Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Лютого 2021 року - 22:01
Тимошенко де-факто вже у коаліції, але хоче більше
 • Батьківщина голосувала за державний бюджет на 2021 рік, що є найкращим доказом входження в коаліію.
 • Екс-депутат Миколаївської облради від БЮТ Андрій Власенко (не плутати з Сергієм Власенком, нардепом) 11 листопада 2020 року призначений керівником Державної продовольчої зернової корпорації. Враховуючи бізнес-інтереси чоловіка Юлії Володимирівни, Олександра Геннадійовича Тимошенка таке призначення є більш ніж цікавим.
 • Наполегливі заяви про необхідність єднання, навіть попри дещо істеричну критику з боку Зеленського, свідчать, що Тимошенко хоче більше і готова підставити плече коаліції.
 • Наразі ще незрозуміло, як поставляться до ще одного походу до влади її виборці, але Юлія Володимирівна розуміє, що ця каденція, враховуючи її вік, може виявитись останньою, тому готова експериментувати.
 • Можливість для утворення нової коаліції може проявитись у випадку розвитку скандалу з Дубинським, який є людиною Коломойського і за його наказом здатний дестабілізувати частину слуг.
 • Джекпот для Тимошенко – посада прем’єра. Однак вона може задовольнитися і найбільш ласими міністерськими портфелями, що допоможуть бізнесу її оточення: міністр юстиції, міністр екології та природних ресурсів, міністр АПК та міністр транспорту.
Справа громад
Глобальна
2 Липня 2019 року - 13:22
"Батьківщина" повторює шлях КПУ

На цих виборах сама Тимошенко настільки розчарувалася в молодих депутатах, що розкидала тих, хто в 2014 році складав її першу десятку, по всьому списку. Батьківщина з повним правом заслужила назву «Батьківщина старих обличч».

 • У 2014 р Ігор Луценко N3, тепер відсутній.
 • У 2014 р Альона Шкрум була N5, а тепер лише N22.
 • У 2014 р Вадим Івченко був N6, а тепер лише N24.
 • У 2014 р Іван Крулько мав N8, а тепер лише N12.
 • У 2014 р Олексій Рябчин, був N9, а тепер лише N32.

Заяви Тимошенко про готовність за будь-яких умов підтримувати Зеленського означають, що «Батьківщина» втрачає самостійність і стає просто додатком до «Слуги народу»

 • Юлія Тимошенко стомилася, ресурси вичерпано, і вона перестає бути самостійною, стаючи сателітом Зеленського. Це шлях до забуття, свого часу його пройшла КПУ, яка заявила про підтримку ПР за будь-яких умов.

Для Тимошенко – це останній шанс зачепитися за владу, тому вона за будь-яку ціну пропонує свої послуги і Зеленському, і Коломойському.

 • «Батьківщина» повністю ігнорує суспільний запит на оновлення політичної еліти. Жодних нових імен в списку. Сама ж Юлія Володимирівна - політик із найбільшим стажем: депутатом вона стала майже чверть століття тому.

За іншою версією, до підтримки Зеленського Тимошенко спонукають спонсори пов’язані з Москвою. Недаремно другий номер в її партійному списку – Сергій Тарута, відвертий противник вступу України до НАТО.

 • Тарута неодноразово агітував, як і регіонали, за позаблоковість, яка 2014 року зробила Україну беззахисною перед російською агресією.
 • Як голова Донецької ОДА в 2014 році Тарута виявив повну яловість і здав область під контроль бойовиків.
 •  Представник «Батьківщини» Бухарєв, який став головою Служби зовнішньої розвідки, виявися орденоносцем ФСБ. «Батьківщина» підтвердила підозри у проросійськості.

Голосування за Батьківщину є марнуванням голосу. Якщо ви підтримуєте Зеленського, голосуйте за Слугу народу, якщо ви проти Зеленського – шукайте іншу партію, бо Батьківщина однаково буде з ним.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Червня 2019 року - 13:55
Пані Тимошенко стала “тушкою”?

Вчора Юлія Тимошенко свідомо здалась і впевнено заявила про майбутню коаліцію з партією Зеленського. Це вже свідчить, що давня дружба Коломойського і Тимошенко дала про себе знати, і дніпропетровський клан між собою домовився.

Призом для ЮВТ має бути посада прем’єра. Бажання очолити уряд затьмарює все!

Це свідомо демотивує виборців ВО “Батьківщина”, тепер вони можуть одразу голосувати за “Слугу Народу”. Це може призвести до повного захоплення влади і диктатури у ВР, де певна група осіб буде підлаштовувати під свої інтереси всі закони в державі. Тому для стримування і рівноваги виборці БЮТ напевно будуть шукати справжні опозиційні сили до проекту Зеленського. 

Вчорашній виступ Тимошенко на «Свободі слова» - свідчення повної маргіналізації партії «Батьківщина». Подібні анонси Тимошенко про готовність входження «Батьківщини» в коаліцію за будь-яких умов з пропрезидентською партією ставить логічне запитання виборцеві: «А для чого тоді голосувати за «Батьківщину» на парламентських виборах, якщо її програма повністю сумісна з програмою «Слуги народу»? Таку помилку свого часу вже зробили комуністи Симоненка, «без жодних умов» підтримуючи Партію регіонів. Після цього КПУ зникла з політичної орбіти. 

Дуже яскравим випадком “боротьби з олігархами” від Юлії Володимирівни є той факт, що другим номером у списку “Батьківщини” став відомий донецький олігарх Сергій Тарута. Саме він відкрито виступав проти руху України в сторону НАТО. І скільки б Юлія Володимирівна не розповідала про свій “проєвропейський рух України”, її дії вказують на справжні погляди Тимошенко. Не кажучи вже про присутність в десятці Батьківщини “голубів миру”, які закликають капітулювати і почати “з чистого листа” стосунки з агресором. 

Джерело


Текст скопійовано!