Позиція Скинути теги

Детальніше по Іловайську та Дебальцеву
 • Загальновідомо, що єдиною причиною Іловайської трагедії було пряме вторгнення російських військ на територію України в той час, коли Україна ще не встигла і не могла встигнути відновити за чотири місяці війни боєздатність власного війська.
 • Дебальцеве ж, що замислювалося Путіним як найбільша військова поразка України, перетворилося на приклад успішного виведення військ і збереження людських життів. Зокрема, колишній верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал армії США Уеслі Кларк дуже високо оцінив дії української армії в нинішній війні на Донбасі, а операцію в Дебальцеве з точки зору стратегії вважає успішною і такою, що увійде в підручники сучасної військової справи.
 • Минулого року Генеральний прокурор Ірина Венедіктова – на 200% людина Зеленського – була змушена визнати, що єдиним фактором, який став причиною загибелі українських військових під Іловайськом є пряме вторгнення збройних сил Росії. За рік, що минув, нічого нового до цієї версії Офіс генпрокурора не додав.
 • Дійсно, Іловайськ і Дебальцеве – це складні та трагічні сторінки військової історії України. Але головним військово-політичним результатом 2014 року стало звільнення двох третин території Донецької і Луганської областей від російської окупації. І це відбулося під керівництвом Верховного Головнокомандувача Петра Порошенка. В той же час за каденцію Зеленського не було звільнено ані сантиметра української території. Більше того, її частину віддали під контроль окупантів через відведення військ.
 • Також не треба забувати, що жоден представник «Кварталу» не пішов на фронт захищати країну, натомість у своїх сценках вони висміювали Збройні сили України. Більше того, у 2014 році до вже окупованої Горлівки приїхав «Квартал» на чолі із Зеленським. Він особисто чотири рази ухилявся від призову протягом кількох хвиль мобілізації. 
 • І тепер ці люди, які під час великої небезпеки для країни, наклали в штани та ховалися в кущах, сьогодні намагаються судити та засуджують тих, хто став на захист України та відстояв її свободу та незалежність.
Щодо причин відставки Гюндуза Мамедова
 • Заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов пішов у відставку через свою відмову перекладати відповідальність за воєнні злочини з Росії на колишнє керівництво України.
 • Мамедов керував Департаментом нагляду в кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, який було створено за президентства Порошенка. Над цим працювало понад 50 слідчих, які збирали матеріали, що підтверджують злочини Росії на території України (зокрема, під час подій в Іловайську).
 • Департамент поступово скорочували, а в червні 2021 року Мамедова звільнили з посади очільника відомства. Пізніше його позбавили доступу до державної таємниці. За словами генпрокурорки вона позбавила Мамедова повноважень з огляду на якісь “листи від СБУ”.
 • Влада позбувається тих, хто посмів чинити опір Росії та збирати докази агресії проти України для українських та міжнародних судів.
 • Важлива причина для відставки Гюндуза Мамедова – його участь у підготовці спецоперації із захоплення вагнерівців.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Травня 2021 року - 20:57
Щодо оскарження запобіжного заходу Медведчука
 • Це ще один хід, розрахований на позитивний піар напередодні прес-конференції президента. Зеленському готують теплу ванну і намагаються прибрати причини для негативних питань:
  Для цього ініційована відставка міністра Степанова;
  - Для цього (серед інших причин) тривають обшуки у Кличка;
  - Для цього генпрокурор (про людське око) вирішила оскаржити комфортний запобіжний захід Медведчуку.
 • Зеленський нічого не може зробити з цифрою велетенського багатства Медведчука, який за його правління став мільярдером. Однак він може зробити вигляд, що комфортні умови очікування слідства у власному маєтку Медведчуку спробують замінити на 300 млн грн застави.
 • У випадку внесення такої застави Медведчук зможе вільно пересуватися містом і навіть брати участь у засіданнях Верховної Ради. Не виключено такий запобіжний захід навіть допоможе Медведчуку організувати свій публічний захист.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Травня 2021 року - 21:59
Щодо рішення РНБО про відселення з державних дач
 • РНБО займається не своєю справою – це можна було зробити рішенням ДУС без відосиків президента. Цей орган варто перейменувати в ПРНБО, бо замість проблем національної безпеки він став майданчиком для піару Зеленського.
 • Реальною причиною активності Зеленського є те, що його "новим" чиновникам не вистачає старих привілеїв на державних дачах у Кончі Заспі. Красномовний приклад – генеральний прокурор Ірина Венедиктова, яку спочатку поселили в державну резиденцію площею 650 метрів і лише потім під тиском громадськості переселили у більш скромний будинок.
