Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
21 Серпня 2019 року - 19:11
Щодо брехні довкола формули Роттердам+


Як свідчить табличка, поширена на урядовій нараді, ціна на вугілля за формулою Роттердам+ є найвигіднішою з усіх пропозицій 1741 грн за тонну.

Це є прямим доказом того, що Андрій Герус та ряд політиків, наприклад з партії «Самомопіч», які роками розповідали про «формулу збагачення», - брехали, вводячи в оману суспільство.

Реальна причина чорного піару довкола «Роттердам+» протягом 2016-2018 років є бажання Ігоря Коломойського повернути знижки на електроенергію для його феросплавних заводів, які були усунуті після введення цієї формули.

Активізація розслідування справи "Роттердам+" є помстою членам НКРЄ з боку Коломойського, який роками платив за кампанію дискредитації.

Олігарх Коломойський є власником великих споживачів електроенергії, а саме феросплавних заводів, збагачувальних підприємств. Вони не модернізовані і мають значну енергоємність. Скасовані НКРЄ знижки на електроенергію для його бізнесу приносили олігарху сотні мільйонів гривень прибутку на рік.

Наразі знижки для бізнесу Коломойського вже відновлюються. А НАБУ дозволяє себе використовувати у брудній справі помсти тим, хто мав мужність ці знижки скасувати. За таких обставин кримінальне провадження має бути безумовно закритим.

Більше про ціноутворення на вугілля і його зв’язок з тарифами прочитайте за лінком: https://www.eurolife.in.ua/archives/2378 

Текст скопійовано!