Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:34
Чому Прокуратура нічого не робить?


Чому не сидить жоден високопосадовий хабарник? 

За два з половиною роки  ГПУ повернула Україні гроші та активи вартістю майже 108 мільярдів гривень.  Понад дві з половиною тисячі корупціонерів отримали судові вироки. Всі вони - чиновники категорії Б. 

«Велика риба» категорії А (найвищі посадовці державної служби)  - виняткова підслідність НАБУ, абсолютно незалежного від Президента. 

Генпрокуратура у судовому порядку повернула до бюджету понад 40 мільярдів гривень, вкрадених командою Януковича.  Їх направили на виготовлення зброї для армії. На них будують 184 гуртожитки для двадцяти тисяч солдат-контрактників. Понад 500 амбулаторій для сільської  місцевості, тощо. Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:32
Вбивства на Майдані, які результати?

Чому за Порошенка ніхто не сів за вбивства на Майдані?

Будемо сподіватися сядуть за Зеленського.

Усього розслідуються 4700 епізодів злочинів, скоєних проти учасників протесту. На сьогодні більшу частину злочинів розкрито, встановлено обставини, виконавців, організаторів, пособників. Майже триста справ вже направлені до суду. Під вартою у справах Майдану перебувають 13 осіб, дев’ятьох вже засуджено до позбавлення волі.

Варто взяти до уваги, що явні організатори вбивств втекли до Росії ще до перемоги Революції Гідності. Після перемоги Зеленського багато з них планують повернутися до України – це створює можливість притягнення їх до відповідальності.


Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:28
Чому ми продовжували торгувати з Росією всі 5 років за Порошенка?

Від довоєнного часу обсяги торгівлі з Росією впали більше, ніж втричі.   П’ять років тому на Росію приходилося близько третини нашого експорту. Тепер – менше 8%.  

Частка банків з російським капіталом в банківській системі Україні скоротилася з 15% до 4%. Проти них введено санкції.

Вже три роки не купуємо газу в Росії – це наша енергетична незалежність.

Деякі підприємства ВПК, які виробляють зброю для нашої армії, до 80% залежали від постачання запчастин з Росії. Тепер ми виробляємо все самі, або купуємо точно не в Росії.


Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:22
Порошенко заробляв армії, заробляв на війні…?

Це – теза російської пропаганди, щоб прикрити та виправдати свою агресію. Її підхопила та поширює частина української опозиції, щоб набрати собі балів перед виборами. 

    • Порошенко вже місяць як не є президентом – невже Зеленський також заробляє на війні, адже війна продовжується?

Заробляли на армії ті, хто протягом дев’яностих та нульових років розпродували зброю, майно, землі, військові містечка. Вони залишили Україну беззахисною перед Росією. 

    • ТСК ВР встановила, що одним із лідерів  розпродажу армії  був Анатолій Гриценко.  Він працював міністром оборони  в 2005-07 роках в урядах Тимошенко, Єханурова та Азарова.


Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:21
Чому так важко жити? Чому таке економічне становище?

Янукович та Азаров залишили Україну повним банкрутом. Державний борг складав 72% ВВП.  У лютому 2014 року на єдиному казначейському рахунку залишилося 108 тисяч гривень. Це – чверть копійки на кожного громадянина України.

Чому сталася така глибока криза?  Перша причина – війна, розв’язана Росією.  Разом з Кримом та частиною Донбасу ми втратили приблизно п'яту частину  промислових підприємств.  Ланцюжком це вплинуло на всю економіку. 

По-друге, Росія запровадила торгівельну блокаду України.  Вона закрила для українських товарів свій ринок. А на нього колись приходилася майже третина нашого експорту. Ба більше: Росія зупинила транзит наших товарів до інших країн.   

Та завдяки Угоді про асоціацію, нам відкрився європейський ринок.  Дипломати пробивають дорогу на ринки Азії та Африки. .


Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:19
Навіщо Порошенко повернув Медведчука у велику політику?

Насправді Медведчук з’явився у Мінській групі на пропозицію Ангели Меркель. Ймовірно її переконав Путін. За посередництва Медведчука в перші роки вдалося вирвати з полону кілька сотень наших бійців. Поки залишалася надія на нові звільнення, Медведчука терпіли.

Медведчук не став багатшим – через нього діє російська пропаганда, він оперує чужими грошима через офшори. Його пряма підривна діяльність в Україні через «Український вибір» була повністю заблокована. Але його володіння ЗМІ заблокувати не вдалося, незважаючи на санкції, що були схвалені проти ЗМІ, якими володіють громадяни країни-агресора. Після прийняття закону телеканали переписали на народного депутата Козака.

Порошенко не міг діяти проти Медведчука «по-беспределу», бо Україна спирається на підтримку країн демократичного Заходу. Авторитарному режиму ніхто б не дав кредитів і не продавав би зброю. Авторитарну Україну ніхто б не захищав санкціями проти Росії.

Наразі вороги України намагаються поставити ситуацію з ніг на голову, звинувачуючи Порошенка, по-суті, в тому, що він створив ефективний міжнародний фронт за Україну.


Текст скопійовано!