 • Справді принциповим вчинком Зеленського було б негайно виселитися з державної резиденції на 4 тисячі квадратних метрів і жити як Голобородько. А державну дачу в Конча-Заспі, як він колись і обіцяв, мав би передати дітям – тільки не своїм.
 • Треба мати великі проблеми із совістю, щоб будучи мільйонером і володарем цілої низки нерухомості в Україні та за кордоном, доїти державний бюджет для того, щоб забезпечити собі люксове проживання у державній резиденції. Яка до того ж ще минулого року під переїзд Зеленського була відремонтована коштами державного бюджету:
  Так, родина Зеленських напряму чи через офшорні компанії володіє будинком в Італії площею 413 квадратних метрів, який зареєстровано на його з дружиною італійську фірму San Tommaso S.R.L. Також є сім квартир, одна з яких – у Лондоні. А ще є квартира в Ялті, перереєстрована згідно законодавства країни-окупанта.
  - Квартира Зеленського на Грушевського, 9 знаходиться в пішій досяжності від Офісу президента. Не потрібен навіть велосипед – а тим паче кортежі, які щоденно перешкоджають киянам пересуватися по місту.
 • Варто нагадати, що президент Порошенко єдиний з президентів України мешкав у власному будинку, який збудував за зароблені гроші.
 • Поки що з державної дачі у Кончі Заспі без жодних рішень РНБО виселили героя війни Василя Бурбу, а вселили Єрмака. Мов насмішка над скандалом з вагнерівцями
Справа громад
Глобальна Фейсбук
9 Березня 2021 року - 16:17
Руслан Рябошапка про «юридичний треш» - інтерв’ю Соколовій на 5 каналі
 • Навіть висловлюючи свою антипатію до Порошенка, Руслан Рябошапка визнав відсутність правових підстав для переслідування Порошенка, а тим більше для санкцій, які наразі розробляють на Банковій.
 • За словами Рябошапки, переслідування Порошенка викликане бажанням Зеленського сподобатися власним виборцям, а не реальними доказами зловживань.
 • Інтерв’ю екс-генпрокурора на 5 телеканалі підтверджує незалежність каналу від власника. Порошенко був і є демократом за поглядами і не втручається у програмну політику – цілу програму Рябошапка вільно критикував п’ятого президента, розповідаючи про свою незгоду з ним.
 • Найкращі цитати Руслана Рябошапки: 
  - «Венедиктова лояльна до Зеленського й не вміє говорити «НІ», - справи проти Порошенка це підтверджують.»
  - «У мене нема жодних симпатій до Порошенка. Але я не підписав підозру проти Порошенка. яка була необґрунтованою.»
  - «Запровадження санкцій проти Порошенка, це буде серйозна загроза верховенству права. Сумніваюсь, що вони це зроблять.»
  - «Якщо Зе  і Єрмак підтвердять операцію по вагнерівцям, то це буде явка з повинною. Тому і не підтверджують. Якщо Єрмак та інші залишаться на своїх посадах, це буде негативно для співпраці з американцями.»
  - «Стерненка обрали як мішень з проукраїнською позицією.»
  - «Нема достатніх підстав тримати Антоненка під вартою.»
  - «Справжній Зеленський там, де захищає Татарова»
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Грудня 2020 року - 20:55
Щодо рішення НАБУ про арешт Олега Татарова
 • Вже місяць як всупереч всім заявам про відданість боротьби з корупцією у Зеленського захищають Олега Татарова проти якого НАБУ отримало докази для звинувачень в корупції.
 • Генпрокурор Венедиктова відсторонила трьох прокурорів САП, щоб не підписали підозру, однак підозра таки була підписана в.о. голови САП М. Грищуком;
 • Детективів НАБУ не пустили до Офісу президента, щоб вони не змогли вручити підозру Татарову;
 • Виконувача обов’язків голови САП Максима Грищука намагаються звільнити після того, які він дав дозвіл на арешт Олега Татарова
 • Наразі Олег Татаров і вся мережа телеграм каналів Банкової розігрують нібито персональний конфлікт Татарова з Ситником. Насправді ж немає різниці хто очолює НАБУ - просто Татаров попався діях, які детективи мають докази називати корупцією.
 • Ситуація стає загрозливою через переговори з місією МВФ, зрив яких загрожує Україні значними фінансовими труднощами. Однак можна зрозуміти і кредиторів, які видаючи кошти хочуть мати гарантії, що антикорупційним органам не заважають і кредити не будуть розкрадені.
Текст скопійовано!