Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Лютого 2021 року - 16:42
Щодо прихованих причин санкцій проти Медведчука
 • Всередині ОПЗЖ Юрій Бойко  і Сергій Льовочкін конкурують за вплив з Віктором Медведчуком і це ослаблює шанси формального лідера ОПЗЖ. Знищення Медведчука, як внутрішнього конкурента неминуче підвищить рейтинг Бойка.
 • Завдяки зростанню Бойка, Зеленський отримає вигідного конкурента замість Порошенка. Для цього йому необхідно зміститись вправо, створити враження, що він «патріот» і трошки «бандерівець». Тоді можна буде повторити успіх Кучми 1999 року під гаслом «голосуй проти Москви».
 • Оскільки стратегічна роль зрозуміла, Зеленський почав її активно відігрувати, як хороший; Однак його справжні мотиви не патріотичні, а меркантильні – він хоче йти на другий термін, всупереч власним обіцянкам на виборах.
 • Зеленський буде витісняти справжніх правих політиків, насамперед Порошенка, намагаючись його дискредитувати у різний спосіб - атака неминуча і не забариться. Зростання рейтингу ЄС Зеленського реально лякає.
 • На короткострокову перспективу можна проігнорувати меркантильні мотиви Зеленського заради знищення Медведчука, як драйвера п‘ятої колони Кремля. На жаль ОПЗЖ вцілому і Юрій Бойко вигідні Зеленському для переобрання на другий термін.
Про президентські рейтинги КМІС
 • Відстань між Зеленським 22,7% та Порошенком 18,3% невблаганно скорочується з кожним днем. Якщо ж взяти до уваги, що замовником цього опитування був Офіс президента, цю відстань можна вважати статистичною похибкою.
 • Рейтинг Ю.Тимошенко 14,5% виглядає завищеним через відсутність в опитуванні О.Ляшка.
 • Якщо додати голоси електоральних конкурентів, то пара Порошенко+Гройсман - 22,8% більше ніж Бойко+Медведчук - 16,5% і навіть якщо додати Вілкула +1,7%,  -  проросійські сили відстають на третє-четверте місце.
 • Найбільшими антагоністами стали Петро Порошенко і Юрій Бойко – їхня підтримка найбільш відрізняється у розрізі регіонів: Захід і Центр  проти Півдня та Сходу.
 • Зеленський поки-що на першому місці, але демонструє падіння у всіх регіонах, залишаючись найбільш популярним на Півдні
 • Варто нагадати, що за цим опитуванням ЄС стала лідером партійних рейтингів.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Липня 2020 року - 9:56
Щодо останнього опитування соціологічної служби «Рейтинг»
 • Роботою президента Зеленського не задоволені 52% і задоволені тільки 34%. Зеленський не задовольняє ні своїх прихильників, ні опонентів.
 • 68% опитаних вважають, що країна рухається не туди і це найгірший показник з часів обрання Зеленського президентом. Це тривожний дзвінок, що він робить щось дуже не так. 
 • Президенту Зеленському не довіряють 53%, а довіряють 41%, що означає стійкий негативний баланс довіри-недовіри.
 • Серед політиків Зеленський втратив найбільше за 1 місяць – мінус 4,4%.
 •  Найбільше приростив підтримки Юрій Бойко – плюс 3,2%. Це свідчить про реальну небезпеку для України через зростання впливу найбільших лобістів Москви.
 • Підтримка Порошенка і Бойка, попри незначне випереджання останнього (0,7%), майже не відрізняється в межах соціологічної похибки.
Кандидати

24-28 червня

15-20 липня

Динаміка

Зеленський

34,6%

30,2%

-4,4%

Бойко

11,2%

14,4%

3,2%

Порошенко

11,4%

13,7%

2,3%

Тимошенко

7,2%

9,1%

1,9%

 • У рейтингах партій спостерігається найбільша позитивна динаміка для Європейської солідарності – плюс 0,7% і найгірша для Слуги народу – мінус 1,5%. Це ще раз підкреслює, що ЄС є головною опозиційною силою для українців.
Партії

24-28 червня

15-20 липня

Динаміка

Слуга народу

29,3%

27,8%

-1,5%

ОПЗЖ

15,3%

15,5%

0,2%

ЄС

13,6%

14,3%

0,7%

Батьківщина

10,7%

10,0%

-0,7%

 • Треба відзначити наростання негативних емоцій, попри літній період і величезні піар-зусилля влади. Натомість рівень позитивних емоцій навпаки згасає.
Емоції

