Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна
19 Липня 2019 року - 12:51
Вакарчук скотився до образ

Партія ЄС засуджує будь-які атаки на українські патріотичні політичні сили, оскільки взаємопоборювання стане поразкою всіх демократичних і проєвропейських сил.

 • Інформація про рейтинги партії Голос і її не проходження до Верховної Ради походить з двох опитувань, оприлюднених соціологічною компанією КМІС, до жодного з яких партія ЄС не має відношення

Атаки на «Європейську солідарність» з боку партії «Голос» та Святослава Вакарчука є помилкою. Така тональність спілкування поміж демократичними і проєвропейськими силами є неприпустимою.

 • У «Голосу» та ЄС є спільний ворог - це реваншисти та проросійські сили. І свої зусилля варто зосередити на боротьбі з ними
Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Липня 2019 року - 14:20
Щодо відповіді на критику Вакарчука

У понеділок в ефірі ICTV Вакарчук висунув звинувачення на адресу ЄС, що СМС-розсилка негативного змісту про «Голос» відбувалася з того ж номеру, з якого запрошували на зустрічі з Порошенком.

Партія ЄС заявляє, що засуджує будь-які атаки на українські патріотичні політичні сили, оскільки взаємопоборюванння у цей відповідальний для країни час стане поразкою всіх демократичних і проєвропейських сил.

 • Насправді на ЄС так само роблять багато атак, а Вакарчук потрапив у пастку політтехнологій, які використовують супротивники українських проєвропейських партій.

Заява Вакарчука має підтекст – мобілізувати виборців «Голосу» співчуттям до політсили рейтинг якої упав нижче 5%. Але такий підхід є нещирим. Якщо рейтинги падають треба шукати причину насамперед у собі, а не в інших.

 • Якби «Голос» пройшов до ВР, йому довелося б співпрацювати з ЄС, як з найближчим ідеологічним союзником, тому така тональність спілкування поміж демократичними і проєвропейськими силами є неприпустимою. 


Читай

Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Липня 2019 року - 14:42
Коли Голосу недостатньо

До виборів залишилося усього три тижні.
Давайте спробуємо зрозуміти, наскільки професійним політиком може стати Святослав Вакарчук.
Далі жодних вигадок — лише факти.


Кількість артистів, які йдуть в політику, доходить до абсурду: Зеленський, Вакарчук, Оля Полякова, Білоножки, Іво Бобул, тощо… 

 • Святослав Вакарчук – один із наших улюблених співаків. Але сумнівно, що з нього буде добрий політик.

Вакарчук насправді в політиці обличчя не нове. Його взяли до списку НУНС у 2006-ому, щоб використати популярність співака для залучення молодих виборців. В команді Ющенка він ніяк себе не проявив у Верховній Раді відверто нудьгував і склав мандат. 

 • Вакарчук пропустив майже половину засідань і не подав жодного законопроекту. В часи жорсткого протистояння Ющенка з Януковичем склав мандат і вибув з боротьби. Не боєць.   
 • За іншою версією Вакарчук відмовився від мандату,  бо приналежність до політичної команди Ющенка стала перешкодою для гастролей в Росії. Вакарчук постраждав фінансово, адже Ющенко тоді у Росії був як клеймо – як тепер Порошенко.


Тепер Вакарчук любить поговорити про «нову» політику», але насправді діє як старий. Наприклад, використовує для агітації концерти. 

 • Безкоштовний концерт – з точки зору закону про вибори є підкупом виборців. За це нещодавно його розкритикував Комітет виборців України.

У списку «Голосу», крім самого Вакарчука, дійсно нема колишніх депутатів, але безліч – заступників міністрів, депутатських помічників та інших чиновників. 

 • Це не нова політика. Це насправді теж стара політика.

Обіцянки усунути від політики олігархів виглядають нещиро, бо виголошує їх Вакарчук на телеканалах олігарха Ахметова та особливо олігарха Пінчука, який інформаційно вже не один рік активно підтримує Вакарчука.

 • Виборча кампанія коштує чималих коштів. Фінансування «Голосу» непрозоре.

Вакарчук довго коливався з поверненням в політику, демонстрував нерішучість, кілька років не міг визначитися, йти в Президенти чи ні. А зараз лише намагається копіювати Зеленського. 

 • Вакарчук несе моральну відповідальність за перемогу Зеленського, бо невідомо чи виграв би Зеленський, якби Вакарчук пішов кандидатом у президенти.

В Раді планує утворювати коаліції із «Слугою народу». Вакарчук планує бути сателітом Зеленського. То, може, краще голосувати одразу за Зеленського? 

 • «Такий же Вова, тільки зі Львова»….

«Голос» наразі бореться не з Зеленським, а з командою Порошенка і розпорошує голоси патріотичних виборців-державників. Є ризик, що «Голос» не пройде сам і не дасть пройти ЄС. І тоді в Раді будуть лише «Слуга народу»та Бойко з Медведчуком. 

