Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Липня 2020 року - 17:36
Голос перейшов в опозицію
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Липня 2020 року - 14:00
ВР прийняла за основу ЗП про інвестнянь
 • Навіть така серйозна тема як залучення інвестицій стала предметом тролінгу з боку кварталівської влади Зеленського.
 • Інвестори потребують не персональних нянь, а рівних умов для всіх, гарантій власності і чесних судів
 • Влада згортає реформи і схвалює закони типу №1210, які душать бізнес, а потім приймає піарівські кавеенівські закони про «інвестиційних нянь».
 • Але всім відомо, що найкраща інвестиційна няня вже дісталася Коломойському - це президент Зеленський. Олігарх поза конкуренцією і схоже навіть поза законом.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Липня 2020 року - 13:03
Щодо обливання зеленкою Олега Волошина
 • Це наука для всіх бути обережними у висловлюваннях. В якомусь сенсі Волошину повезло, що це була лише демонстрація.
 • В Україні потрібен закон про кримінальну відповідальність за заперечення української приналежності (українського суверенітету) Криму. Інакше можуть бути самосуди.
 • Півтора мільйони біженців, яких ми називаємо ВПО, мають право бути ображеними на тих, хто захопив їхню батьківщину і на тих, хто ризикне визнати анексію та окупацію. Не кажучи вже про ветеранів війни, які втратили друзів і здоров'я на фронті.
 • Нардеп Волошин кинувся з кулаками на затриманих ветеранів – це вкрай необачний вчинок як для політика. Але він свідчить, що Волошин не боїться покарання, бо не існує закону, який би карав за такі заяви. Натомість покарають ветеранів за зеленку і це не справедливо, бо від зеленки мінімальні проблеми, а від заяви члена парламенту світ може засумніватися в позиції України.
 • По суті конфлікту: 17 липня під час розгляду проекту Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо нелегітимного проведення загальноросійського голосування по поправках до Конституції Російської Федерації в Криму Волошин закликав «не знищувати останні російськомовні школи в Україні» зазначивши, «хто захоче повернутися до країни, де всі жебракують, хто хоче повернутися в країну, де немає суверенітету?».  
 • Волошин - найактивніший учасник п'ятої колони. Нардеп ОПЗЖ і соратник Медведчука. 
 • Його антидержавна позиція викликає справедливе обурення ветеранів, які проливали кров за суверенітет України, котрий пан  Волошин нахабно, демонстративно і зухвало заперечує.
 • Емоція Олександра Погребиського цілком зрозуміла. Але при цьому він не обливав Волошина зеленкою,  а лише хотів поговорити з ним, привернувши його увагу. В цей час з-за спини Погребиського хтось кинув зеленку.
 • Відтак затримання Погребиського є абсолютно безпідставним, а спроба пред'явити йому підозру незаконною.
 • Це ще один взірець вибіркового правосуддя,  коли правоохоронні органи демонструють м'язи і переслідують патріотів та ветеранів, в той час як п'ята колона в Україні діє нахабно та безкарно при повному потуранні влади та правоохоронців.
 • Нардеп Волошин у відповідь діяв зухвало порушуючи закон – вдарив ветерана, завдавши йому легких тілесних ушкоджень. Тому в діях Волошина як мінімум є порушення статті 125 ККУ.
 • В історії України обливали зеленкою і Яценюка, і Власенка, але жоден з них не кидався битися з людьми, які їх образили.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Липня 2020 року - 13:01
Річниця Верховної Ради
 • ЄС захистила незмінність довгострокових інтересів країни - рух до НАТО, Євросоюзу. Оголосила червоні лінії, які під тиском народу Зеленський не зміг переступити на Нормандському саміті у Парижі.
 • ЄС жорстко критикувала помилки влади, але при цьому підтримала продовження реформ попередньої влади. Причому підтримка ЄС була принциповою, а часом і визначальною для прийняття: зняття депутатської недоторканності, прийняття антиколомойського закону, схвалення закону про ринок землі.
 • ЄС активно протистояла і буде протистояти політичним репресіям проти опозиції, незалежно від того, яка організація, або партія стала об’єктом атаки з боку влади.
 • Депутати ЄС внесли на розгляд ВР 141 проект законів та постанов;
 • Фракція наполягла на позачерговому засіданні для боротьби з коронавірусом. Наші депутати стали лідерами за відвідуваністю засідань під час карантину;
 • Ми розробили власну програму виходу з кризи;
 • Не дозволили наступу на позиції української мов;
 • Спільно з фондом Петра Порошенка депутати ЄС надавали гуманітарну допомогу і роздали:
 • 130 000 захисних костюмів для лікарів, 43 000 ІФА тестів, майже півсотні апаратів ШВЛ, 3 000 пульсоксиметрів та іншого обладнання на 100 млн грн.
