Позиція Скинути теги

Щодо теми ТСК Безуглої
 •  Влада протягом року так грубо, неоковирно і налякано ховає кінці у воду в питанні зриву спецоперації із затримання вагнерівців, що стало гранично ясно, що державна зрада сталася на рівні найвищих посадовців. 
 • Зрештою, коло осіб, підозрюваних  у зриві спецоперації і зливі секретної інформації росіянам, звелося до 2 осіб – або Єрмак, або сам Зеленський. І це пояснює ту затятість, з якою влада блокує будь-яке розслідування державної зради, або парламентською комісією, або правоохоронними органами.  Повноважну комісію так і не створено; СБУ за 13 місяців не провело жодної слідчої дії. А «ТСК Безуглої» неправомочна розглядати тему Вагнера. 
 • Розгляд інших питань, Іловайська, Дебальцево, Мінська, розмов Медведчука – класична технологія, як перемкнути увагу із невигідної для влади теми Вагнера.   Це - прагнення Зеленського замести сліди власного злочину чи злочину свого найближчого оточення, який підтверджує й свіже розслідування всесвітньо відомої телекомпанії CNN.
 • Пошук винних за Іловайськ всередині країни - це прямий захист Кремля, захист Путіна та Росії від відповідальності за військові злочини проти України.


Про відмову Зеленського звільняти Татарова
 • Зеленський відповів на петицію з вимогою звільнення заступника керівника його Офісу Олега Татарова – звільняти заступника Єрмака не буде. 
 • Автор петиції Віталій Шабунін своєю петицією показав, як президент бреше: на словах заявляє про боротьбу з корупцією – на ділі покриває фігуранта кримінальної справи НАБУ, якому детективи не змогли вручити підозру.
 • Зеленський лише говорить  - він не демонструє політичної волі для справжньої боротьби з корупцією, покриваючи злочини не лише Татарова, але й зловживання на Великому будівництві.
 • Варто нагадати, що президент Порошенко звільняв, або відсторонював від посади тих, кого звинувачували у злочині. Навіть якщо той злочин пізніше так і не був підтверджений.
Молдовські депутати з’ясували все про замовників викраденні Чауса.
 • Викрадення Чауса розглядається в Молдові як елемент реалізації особистої зацікавленості Володимира Зеленського в тому, щоб притягнути до відповідальності Петра Порошенка, про що прямо вказано в опублікованому звіті ТСК у парламенті Молдови.
 • Очевидно, від Чауса очікували певних свідчень, заяв, які б допомогли реалізувати численні спроби Офісу генпрокурора висунути п’ятому президенту чергові звинувачення. Однак подібні спроби вочевидь провалились, враховуючи, що дружина та адвокати Чауса розцінили нещодавно опубліковане в телеграм-каналі відео з Чаусом як ще один доказ насильницького утримання його в неволі, а не як намір свідчити проти Порошенка.
 • Все таємне з часом стає відомим. Політичне замовлення на викрадення Чауса надійшло після наради в Офісі президента у якій брав участь Андрій Єрмак, Валерій Кондратюк та Олег Татаров.
 • Те, що провокація провалилася, не значить, що вона не буде повторюватись знову. Зеленський одержимий ідеєю боротьби з Порошенком. Бо лідер ЄС наразі найбільш популярний черед опозиціонерів, але ще головніше, тому що Порошенко був значно компетентнішим президентом
Верховний суд став на бік Гео Лероса і відмовив у позові брату Єрмака.
 • Денис Єрмак просив ВСУ просив визнати недостовірною та спростувати інформацію про те, що він нібито здійснює "торгівлю" посадами у держорганах за сприяння свого брата, впроваджує "свою програму" в силові відомства та "заробляє на державі".
 • Такого рішення Верховного суду має бути цілком достатньо для НАБУ для негайного порушення кримінального провадження за підозрою у корупції голови Офісу президента Андрія Єрмака.
 • Звертає увагу, що вже півроку як справа не порушена, хоч Зеленський, як і сам Єрмак неодноразово заявляли про відданість боротьбі з корупцією.
