Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Листопада 2020 року - 22:57
ДБР закупив дорогі автомобілі за завищеною ціною
 • «Кому війна, а кому мати рідна» – у ДБР закупили цілу серію дорогих автомобілів і схоже за завищеною ціною на суму понад 14 млн грн:
  - позашляховик – 4,2 млн;
  - позашляховик – 2,1 млн;
  - позашляховик – 1,8 млн;
  - спецавтомобіль – 2,2 млн;
  - автомобіль – 2 млн;
  - автомобіль – 1,8 млн.
 • Варто нагадати, що у державному бюджеті на 2021 рік видатки на ДБР зросли з 1,4 млрд до 2,5 млрд., або майже удвічі.
 • Наразі ДБР не може похвалитися статистикою розкриття реальних злочинів, яка б перевершувала попередників. Зате порушено понад 60 справ проти Петра Порошенка та його однодумців.
 • Остання справа, яку ДБР порушило за заявою Ріната Кузьміна, взагалі порушує закон. Учасників Революції Гідності звинувачують у спробі державного перевороту за статтею 109, хоч ця стаття декриміналізована законом про амністію.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Жовтня 2020 року - 6:41
Щодо чергового розслідування «Слідство-інфо»
 • Це не перше розслідування проти Порошенка. Раніше було оприлюднено вже чимало «розслідувань», які виявились фейковими - адже по будь-якому з них незалежне НАБУ і навіть залежне ДБР не змогло висунути Порошенку жодної підозри у корупції:
  - Справа Роттердам+ луснула і була закрита. Рішення про закриття справи через відсутність складу злочину підтвердив і Вищий антикорупційний суд і Офіс генерального прокурора.
  - Звинувачення про корупцію в Укроборонпромі не підтвердились. У липні 2020 року Подільський суд Києва визнав недостовірним матеріал розслідування про нібито корупцію Гладковського.
  - Увесь галас довкола Липецької фабрики, яку Порошенко спочатку намагався продати, закінчився її повним закриттям. Водночас фірми президента Зеленського, зокрема «Грін філмс» успішно розвиваються у Росії.
 • Журналістів «Слідство-інфо» знову використовують, і знову розслідування з’являється за кілька тижнів до виборів. Одне це створює враження політичної упередженості проти п’ятого президента, чий рейтинг зростає, викликаючи незадоволення влади.
 • Варто просто почекати, коли і це звинувачення буде спростоване, як це траплялося з іншими розслідуваннями раніше.
 • Загалом володіння бізнес-активами не тотожне управлінню бізнес-процесами. Ще 2016 року Петро Порошенко передав корпорацію «Рошен» у довірчу власність компанії «Ротшильд». Такий крок позбавив його права і можливості управляти цим бізнесом, гарантом чому - кількасотрічна репутація “Ротшильд”. Інші бізнеси так само передані в управління авторитетних незалежних компаній.
 • Особисто Порошенко не володіє жодними офшорними компаніями. Щодо офшору, згаданого у Panama Papers, - він був заснований винятково для юридичного забезпечення передачі «Рошен» у довірчу власність.  Жодні кошти на нього не виводилися,  і навіть не відкривали рахунки.
 • “Рошен” – це компанія міжнародного рівня, з власними підприємствами в Україні та Євросоюзі і ринком збуту в десятках країн світу. Його діяльність, природно, не можлива без транскордонних розрахунків. Вони здійснюються у повній відповідності із законодавством.
 • “Рошен” - один із найбільших платників податків в Україні. А видатки “Рошен” на  соціальні проекти та благодійність у сумі з аналогічними витратами Фонду Порошенка за останні роки склали близько двох  мільярдів гривень.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Жовтня 2020 року - 6:33
Про апетити ДБР і пріоритети влади
 • На діяльність ДБР у наступному році передбачили близько 2,5 мільярда гривень. Це на 1 мільярд більше, ніж цьогоріч — і вдвічі більше, ніж минулого року. Однак правоохоронці зазначають, що тепер 2,5 мільярда їм недостатньо й просять 2 мільярда гривень додатково
 • Проект бюджету наступного року не містить спеціальних коштів фонду на боротьбу з коронавірусом. 
