Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Липня 2020 року - 20:58
Щодо термінового завершення досудового слідства
 • Сьогодні відбулася ще одна важлива моральна перемога Порошенка та його адвокатів у суді – вони примусили прокуратуру показати свій панічний страх і хаотичні дії.
 • Істерика прокурорів, які раптово захотіли завершити досудове слідство – прямо пов’язана з заявою Олега Корецького. Ще учора ввечері прокуратура вимагала від суду продовження терміну слідства на 3 місяці.
 • Корецький готовий розповісти публічно про деталі фальсифікації справи в суді. Але термінове завершення досудового слідства може перешкодити розслідуванню фальсифікацій, що вигідно прокуратурі та ДБР.
 • Прокуратура завила, що закриття досудового розслідування має наслідком зняття будь-яких вимог застосування запобіжного заходу до Петра Порошенка.
 • Насправді будь-який запобіжний захід до Порошенка від початку не мав смислу через безпідставність звинувачення та необгрунтованість аргументів прокуратури.
 • Прокуратура, звинувачення злякалися, дали задній хід, відступають, розуміючи безперспективність справ за брехливими звинуваченнями.
 • Була навіть фальсифікована постанова генпрокурора про закриття досудового слідства датована 7 липня, тим часом рішення суду про продовження досудового розслідування на її вимогу прийняте 8 липня. Щоб з’ясувати питання цієї плутанини з датами до суду як свідок має бути викликана генпрокурор.
 • Виникає юридична перспектива порушення кримінального провадження вже проти заявника А. Портнова та слідчих, які фальсифікували справу у ДБР за статтею 383 Кримінального кодексу.
 • Стаття 383. Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Липня 2020 року - 20:49
Справу про продаж Кузні на Рибальському закрито
 • Це вже четверта закрита справа проти Порошенка, що свідчить про низьку якість слідства, яке витрачало гроші платників податків цілий рік, щоб з’ясувати очевидне – в діях п’ятого президента нема складу злочину.
 • Інтерв’ю керівника слідчої групи ДБР Олега Корецького розповідає про тиск з боку «харківських», яких очолює Венедиктова, але всьому є край і далі йти на порушення закону слідчі не хочуть.
 • Ірина Венедиктова використала переслідування проти Порошенка для організації успішної кар’єри – переходу на посаду Генерального прокурора. Однак єдина підозра, яку вона підписала проти Порошенка, розвалюється в суді уже на етапі обрання запобіжного заходу.
 • Маніакальне бажання Зеленського посадити Порошенка перестають розуміти не лише його підлеглі, але й ті, хто раніше демонстрував нейтральне ставлення до шостого президента. Підтримка Олега Сенцова – це голос совісті, який має почути Зеленський.
 • О.Сенцов: «Спроба посадити Порошенка за грати в будь-який спосіб – це дуже велика помилка Зеленського. Крім того, що ця політична розправа … має далеке відношення до правосуддя, вона дає поганий сигнал усьому світу про стан речей в Україні, руйнує її державність та допомагає ворогу.»
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Червня 2020 року - 21:43
Щодо закриття трьох справ проти Порошенка

І. Венедиктова: "На минулому тижні закрито ще три провадження стосовно призначення прем'єр-міністра за відсутності коаліції, втручання в діяльність Окружного адміністративного суду Києва та призначення членів Вищої ради правосуддя. Ці провадження були закриті за відсутністю складу злочину. Вони внесені в ЄРДР за заявами Андрія Портнова".

 • Закриття справ проти Петра Порошенка свідчить, що влада офіційно визнає відсутність складу злочину і безпідставність звинувачень. Виникає питання чому слідство у цих справах тривало настільки довго?
 • Відповідь очевидна для всіх – наявність проваджень використовувалась для чорного піару проти Порошенка.
 • Сказавши «А» генпрокурор зобов’язана сказати й «Б» - якщо у діях Порошенка не знайшли злочину, значить це були завідомо неправдиві повідомлення про злочин, а відтак Андрія Портнова треба звинуватити у злочині за статтею 383 Кримінального кодексу.

ККУ Стаття 383. Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину

1. Завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу досудового розслідування про вчинення злочину - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

2. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів, - караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Червня 2020 року - 16:24
Інтерв’ю з Венедиктовою

На відміну від Рябошапки, Венедиктова навіть не приховує, що систематично спілкується з президентом. В інтерв’ю генпрокурор демонструє цілковиту лояльність і навіть захоплення Зеленським:
І. Венедиктова: «С Владимиром Александровичем мы единомышленники. Его стремление изменить ситуацию в стране, его последовательность в этом, искренность и честность, полная погруженность в государственные процессы вызывают уважение и восхищение и я буду его в этом поддерживать. И не подведу его в этом на 100 %»

За такого генпрокурора незалежність прокуратури є фікцією. Президент має змогу особисто втручатися у розслідування проти свого опонента.