 • Андрухович: «На виборах «Голос» з Вакарчуком наберуть рівно стільки, щоб не пустити до парламенту Порошенка і не пройти самим. Щоб усі недобиті рештки притомних виборців дружно заспівали багатообіцяльному Святославові: «Дякуєм тобі!..» Після чого поїхали з країни геть»

Перед Україною постають надто серйозні виклики. Голосу замало, навіть красивого. Потрібні сила, досвід, готовність до жорсткої боротьби за збереження курсу на ЄС та НАТО. Можливо, навіть кулаки. Уявити його в двобої з екс-регіоналами практично неможливо. Невже хтось сумнівається у тому, що «Європейська Солідарність» набагато краще впорається з такими викликами? — питання риторичне. 

 • «Голос» – це Самопоміч-2: патріотичні, але слабкі; нові, але недосвідчені; хороші люди, але мало що зможуть.Довідково

Вакарчук не є новим обличчям української політики. 30 вересня 2007 року Святослав Вакарчук взяв участь у позачергових виборах до Верховної Ради України. Був 15-м номером у списку пропрезидентського блоку «Наша Україна – Народна самооборона».

Був присутній на засіданнях – 71 раз, відсутній – 56 разів. Таким чином, він пропустив майже половину засідань, хоча тепер вимагає карати прогульників. За час роботи народним депутатом України не подав жодного законопроекту.

В 2014 році пропонував провести референдум про федералізацію і особливий статус російської мови

https://www.youtube.com/watch?v=zvnQl-QXmKM

https://www.youtube.com/watch?v=zvnQl-QXmKM

Вакарчук виступав проти запровадження квот на україномовну музичну продукцію 

https://24tv.ua/vakarchuk_rozkritikuvav_kvoti_na_ukrayinomovni_pisni_n748156

Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Липня 2019 року - 20:19
Контраргументи для дискусій з «Голосом»

Молодість сама собою не означає кращу якість. Якщо не поєднувати молодих депутатів з досвідченими, як це зробила ЄС, робота фракції буде не ефективною.

 • Найуспішнішим прем’єром Великої Британії став Уїнстон Черчіль, якому на момент обрання на посаду було більше 60-ти років.
 • Найбільш корумпованим молодим чиновником в Україні став Владислав Каськів, якого обрали нардепом, коли йому тільки-но виповнилося 30 років,.

Юлія Тимошенко організувала корупційну схему перепродажу газу з Павлом Лазаренком, коли їй було лише 33 роки (1994 р).

На цих виборах сама Тимошенко настільки розчарувалася в молодих депутатах, що розкидала тих, хто в 2014 році складав її першу десятку, по всьому списку.

 • У 2014 р Ігор Луценко N3, тепер відсутній.
 • У 2014 р Альона Шкрум була N5, а тепер лише N22.
 • У 2014 р Вадим Івченко був N6, а тепер лише N24.
 • У 2014 р Іван Крулько мав N8, а тепер лише N12.
 • У 2014 р Олексій Рябчин, був N9, а тепер лише N32.


Святослав Вакарчук після обрання народним депутатом у 2007 році, як молодий депутат показав цілковиту відсутність ідей та бажання бути законотворцем у парламенті. За цілий рік роботи він не подав жодного законопроекту і провів лише 2 поправки до чужих законів.

Навчаючись у Єльському університеті США Святослав Вакарчук використовував грант одного заможного члена Республіканської партії США, яка публічно пишається традиціями і називає себе «Велика стара партія».

Публічно заявляючи, що веде до парламенту нові обличчя, Вакарчук по мажоритарних округах підтримує Павла Різаненка і Леоніда Ємця, що вже були депутатами Верховної Ради.


Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Червня 2019 року - 20:21
Щодо заяви про можливе об’єднання Слуги народу і Голосу

Глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков теоретично не виключає об'єднання політсили з партією «Голос» Святослава Вакарчука. 

Відповідь Ярослава Юрчишина з Голосу свідчить, що Вакарчук готовий йти у молодші партнери до Зеленського.

Складається враження, що обидва лідери Разумков (Зеленський) і Вакарчук – схожі. Їхні програми подібні, але більш важливо, що схожим є походження, спосіб дій і навіть деякі погляди.

 • Разумков не раз заявляв про підтримку російської мови.

Вакарчук у Харкові в березні 2019 року заявив, що мова не так важлива. Раніше Святослав активно критикував закон про квоти на україномовну музику для радіостанцій. 

 • Зеленського неодноразово рекламували виступами 95 кварталу задовго до висунення.

Вакарчук учора дав концерт «Океану Ельзи» у Львові, що також є рекламою, яка суто формально не порушує законодавства, адже він ще не отримав посвідчення кандидата у депутати.

 • Зеленський не служив у армії і навіть ухилявся від отримання повістки. Вакарчук також в армії не служив.

 • Зеленський активно заробляв гроші в Росії, Вакарчук неодноразово також гастролював там і наразі є найпопулярнішим українським співаком на території ворога.


Читайте

Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Червня 2019 року - 12:41
Про ідеологічні відмінності ЄС і Голосу Вакарчука

Обидві партії виступають за приєднання до Євросоюзу та НАТО. Тому важливо бачити відмінності між ними.

ЄС активно підтримує традиційні родинні цінності. 

ЄС підтримувала і буде підтримувати українську мову. 

Святослав Вакарчук, виступаючи у Харкові у березні 2019 р, заявив: «Вместо того, чтобы решать, на каком языке нужно разговаривать украинским гражданам, и украиноязычное, и русскоязычное население должно закатать рукава, строить страну и решать более важные проблемы».

Текст скопійовано!