Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
6 Травня 2020 року - 21:19
Щодо прихованої емісії через кредити під державні гарантії
 • У Зеленського придумали схему, за якою будуть фінансувати державний бюджет шляхом прихованої емісії: НБУ надає рефінансування Укрексімбанку, який у свою чергу передає кошти як кредит Укравтодору.
 • Проблема у тому, що повертати кредит буде державний бюджет (Мінфін). Таким чином увесь ланцюжок – це маскування надання коштів НБУ на фінансування бюджету.
 • В результаті такої прихованої емісії кількість товарів та послуг не зростатиме на ту ж суму, на яку збільшується грошова маса. У Зеленського розпочали надувати кредитну мильну бульку, яка обов’язково лусне.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
24 Квітня 2020 року - 22:26
Чому Баканов блокує ключову експертизу у справі Приватбанку

Р.Рябошапка: «Вже декілька місяців заблокована керівництвом СБУ експертиза рятує організаторів мільярдної схеми від повідомлення про підозру. Нагадаю, що згідно із законом повідомити про підозру без встановлення експертизою збитків НАБУ/САП не мають права.»

 • Зеленський навмисно затягує антиколомойський закон, даючи час партнерові-олігарху добитися виграшів у суді, адже тоді навіть прийнятий закон вже не матиме зворотної сили.
 • Вчора комітет ВР, який розглядає 16,5 тисяч поправок, пройшовши майже всі з них, навмисно припинив роботу, щоб закон не був готовий до позачергового засідання сьогодні.
 • Партнери Коломойського брати Суркіси вже досягли повернення з Приватбанку 7,5 млрд грн.
 • Компанія «Арлан» Коломойського відсудила у Приватбанку 17 млрд грн сьогодні.
 • Відмова Баканова проводити ключову експертизу не дозволяє оголосити підозру Коломойському, якого надійно прикривають друзі президента.
 • Якщо Коломойському вдасться виграти справи в суді і отримати компенсацію, або повернути банк – Україна постане перед реальною загрозою дефолту, що призведе до значного збідніння громадян.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Квітня 2020 року - 19:28
Відтягування прийняття антиколомойського закону наближає дефолт

15 квітня апеляційний суд підтвердив рішення повернути братам Суркісам 7,5 млрд грн з «Приватбанку». Це відкриває шлях до повернення банку або компенсацій за нього колишнім співвласникам,

Відмова виносити закон про банки на засідання Верховної Ради України – це продовження підкилимних ігор, які влада веде з олігархом Коломойським. Зеленський  лише вдає, що монобільшість готова остаточно підтримати законопроект.

 • Якби була політична воля до прийняття законопроекту – комітет Гетьманцева засідав би кожен день, розглядаючи правки. Наразі замість турборежиму включено режим черепахи.

Затягування часу – гра на користь олігарха Коломойського та інших співвласників «Приватбанку». Кожне рішення суду на їхню користь буде виконувати навіть у випадку прийняття закону.

 • Україна має негайно відновити співробітництво з Міжнародним валютним фондом, оскільки українська економіка, доведена новою владою за з 5%-го зростання дійшла до карколомного падіння перебуває на межі дефолту.
 • Зеленський і далі поводить себе залежно від олігарха, виконуючи його забаганки явно чи не явно підігруючи його інтересам.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
31 Березня 2020 року - 21:11
ОПЗЖ+Тимошенко+Коломойський – злочинне угруповання дефолту

Проросійська ОПЗЖ Медведчука, фракція Батьківщина Тимошенко і Коломойщина (депутати різних фракцій, які орієнтуються на Коломойського) створили – Злочинне Угруповання Дефолту (ЗУД) у Верховній Раді. 

Причини різні, але інтереси співпали.