 • Також не створена ТСК у парламенті для розслідування плівок розмов, які оприлюдним народний депутат Гео Лерос. Натомість була зроблена спроба тиску на самого Лероса, який по-суті є викривачем корупції і має бути захищеним законом.
 • Зеленський тільки говорить, але не демонструє політичної волі подолати корупцію. Це вже другий чиновник Офісу президента, якого підозрюють у корупції. Першим є Олег Татаров проти якого вже проведене слідство НАБУ, але у президента зробили все, щоби підозра йому не була вручена.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
21 Травня 2021 року - 21:02
Завдяки офісу президента заробляють люди Медведчука – «Схеми»
 • Компанії сім'ї білоруського олігарха Миколи Вороб'я, наближеного до Лукашенка та Медведчука, заробляють на реалізації програми президента "Велике будівництво". Про це йдеться у спільному розслідуванні програми "Схеми" Розслідувачі виявили, що минулого року білоруський "Нафтобітумний завод" Вороб'я суттєво збільшив поставки бітуму в Україну, де основними кінцевими покупцями продукції стали учасники "Великого будівництва".
 • Білоруський завод Вороб'я найчастіше реалізовував свою продукцію в Україні через українську фірму "БелКазТранс Україна" свого 38-річного сина і повного тезки - Миколи Миколайовича Вороб’я, громадянина України. А той при перепродажі субпідрядникам "Великого будівництва" виставляв уже набагато вищу ціну, що у кінцевому рахунку здорожчувало його фінальну вартість", - йдеться у матеріалі.
 • Тобто бізнесмен наближений до Медведчука, спекулює бітумом завдяки Офісу президента Зеленського. Додатковим доказом існування таємної схеми є те, що Воробей-молодший звісно ж не потрапив під санкції попри свою близькість до Медведчука. Власне навіть зі 100 компаній самого Медведчука під санкціями лише дві.
 • Наскільки можна довіряти цінам Великого будівництва ще восени пояснив Ігор Уманський, коли розказав про картельні змови і завищення вартості робіт. Аж тут виявляється, що не можна довіряти і переслідуванням Медведчука, раз його партнери заробляють завдяки Офісу президента.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
20 Травня 2021 року - 21:01
Факти таємної співпраці Зеленського з олігархами, які на прес-конференції навели «Схеми»
 • Буквально одразу після обрання 31 травня 2019 року ввечері олігарх Віктор Пінчук непублічно відвідував Адміністрацію президента Володимира Зеленського.
 • 4 вересня 2019 року у Києві на святкування 70-го дня народження давнього соратника Віктора Медведчука і нині нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Григорія Суркіса приїхали голова СБУ Іван Баканов та перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір.
 • 20 березня 2020 року Тімур Міндіч – один із найближчих друзів та бізнес-партнерів олігарха Ігоря Коломойського – таємно зустрічався в ОПУ з Єрмаком. А вже в 2021 році Зеленський святкував свій день народження в квартирі Міндіча.
 • Керівник Офісу президента Андрій Єрмак для повернення із Мінська після засідання Тристоронньої контактної групи зі врегулювання конфлікту на Донбасі у квітні 2020 року скористався приватним літаком з бортовим номером OE-LEO, яким зазвичай літає олігарх Віктор Пінчук.
 • В жовтні 2020 року журналісти програми «Схеми» зафіксували, як перший помічник президента України Сергій Шефір таємно приїжджав до маєтку олігарха Ріната Ахметова під Києвом.
 • Перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір таємно відвідував київський офіс олігарха Ігоря Коломойського, при цьому приїжджав туди пізно ввечері та на службовому автомобілі Державного управління справами в листопаді 2020 року.
 • Найближче оточення Зеленського постійно знаходиться на прямому контакті з олігархами. «Слуги» отримують доплати в конвертах, в тому числі завдяки «допомозі» олігархів. Про це говорили депутати, які вийшли з фракції.
 • Це не боротьба з олігархами. Зеленський хоче керувати олігархами, використовувати їх як свої гаманці. Він хоче сам стати олігархом.
Текст скопійовано!