24-28 червня

15-20 липня

Динаміка

Розчарування

41

43

2

Сум

15

15

0

Страх

11

10

-1

Злість

11

13

2

Розгубленість

11

12

1

Радість

9

8

-1

Надія

30

26

-4

Зацікавленість

11

11

0

Здивування

7

8

1

Байдужість

9

11

2

Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Липня 2020 року - 17:30
Щодо результатів опитування центру ім. Разумкова
 • Підтримка Зеленського продовжує падати попри величезні зусилля його офісу затримати це падіння.
 • 34,6% серед тих, хто визначився і візьме участь у виборах є найнижчим показником підтримки Зеленського після обрання президентом.
 • Підтримка Петра Порошенка продовжує зростати. Якби він вийшов у другий тур із Зеленським за Порошенка проголосували б 30%, а не 25% як це було на виборах рік тому.
 • Порошенко – єдиний президент в історії України, який після програшу виборів не втрачає, а нарощує свою підтримку.
 • На жаль зростає рейтинг найбільш проросійської партії Медведчука і її лідера - Юрія Бойко, якого наразі підтримують 20% серед тих, хто визначився і піде голосувати.
 • Партія Медведчука перетворюється на серйозну загрозу, яка мов у російській матрьошці ховається за недосвідченим Зеленським.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Червня 2020 року - 16:06
Щодо аномального опитування КМІС
 • Як може 5 червня бути свіжим і новим рейтинг за 30 квітня? Те, що КМІС виставив його тільки сьогодні - явна ознака маніпуляції. Застаріле опитування видається як нове.
 • Поява серед кандидатів в Президенти Медведчука - ще один маркер, який би мав насторожувати і ставити під сумнів об'єктивність опитування. Можна припустити, що він і є замовником опитування. Хоча довести це неможливо.
 • Зазвичай, в анкети не ставлять одразу двох кандидатів від одної з політичних сил, аж тут з’явився і Бойко, і Медведчук водночас.
 • Опитування показує аномально високий результат Смешка, не виявлений жодним іншим соціологічним центром. Не диво, бо з анкети випав Гриценко, електорат якого частково переходить до Смешка.
 • Все це очевидні речі, які ставлять під сумнів якість цього опитування, як і репутацію КМІС з точки зору настільки маніпулятивного способу оприлюднення.

  Головним результатом року, що минув стає глибоке розчарування виборців як політикою Володимира Зеленського, так і безпосередньо його якостями як лідера та управлінця:
  Події розвиваються у неправильному напрямку – 56,1%
  - Події розвиваються у правильному напрямку – 24,5%

Відставка першого уряду Зеленського, невиконані обіцянки, постійні зміни міністрів переконали виборців, що насправді країною керує не уряд, а той хто його тасує – президент.

 • Більша частина (28,6%) ключову відповідальність за соціально-економічну ситуацію в країні покладають саме на Президента, хоча ще у березні 35,7% громадян головну відповідальність покладали на уряд (у травні – лише 21,9%).
 • І хоча досі до Володимира Зеленського позитивно ставляться 41,4% громадян, з вересня відбулося падіння майже в два рази (з 79%). Водночас Петро Порошенко та партія «Європейська солідарність» нарощують підтримку, незважаючи на політичні переслідування та брудну інформаційну кампанію:
  - Зеленський – 41.1% (мінус 10% з березня)
  - Порошенко - 15,2%.
  - Юрій Бойко  - 14,5%.
 • У партійному рейтингу лідирує Слуга народу, але на другомі місці ОПЗЖ, що створює небезпеки проросійських рішень цих двох партій, які неодноразово голосували разом в парламенті. Розрив між другим та третім місцем - в межах соціологічної похибки.
 •  ОПЗЖ та ЄС – єдині партії, що поступово зростають. «Батьківщина» застигла в межах свого електорального ядра:
  - Слуга народу – 33,9%
  - ОПЗЖ – 16,3%
  - ЄС – 15,4%
  - Батьківщина – 8,3%
 • Буквально одразу після виборів втратила шанси на повторне потрапляння до парламенту партія «Голос», що має зараз – 3,9%. Це наочно демонструє крах цього партійного проекту.
 • Саме безвихідь штовхає представників партії «Голос» до атак на головну проукраїнську опозиційну партію «Європейську солідарність». Так само очевидно, що такі атаки грають на руку ОПЗЖ, які через роз’єднаність проукраїнського табору борються за друге місце «ЄС».
 • Остаточне закінчився період, коли виборці самі шукали  виправдання провалам та помилкам Зеленського. Почався період, коли його діяльність оцінюється критично.Так, порівняно із опитуванням, проведеним у вересні минулого року, суттєво зросли негативні відчуття:
  - розчарування (з 7% до 28,8%),
  - відчай (з 2,8% до 6,2%),
  - апатія (з 1,9% до 3,7%).
 • Вдвічі (з 14,2% до 29,2%) збільшилась частка респондентів, які вважають, що виборці зробили неправильний вибір, проголосувавши за Володимира Зеленського.

Більша частина опитаних дотримується думки, що у Володимира Зеленського було більше провалів, ніж перемог на посаді Президента. З вересня кількість таких респондентів збільшилася майже втричі (з 13,9% до 37%).

За п’ятибальною шкалою виконання Володимиром Зеленським своїх передвиборчих обіцянок переважно оцінюється на «1» (зовсім не виконано). складає 2,5, а за представництво України на міжнародній арені – середнє значення дорівнює 2,8.


Справа громад
Глобальна
7 Червня 2019 року - 17:49
Продають?

ГО “Справа громад” стурбувала сьогоднішня зустріч Медведчука і Бойка, з головою правлінням “Газпром” Міллером, яка пройшла на території РФ.


Керівник і власник "Опозиційної платформи за життя" вже не приховують свою проросійську спрямованість. Після оголошення списку вони поїхали за схваленням до Росії, маскуючи візит під проведення переговорів, за які їх ніхто не просив.

25% знижки на газ у випадку відновлення прямих поставок Газпрому – це повідок на Україну з Москви. Партія Бойка-Медведчука мріє, що буде в ролі ошийника для рабів. Проте українці ніколи не будуть рабами.

Проводити переговори про газ можуть лише представники уряду – у такому разі Зеленський має оголосити, що планує створити проросійську коаліцію після виборів у складі Слуга народу та Опозиційна платформа.

Перепродаж російських енергоресурсів став причиною виникнення в Україні особливого типу мільйонерів, які не зацікавлені у виробництві: Бойко, Тимошенко, Фірташ, Бакай. З 90-х років політично ними опікується Медведчук. Це прихована п’ята колона Кремля.


ГО “Справа громад” вважає, що купувати газ в агресора - це підставляти йому шию.


https://www.radiosvoboda.org/a/news-boyko-medvedchuk-rosija/29986543.html

Текст скопійовано!