 • Депутати фракції захищали в суді всіх, кого режим намагається репресувати, кинути за грати та примусити замовчати: Петра Порошенка, Софію Федину і Марусю Звіробій, Тетяну Чорновол, Сергія Пояркова, Сергія Стерненка, Дугар, Кузьменка, Антоненка. 
 • Водночас фракція ЄС наполягає на створенні ТСК у справі вбивства Павла Шеремета.
 • Політика Зеленського, яку він помилково називав політикою «нових обличч» у Верховній Раді зазнала краху – насправді це розгублені, некомпетентні  і наглуваті обличчя. Вони краще розуміються на тому, де і за скільки замовляти повій та в особливостях «корабельних сосен», ніж у Регламенті та юридичній техніці написання законів.
 • Постійна брехня, хамство, некомпетентність і сексизм стали фірмовим стилем монобільшості. Зрештою це призвело до падіння економіки, кадрової кризи, відставки уряду менше ніж за півроку, скандалів з нашими стратегічними партнерами за кордоном і падіння рейтингу влади всередині країни.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Липня 2020 року - 12:58
КВУ проаналізував невиконання обіцянок Слуги народу
 • Виявляється, значна частина обіцянок були не тільки провалені, але йсфракція намагалася реалізувати їх у прямо протилежний спосіб:
  Партія обіцяла забезпечити підтримку української мови як державної, але на практиці ініціювала законопроект, який змінював суть мовної політики.
  - Партія обіцяла невідворотність покарання для працівників поліції за перевищення службових повноважень. Однак, як показала ситуація в Кагарлику, відповідних висновків не було зроблено».
 • На відміну від інших фракцій, «Слуга Народу», як монобільшість, мала всі можливості для реалізації передвиборчої програми, маючи повну монополію на ухвалення рішень в парламенті.
 • Натомість часто Слуги навмисно провалювали ініціативи опозиції, або переписували законопроекти подані опозицією від свого імені і тоді приймали.
 • Загалом програма «Слуги Народу» за рік виконана в середньому на 10-15%. Це катастрофічно низькі показники з огляду на монопольне становище фракції.

Серед ТОП 20 «забутих» обіцянок «Слуги Народу»: 
- Створимо систему підтримки української мови та культури за допомогою фіскальних стимулів і пріоритетного державного фінансування.
- Впровадимо невідворотність покарання для працівників поліції, прокуратури та СБУ за перевищення службових повноважень.
- Забезпечимо реальну незалежність антикорупційних органів, неефективні чи скомпрометовані органи – перезапустимо.
- Позбавимо власників медіа можливості впливати на те, що говорять чи пишуть журналісти.
- Запровадимо «економічний паспорт українця», за яким всі діти отримають частку від експлуатації природних ресурсів на індивідуальні рахунки.
- Законодавчо врегулюємо право володіння зброєю.
- Проведемо децентралізацію влади відповідно до європейських норм: передамо максимум можливих повноважень виконкомам місцевих рад, перетворимо державні адміністрації на префектури європейського типу.
- Позбавимо СБУ, ГПУ та Нацполіцію непритаманних їм функцій ущемлення бізнесу.
- Запустимо повноцінні інститути мирових суддів і суду присяжних.
- Проведемо національний економічний аудит країни із залученням вітчизняних і міжнародних компаній.
- Створимо Національну економічну стратегію з ключовою метою – досягти вищого за середньоєвропейський рівня доходів та якості життя українців.
- Створимо можливість одноразової легалізації капіталів некримінального походження за пільговою ставкою.
- Запровадимо базове матеріальне забезпечення педагогів на рівні трьох мінімальних зарплат.
- Проведемо демонополізацію ключових галузей, зробимо Антимонопольний комітет незалежним і ефективним.
- Запровадимо податок на виведений капітал, щойно для цього виникнуть необхідні економічні умови.
- Демонополізуємо галузі пасажирських і вантажних перевезень на залізничному транспорті.
- Оновимо освітню та наукову інфраструктуру
Розробимо державні програми системних контактів з українськими діаспорами.
- Запровадимо механізм відкликання депутатів, які втратили довіру виборців.
- Створимо механізм народного вето на щойно ухвалені закони.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Липня 2020 року - 13:02
Щодо зняття ЗП Бужанського з розгляду
 • Цілковита перемога суспільства і ЄС – у Зеленського злякалися надто активної реакції і протестів і вирішили не дражнити людей.
 • Однак справа не у Бужанському, а в тому, що нова влада неодноразово заявляла про плани перегляду мовного законодавства. Головна загроза виходить від Зеленського, який стоїть за Бужанським, що був лише пробною кулею.
 • Антиукраїнська влада дістала з-під сукна мовне питання, щоб догодити Москві. Насправді мовні проблеми були до прийняття закону, бо мова більшості населення, яка є державною, зневажалася і потроху витіснялася з ужитку внаслідок закону Ківалова-Колесніченка.
Текст скопійовано!