 • ОПЗЖ прагне не допустити співпраці України з МВФ, щоб єдиним спонсором і покупцем України стала Росія та олігархи, яких там підтримують. Саме у такий спосіб, надавши 3 млрд дол Януковичу, Росія добилася відмови від угоди про асоціацію з ЄС у 2013 році.
 • Тимошенко має давнє партнерство з Медведчуком, який розробляв для неї проект Конституції ще в 2009 році. Свої капітали Тимошенко заробила на спекуляціях російським газом і відтоді підтримує тісні контакти з російським істеблишментом.
 • Коломойський традиційно фінансував Тимошенко, яка не забувала йому віддячувати лобістськими рішеннями. Дефолт є давньою ідеєю Коломойського. Маючи гроші, він легко скупить знецінені активи країни.
 • Цей ЗУД, три політичні сили Медведчука, Тимошенко і Коломойського, також суголосно не підтримували закон про неповернення банків колишнім власникам, який також був вимогою МВФ. І хоч його в народі називають антиколомойським законом – по суті це закон на захист 20 млн вкладників Приватбанку.
 • Щоб зрозуміти наскільки вигідною є співпраця з МВФ достатньо пригадати, що минулої осені перший уряд Зеленського продавав ОВДП, залучаючи таким чином кредитні гроші під 13% на два роки. МВФ надає кредити під 2% і на 10 років.
 • Для ЗУД і питання банків і питання ринку землі об’єднані жагучим бажанням дефолту. Для Москви це шанс без війни демонтувати Україну, скупивши її власність і владу. Для Коломойського привабливим є також суттєво наростити свої активи.
 • Підтримавши два принципових законопроекти влади, прийняття яких розблоковує кредитування МВФ, Європейська солідарність бореться не за популярність, а проти дефолту. Банкрутство держави несе загрозу для кожного українця тим більше в час, коли всі ресурси і так будуть спрямовані на боротьбу з епідемією.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Березня 2020 року - 22:01
Щодо проблем розгляду антиколомойського закону

Вдень у партії Слуга народу було лише 150 депутатів за цей закон. Коломойський демонстрував Зеленському, що володіє блокуючим пакетом у монобільшості. Адже кожен 5-тий депутат фракції президента просто не прийшов на засідання.

 • У дилемі "Інтереси держави чи інтереси олігарха" частина народних депутатів Зеленського обрали інтереси олігарха. Без прийнятого закону Україна стрімко занурилась би у дефлот, причому саме у цей найскладніший час епідемії.
 • Якщо відбудеться дефолт – вся відповідальність за нього ляже на Володимира Зеленського. Це він не зміг домовитись з МВФ через загравання із олігархами. Це уряд Зеленського угробив економічне зростання, яке йому залишилось в спадок від Порошенка.
 • Варто нагадати, що в другому кварталі минулого року ВВП демонстрував 4,4% зростання, а бюджет перевиконувався. Станом на січень 2020 року ВВП вже падав – мінус 0,5%

Драматичне голосування антиколомойського закону показало хто за Україну, а хто за свої гроші. 

Позиція Тимошенко засвідчила, що фінансування Коломойського для неї є надзвичайно важливим.
"АнтиКоломойскький закон" було прийнято завдяки підтримці опозиції, яку мобілізував Петро Порошенко. Депутати ЄС та інших фракцій, з-поза монобільшості не дозволили Коломойському кинути країну у пекло дефолту.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Березня 2020 року - 21:50
Щодо провалу призначення міністра фінансів
 • В період світової фінансової кризи відставка міністра фінансів – поганий знак для кредиторів.
 • Ігор Уманський є досвідченим спеціалістом, що має позитивну репутацію за кордоном.  
 • МВФ наполягає, що міністр фінансів, який веде переговори, має бути призначеним на посаду. Перехід Уманського в ранг виконувача обов’язків не буде сприяти порозумінню з Фондом.
 • Провал призначення Сергія Марченка є також результатом протидії Коломойського, який вправно підводить країну до дефолту.
Текст скопійовано!