Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Серпня 2020 року - 21:09
Щодо підпалу авто «Схем»
 • Свобода слова, у тому числі свобода критики президента, була недоторканна всі 5 років після Революції Гідності. Проект «Схеми» постійно критикував п’ятого президента і його команду, але не було жодних підпалів або погроз.
 • За Зеленського постійно повторюються підпали, які не розслідуються: підпал будинку Гонтаревої, підпал будинку Шабуніна, підпал авто звільненого голови ОПУ Андрія Богдана, який почав критикувати президента, а тепер і підпал автомобіля «Схем».
 • Зеленський рухається шляхом Лукашенка - зараз ми на етапі підпалу машин. До таємничих зникнень журналістів та опозиціонерів залишилося півкроку. Чомусь горять будинки та автомашини виключно критиків президента.
 • Коментар самого Зеленського не витримує критики і нагадує тактику Януковича, який також намагався перекладати провини своєї команди на опозицію.

***

 • У першій половині 2020 року правозахисники зафіксували 48 випадків нападів і тиску на громадських активістів в Україні (без урахування окупованих територій). З 48 інцидентів, задокументованих у першому півріччі 2020 року, 11 випадків стосувалися фізичної агресії щодо активістів, 8 – знищення чи пошкодження їхнього майна, 7 – залякування і погроз. Найбільше інцидентів трапилося у Києві (23 випадки),  на другому місці – Одеська область (5), третє ділять Донецька (3) та Київська (3) області.
 • Здавалося б, справа у бездіяльності поліції. Але нещодавно політтехнолог Офісу Президента Михайло Подоляк натякнув, що Авакова сприймають, як загрозу президенту Зеленському: «Володимир Олександрович – це серйозний гравець і він прийшов на досить тривалий час. І Арсен Борисович теж це зрозумів. І це дуже добре. Тому що неможливо ефективно працювати, коли існує чиясь ілюзія, що він має право перетягувати на себе функції президента».
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Липня 2020 року - 14:03
Щодо «луцького терориста.»
 • Добре, що людей звільнили, головне – це безпека людей. Однак події у Луцьку викликають багато сумнівів та питань:
  Чому терорист вийшовши з автобуса півтори хвилини чекав, щоб до нього підійшов поліцейський і одягнув наручники?
  - Чому терориста вже у наручниках повалили на землю, хоч перед тим спокійно говорили?
  - Чому переговорами з терористом займався не спеціаліст, а сам президент?
  - Чому, розповідаючи про цю розмову, Зеленський почав стверджувати, що не для рейтингу?
  - Чому з луцьким терористом Зеленський говорив, щоб врятувати людей, а з терористами на Донбасі не захотів говорити, щоб врятувати пораненого медика, який помер не отримавши допомоги на полі бою?
  - Чому всі екаунти луцького терориста були зареєстровані напередодні і їх найбільше піарили російські журналісти, такі як Скабеєва?
 • Виконання вимог луцького терориста створює поганий прецедент – достатньо захопити людей і Зеленський виконає вимоги. Тоді як далеко президент може зайти у виконанні вимог російських терористів на Донбасі?
 • Вражаючим є і сам порядок подій, який описала УП:
  - Виходить терорист довго чекає і до нього нарешті підходить поліцейський та одягає наручники;
  - З автобусу спокійно виходять люди;
  - Раптом до автобусу приїжджає бронетранспортер з якого злазять спецназівці, групуються біля автобусу, кидають світло-шумову гранату і починають штурмувати чи забігати у вже порожній автобус. Навіщо і кому була потрібна ця вистава?
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Червня 2020 року - 16:07
Щодо реєстрації постанови про відставку Авакова
 • Для того, щоб зареєструвати постанову про недовіру міністру МВС достатньо одного народного депутата. Збір 56 підписів Голосом створює враження продуманої PR-акції, яка могла і не закінчитись реєстрацією постанови, якби не критика таких дій.
 • ЄС проголосує за недовіру разом з Голосом, але 226 депутатів за відставку Міністра МВС наразі немає. Невдале голосування за відставку не послабить, а навпаки посилить позиції Авакова, який зможе трактувати провал голосування, як вотум довіри.

Таким чином своєю PR роботою Голос не послабить, а посилить позиції Авакова.

 • Більш продуманою є пропозиція ЄС добиватися відставки всього уряду, але щоб зареєструвати таку постанову потрібно зібрати 150 підписів.
 • Наразі Святослав Вакарчук свій підпис за відставку уряду не поставив. Можливо причина в тому, що Голос підтримав обрання міністра фінансів і тепер не хоче відставки всього уряду, бажаючи залишити «свого» міністра в другому уряді Зеленського.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:55
Щодо «терориста», який захопив міст Метро

Теракт виглядав надзвичайно театрально і штучно:

 • Терорист не повідомив своїх вимог;
 • Терорист не мав заручників і перебував у зоні прямої видимості на незначній відстані від берега – 400 м, але його не вбили;
 • Терорист розпочав теракт у час пік і закінчив його точно до початку випуску ТСН на каналі 1+1.

В результаті невдалого теракту привернули увагу до професійних та успішних дій поліції, зокрема КОРД, що було вигідно міністру МВС А. Авакову.

 • Через небезпечну поведінку терориста кинуто тінь на ветеранів-захисників, які готові йти на необдумані вчинки. Суспільство має почати боятися ветеранів, хоч жодного такого випадку не було за 5 років війни.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Вересня 2019 року - 9:07
Аваков почав бурчати?

Виявляється доля законопроекту №1007 «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Національної гвардії України» ще не вирішена. Аваков заявив про категоричне несприйняття обмеження повноважень міністра МВС.

 • У Зеленського запропонували підпорядкувати Національну гвардію президенту і одночасно заявили про інтерес до посад кількох заступників міністра МВС. І якщо з кандидатурами заступників Аваков ніби погодився, то втрата НГУ може призвести до відставки міністра.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
29 Серпня 2019 року - 18:48
Хроніки путча Лізи Богуцької

4 декабря 2016: "Аваков должен уйти в отставку немедленно"

31 августа 2017: "Аваков похоронит всех. Он слишком токсичный. чтобы к нему приближаться на пушечный выстрел. Любой, кто с ним объединится, может сразу заказывать себе заупокойную."

14 марта 2018: "Ты, сволочь, Аваков. Смотри на меня. В глаза, тварь такая."

29 августа 2019: "Леночка, я напишу позже об этом пост. Представляю себе атаку фб на всю фракцию СН. Хочу только тебе написать мы оставляем Авакова. Другого пути нет. Порошенко готовит переворот. И очень серьезно готовит. Он ждет, что мы отправим Авакова в отставку, чтобы сразу начать. Сегодня, скорее всего, снимем неприкосновенность. Но оставим министра МВД. Я расстроена очень, но другого пути пока нет. Он останется до декабря. Именно на декабрь Петя готовит путч."

Текст скопійовано!