  • Таким чином щупальця олігарха протягнулися не лише до внутрішньої групи у фракції «Слуга народу» на чолі з Олександром Дубинським, Коломойський буде контролювати і окрему депутатську групу.

Такі впливи вказують на те, що Верховна Рада 9 скликання буде активно реставрувати олігархічні схеми порушені за 5 років президентства Петра Порошенка.

Текст скопійовано!