 • Пріоритети влади інші – боротьба з політичними опонентами, тому ДБР нахабніє і просить все більш грошей.
 • Ніхто не чув про успішне переслідування ДБР справжніх злочинців. Але от з 61 кримінальної справи проти лідера опозиції Порошенка більшу частину порушено саме ДБР. Мільйони гривень вилітають на задоволення замовлень з Банкової.
 • Структуру просто заливають грошима настільки, що їх не встигають освоювати, так в 2019 році з 1 млрд грн на ДБР витратили тільки 80%. Вже у 2020 році фінансування стало 2,5 млрд, а на наступний рік вимагають 4,5 млрд грн. 
  З них:
  - Близько 90 мільйонів гривень на купівлю спецтехніки та спецзасобів
  - 31 мільйон — на придбання зброї.
  - 88 мільйонів гривень на оплату послуг, серед яких купівлю програмного забезпечення на майже 30 мільйонів, протипожежної системи та системи відеоспостереження на 19 мільйонів.
  - 69 мільйонів гривень на додачу до 231 мільйона, який заклали у бюджеті на будівництво та реконструкцію приміщень.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Жовтня 2020 року - 22:15
Щодо переслідування прикордонників, які вивозили Саакашвілі до Польщі
 • Спрямування ДБР до суду обвинувального акту відносно посадовців Державної прикордонної служби за начебто незаконне затримання Саакашвілі для доставлення в пункт  реадмісії до Польщі - ще одне яскраве свідчення перетворення ДБР на угруповування з організації політичних переслідувань і беззаконних розправ.
 • Законність видворення Саакашвілі з України була підтверджена Верховним Судом. Ще 20 листопада минулого року ВС визнав законними дії правоохоронців та прикордонників, які 12 лютого 2018 року видворили Міхеіла Саакашвілі до Польщі. Все відбувалося у строгій відповідності до міжнародних домовленостей та українських законів
 • Михайло Саакашвілі отримував великі суми грошей від спонсора  Януковича, державного зрадника, одного з очільників антиукраїнської еміграції в Москві Курченка. Який таким чином намагався фінансувати дестабілізацію внутрішньополітичної ситуації в Україні.
 • Соратник Януковича Северіон Дангадзе в суді зізнався, що згідно домовленості Саакашвілі і Курченка, отримував і доставляв в Україну гроші для фінансування масових акцій.  Дангадзе уклав відповідну угоду зі слідством.
 • Є офіційний експертний висновок, який прямо вказує, що опублікований у грудні 2017 року Генпрокуратурою запис розмови Міхеіла Саакашвілі й олігарха Сергія Курченка є справжнім. Це дає конкретні докази для Генеральної прокуратури на відкриття кримінальної справи за статтями 111 (Державна зрада) і 109 КК (Дії, спрямовані на насильницьку зміну конституційного ладу або захоплення державної влади).
 • Замість того, щоб розставити всі крапки над і, дати юридичну оцінку діям Саакашвілі, правоохоронні органи намагаються зробити цапів-відбувайлів із прикордонників, які діяли винятково в рамках чинного законодавства.
 • Показово, що ДБР не порушило справу за незаконний перетин кордону Саакашвілі. Не відновило справу за отримання сотень тисяч доларів від Сергія Курченка для повалення законної української влади. Натомість переслідують прикордонників, які виконували свої обов’язки чесно, згідно присяги на вірність українському народу.
 • Є всі підстави вважати що наразі Саакашвілі використовує свою посаду для того щоб тиснути на правоохоронні органи і добиватися вигідного для себе рішення.
