Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Листопада 2020 року - 22:19
Слуги провалили законопроект про відтермінування ЕККА для ФОПів
 • Законопроект не прийняли через неголосування частини депутатів Слуги народу. Фракція Зеленського віддала  за компромісний закон лише 106 з 247 голосів, тобто менше половини.
 • Наприклад у ЄС проголосували за 21 депутат з 27, або 77% від складу фракції. А от в Голосі лише 7 з 19-ти, або 37%.
 • Цікаво, що пропозиція відправити проект на доопрацювання одразу була підтримана 254  голосами - в Слугах народу за це проголосували 152 депутати, що означає їхню свідому відмову підтримувати закон.
 • ФОП мають розуміти, що Данило Гетьманцев як і другий уряд Зеленського мають серйозні проблеми з виконанням бюджету. Тому замість допомоги в часи пандемії підприємцям готують посилення податкового тиску.
 • Раніше вчора для підготовки цього компромісного закону були відкинуті два законопроекти Ніни Южаніної про повне скасування ЕККА та РРО для ФОПів. Схоже підприємців і депутатів ЄС, які їх захищають, просто банально кинули.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Листопада 2020 року - 22:15
Щодо відмінності пропозицій врегулювання роботи Конституційного суду
 • На зустрічі з послами G-7 Порошенко не відкидав пропозицій Голосу, а лише озвучував власні міркування та пропозиції. Однак через брехливий пост С.Лещенка тема може спекулятивно бути піднятою у ЗМІ або в соцмережах. Зрештою Лещенка там не було і як фахівець у залізниці він не може бути авторитетом у Конституційному праві. Позиції Голосу і ЄС не є альтернативними і наразі лише вивчаються. 
 • У Голосі пропонують збільшити поріг повноважності КСУ з 12-ти до 17-ти суддів. (стаття 66 закону про КСУ)

- КСУ складається з 18-ти суддів, яких рівними частинами призначає парламент, президент і всеукраїнський з’їзд суддів. Якщо підняти поріг повноважності з 12-ти до 17-ти суддів, то будь-який орган зможе заблокувати роботу КСУ, зробивши його недієздатним.
Наприклад наразі у складі КСУ лише 15-ть суддів, бо ВР недопризначила двох, а президент – одного суддю. Якщо повноважність суду 17-ть, такий суд не зможе прийняти жодного рішення.

12-ть суддів для повноважності у теперішньому Законі – це 2/3 від складу КСУ. Така кількість не є випадковою, бо і ВР приймає найважливіші рішення про зміну Конституції також 2/3 від свого складу – 300 голосами.
- Якщо повноважність КСУ збільшити до 17-ти це буде рівнозначно заблокуванню роботи суду і на цій підставі КСУ це одразу скасує, (а його рішення не підлягають оскарженню).

 • В ЄС пропонують насамперед доукомлектувати КСУ до повного складу 18-ти суддів. 
  - У такому разі розстановка голосів усередині Суду зміниться і такі рішення, як скасування відповідальності за недостовірне декларування буде провести значно складніше.
  - Після доукомлектації КСУ під тиском громадськості Суд зможе переглянути власне рішення, скоректувавши його таким чином, щоб не зупиняти боротьбу з корупцією.
Щодо підготовки фальсифікацій на місцевих виборах
 • Влада Зеленського вже не приховує, що готується до масштабних фальсифікацій на місцевих виборах 25 жовтня. Причина дуже проста – так звана «правляча партія» стрімко втрачає рейтинг, в той час як команда «Європейської Солідарності» збільшує підтримку громадян.
 • Такий розклад сил лякає Зеленського, який вирішив скористатись методами Лукашенка: скасувати вибори, як на Донбасі, не допускати до реєстрації опозиційних кандидатів, а на їхнє місце реєструвати «клонів» популярних мерів, зокрема як в Умані!
 • Вже використовують банальний адміністративний тиск на кандидатів: в Сумах кандидата від ЄС полковника Валерія Ісмаїлова влада Зеленського спробувала незаконно звільнити з посади наступного ж дня після його представлення в команді «Європейської Солідарності».
 • Для спотворення результатів виборів на місцях в хід пішли продажі місць в комісіях ТВК. Співучасниками фальсифікації виборів стали партії, які продають свої місцеві осередки владі та олігархам. Зокрема «Голос» на Дніпропетровщині, про яку пише мер Дніпра Борис Філатов, за його словами продав виборчу кампанію в місті Коломойському.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
6 Серпня 2020 року - 12:54
Щодо заяви депутатки від Голосу Кіри Рудик
 • Депутатка від партії Голос Кіра Рудик заявила:
  - Порошенко для нас є більшим політичним ворогом за Зеленського. Тому, що президент не намагається нас так сильно "обійняти".
 • Тепер ми бачимо, що Вакарчук був стримуючим фактором для Голосу і справжнім лідером, який не робив політичних помилок.
 • Рудик відверто призналась, що її турбують не Медведчук і Зеленський, а п‘ятий президент, який так багато зробив для країни.
 • Голос став чужим для українців, він більше не лунає проти Москви.
 • Заява Рудик свідчить, що Голос перетворюється на маргінальну партію, яка більше не пройде до ВР.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Липня 2020 року - 17:36
Голос перейшов в опозицію
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Червня 2020 року - 16:07
Щодо реєстрації постанови про відставку Авакова
 • Для того, щоб зареєструвати постанову про недовіру міністру МВС достатньо одного народного депутата. Збір 56 підписів Голосом створює враження продуманої PR-акції, яка могла і не закінчитись реєстрацією постанови, якби не критика таких дій.
 • ЄС проголосує за недовіру разом з Голосом, але 226 депутатів за відставку Міністра МВС наразі немає. Невдале голосування за відставку не послабить, а навпаки посилить позиції Авакова, який зможе трактувати провал голосування, як вотум довіри.

Таким чином своєю PR роботою Голос не послабить, а посилить позиції Авакова.

 • Більш продуманою є пропозиція ЄС добиватися відставки всього уряду, але щоб зареєструвати таку постанову потрібно зібрати 150 підписів.
 • Наразі Святослав Вакарчук свій підпис за відставку уряду не поставив. Можливо причина в тому, що Голос підтримав обрання міністра фінансів і тепер не хоче відставки всього уряду, бажаючи залишити «свого» міністра в другому уряді Зеленського.
Текст скопійовано!