 •  Венедиктова окремо зазначає, що готова підписати підозру Порошенку, ще раз демонструючи цим відданість Зеленському.
 • Генпрокурор коментує звинувачення по картинах по суті, чим грубо порушує КПК. Окрім того її коментар не співпадає з фабулою звинувачення про несплату мита – це означає, що метою справи є брудний піар проти Порошенка:

І. Венедиктова: «Мне кажется, это интересное дело по кругу участников, происхождению картин и источников их приобретения. И не просто так вложились в фоновый медийный шум по этому поводу для того, чтобы максимально обесценить работу следователей.» 

 • У справі так званого тиску Байдена на Порошенка генпрокурор окремо зазначає, що звинувачення не стосується виборів у США. Однак насправді це і є втручання – ДБР України звинувачує фаворита виборів у США. Недарма Венедиктова підкреслює, що справа Бурісми закриватись не буде.
 • Головна причина виклику на допит Порошенка – звинувачення проти Байдена. Зеленський має виконати свої зобов’язання перед Джуліані, адвокатом Трампа.
 • Венедиктова сама зізнається у низькій ефективності роботи прокуратури. Адже за три місяці прокуратура по всій країні добилася лише 24 вироків по організованій злочинності. Раніше їх було у декілька разів більше. Інші цифри про свою роботу генпрокурор увагою оминула.
 • Складається враження, що вся система ДБР та прокуратури займається виключно переслідуванням опозиції.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Травня 2020 року - 15:17
Щодо інтерв’ю Руслана Рябошапки

Р.Рябошапка: Позиція Порошенка з підтримки всього українського була сильнішою, ніж у Зеленського:

 • Немає сумніву, що за Порошенка тривало національне відродження, яке можна порівняти хіба з початком 90-х років. 
 • Деякі зміни були взагалі історичними – наприклад постала Православна Церква України. Також вперше було змінено дискурс щодо Другої світової війни, і ми перейшли від «перемоги» до «пам’яті і примирення» між українцями.
 • Багато що відбувалося вперше за всі роки незалежності – наприклад, підтримка українського кіно. Вперше був прийнятий новий закон про мови. 
 • Важливо, що все це відбулося у надскладних умовах зовнішньої агресії, яка призвела до велетенських втрат економіки, міграцій мільйонів громадян, та людських втрат.
 • Порошенко не тільки зумів дати поштовх розвитку всього українського, але й при цьому дипломатично уникнув етнічного розколу країни. Гасло «Єдина країна=Единая страна» ніколи не суперечило гаслу «Армія, мова, віра».

Р.Рябошапка: Рябошапка: всі справи проти Порошенка безперспективні:

 • 17 кримінальних проваджень, переважно відкритих за заявами А.Портнова, екс-генпрокурор називає безперспективними. Звісно, кримінальний процесуальний кодекс вимагає відкриття провадження на кожну заяву про злочин. Але далі вони мають закриватися, якщо немає доказів.
 • Якщо слідчі побачать «завідомо неправдиве повідомлення про злочин», то має бути порушене кримінальне провадження вже проти брехуна за статтею 383 від 2 до 5 років. Можливо це основна причина, чому ДБР уникає закриття проваджень за заявами Портнова, які й досі використовують у чорному піарі проти Порошенка.
 • Частина звинувачень проти Порошенка взагалі виглядають як такі, що писались у Москві. Важко зрозуміти логіку звинувачення п’ятого президента у наказі про контрнаступ, в результаті якого звільнили більшу частину Донбасу. Не менш абсурдно звинувачувати його в наказі про передислокацію кораблів.
 • Позиція ДБР розсипається і це дуже помітно. Адже по питанню про кораблі було попереднє рішення Морського трибуналу в Гамбурзі, який примусив Росію повернути кораблі та моряків. Те, що бездоказні справи не закриваються – свідчення тиску на слідство з боку влади.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
9 Квітня 2020 року - 22:43
Щодо відкриття Венедиктовою ще однієї справи проти Порошенка
 • Одним з перших рішень генпрокурор Венедиктова визнала, що її призначали все ж таки для переслідувань Петра Порошенка
 • Відкриттям цієї справи влада намагається відволікти увагу суспільства від своєї нездатності захистити країну від епідемії коронавірусу та економічної кризи.
 • Справа безперспективна і є ще однією справою у довгому переліку політично-вмотивованих звинувачень, які не мають жодної перспективи і завершення.
 • Щодо призначення суддів Верховного суду у Ірини Венедиктової наявний конфлікт інтересів - вона сама не змогла здати іспит на суддю Верховного суду внаслідок власної інтелектуальної неспроможності і некомпетентності.
 • Це дискредитує Верховний суд України - ніхто не знає хто з суддів написав донос, хто настільки некомпетентний у своїй професії.
 • Неможливо зробити реалізацію Президентом України своїх повноважень кримінальним злочином.
 • На фоні розвитку сюжету Приватбанку ця справа буде підривати довіру до ВС, ставлячи під сумнів його формування. 
 • Тим часом саме Верховний суд має поставити крапку у справі Приватбанку.

Замість того, щоб продовжити судову реформу у Зеленського атакують найбільш успішну її частину – реформу Верховного суду, яку визнали і підтвердили всі міжнародні експерти.

Текст скопійовано!