 • Варто звернути увагу на повну безплідність реформаторської діяльності Саакашвілі, який протягом півроку не забезпечив жодного реформаторського рішення.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Вересня 2020 року - 21:20
Щодо конфлікту інтересів Олександра Бабікова у ДБР
 • НАЗК нещодавно направило до Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради Дениса Монастирського листа. У ньому вказується на те, що заступник Директора Олександр Бабіков працює в умовах потенційного конфлікту інтересів, здійснюючи керівництво ДБР, яке займається розслідуванням справ Майдану.
 • На конфлікт інтересів Олександра Бабікова та Олександра Соколова вказували від перших інформацій про підготовку його призначення.
 • Бабіков, як колишній адвокат Януковича не може очолювати ДБР, що розслідує злочини на Майдані, адже Януковича звинувачено в розстрілах протестуючих.
 • Як виявилось інший заступник директора ДБР Олександр Соколов є родичем директорки Ірини Венедиктової, пов’язаним із нею через бізнес дружини і її свекруху.
 • Реакція ДБР не забарилася – на допит в ДБР викликано голову НАЗК, що безумовно є тиском у відповідь на об’єктивну позицію НАЗК. Втім, призначення нового виконувача обов’язків голови ДБР свідчить, що  кадрові зміни будуть.
 • Однак головна проблема в тому, що без проведення чесного конкурсу на посаду голови ДБР, цей орган і далі буде державним бюро репресій, а не розслідувань, бо ним керуватимуть у ручному режимі з Банкової.
 • Тільки тиском Банкової можна пояснити відкриття 58 кримінальних справ проти Порошенка, роботу якого як політика хочуть паралізувати біганиною по допитах.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Серпня 2020 року - 17:53
Щодо арешту картин сім’ї Порошенка
 • Печерський суд повторно ухвалив арештувати картини Порошенків після того, як це рішення було скасоване Апеляційним судом.
 • Печерським судом у ручному режимі керує Андрій Портнов, який обслуговує всі бажання Банкової. Головною причиною справи є тиск з боку ОПУ. Ще два місяці тому Артур Герасимов заявив про 6 дзвінків президента Зеленського у ДБР по цій справі і ця інформація так і не була офіційно спростована.
 • Ця справа – ганебний вияв політичного тиску на П’ятого Президента. Так і не знайшовши нічого корупційного за 5 років його президентства у Зеленського вирішили винуватити Порошенка у несплаті мита за картини художників ввезені майже 10 років тому, хоч він і надав усі документи про повну сплату податків.

***

 • Варто нагадати, що підставою для порушення справи про картини стала публікація Дмитра Гордона. Того самого пропагандиста, який надав кількагодинний ефір відвертому ворогу України бойовику Гіркіну та зрадниці прокурору Поклонській.
 • Як відомо Гордон зізнався, що співпрацює зі спецслужбами і не уточнив якої країни – яка ж довіра може бути до інформації, що провокативно з’являється на його youtube-каналі?
 • Після такого джерела знайти реальні докази було неможливо, тому слідчі вирішили скористатись Вікіпедією – інтернет-ресурсом, який не претендує на достовірність, де кожен користувач може дописати потрібні йому інформації.
 • Якщо доказова база взята слідчими з Вікіпедії, то може замість кримінального кодексу вони читають телеграм-канал Портнова, або Дубинського?
 • Олександр Бабіков має прямий вплив на слідство. У ЄРДР справа була зареєстрована саме за його підписом.
 • Знехтувано конфліктом інтересів, адже адвокат Януковича не може об’єктивно ставитись до п’ятого президента, якого обрали після втечі його клієнта в Москву.
 • Вражаючою була мотивація нападу спецназу ДБР на музей – за матеріалами кримінальної справи причиною стала «загроза картинам». Нібито Петро Гончар міг знищити 43 полотна світових майстрів?
 • Однак, увірвавшись до музею, слідчі раптом вирішили віддати картини … Петру Гончару на відповідальне зберігання. Логіка? Та кого вона там цікавить!
 • У матеріалах справи як виявилось, вже є документи, що свідчать - всі картини були завезені законно на територію України і всі мита сплачено. Тоді яка причина для продовження цієї абсурдного розслідування?
Текст скопійовано!