Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 11:27
Відсторонення Гонтаревої від Порошенка

Валерія Гонтарева перебуває під значним психологічним тиском, їй погрожують і її залякують, тому їй можна пробачити бажання дистанціюватися від головного опозиціонера країни.

  • Саме Порошенко і його політична сила зараз робить найбільше для захисту Валерії Гонтаревої.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Вересня 2019 року - 12:12
Політичні репресії проти Гонтаревої почались?

Це кримінальний терор і злочин, що відбувся внаслідок безкарності попереднього злочину – підпалу авто Валерії Гонтаревої 5 вересня. Мовчання і бездіяльність влади тоді спровокувала новий злочин тепер.

Це яскраво негативний сигнал для іноземних інвесторів, які добре знають як багато Валерія Гонтарева зробила для порятунку економіки України. Ніхто не буде вкладати кошти в країну, де процвітає беззаконня.

Влада зобов’язана ретельно розслідувати цей злочин, перевіривши всі версії у тому числі про можливе замовлення злочину з боку Ігоря Коломойського, який погрожував Гонтаревій раніше.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Вересня 2019 року - 22:44
ДБР вдерлось в квартиру Гонтаревої

Валерія Гонтарева, чия діяльність на посаді голови НБУ врятувала Україну від дефолту і забезпечила підтримку міжнародних фінансових установ, незважаючи на війну, заслуговує на повагу і нагороду, а не переслідування.

  • Єдині, кого не влаштовувала робота Гонтаревої, що мала цілковиту підтримку на Заході, були власники конвертаційних центрів, які використовували ряд банків та олігарх Ігор Коломойський.
  • Саме Гонтарева провела процедуру націоналізації Приватбанку так, що 20 млн його вкладників не втратили заощадження, незважаючи на пограбування банку власниками.

За звірячі методи переслідування - за підозрілі аварії у Лондоні, підпал автомашини у Києві та виламування дверей на квартирі замовникам та виконавцям обов’язково доведеться відповісти.

  • Цим обшуком ДБР ще раз підтвердило, що діє на замовлення олігарха Коломойського та влади, що залежна від нього. Зайвою ілюстрацією цього стала зустріч керівництва країни, що ніби звітувало перед олігархом за свою роботу.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
5 Вересня 2019 року - 23:54
Щодо підпалу авто Валерії Гонтаревої

Мовчання керівництва силових органів України: міністра МВС, генпрокурора, директора ДБР, голови СБУ може свідчити, що кримінальне переслідування екс-голови НБУ відбувається з їхнього відома.

Валерії Гонтаревій, за її словами, погрожував Ігор Коломойський. Як мінімум у таких випадках було б доречним почути його коментар. Оскільки цей олігарх не чужий для нового президента, виникає гнітюче враження, що Володимир Зеленський закриває очі на бандитські методи переслідування.

Наша країна стрімко повертається у 90-ті. Скоро бізнесменам треба буде шукати бандитську кришу. На зростання інвестицій за таких умов сподіватися марно.

Текст скопійовано!