Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Січня 2021 року - 21:33
Щодо запровадження санкцій США проти 5 колони Кремля
 • Запровадження персональних санкцій США проти громадян - представників проросійської п‘ятої колони в Україні, а також медіа-ресурсів - це чіткий сигнал Зеленському:
  По-перше, справжнім ворогом України і США є не Порошенко, проти якого весь 2020 рік Банкова та ГПУ під керівництвом Зеленського влаштовувала політичну травлю, а Москва, її п‘ята колона в Україні та проросійські ЗМІ.
  - По-друге, окремі представники партії Зеленського становлять небезпеку, як для України, так і для українсько-американських відносин. Тому Зеленському слід задуматися над очищенням своїх політичних лав від токсичних осіб і, головне, впливів, аби розраховувати на співпрацю з Вашингтоном.
  - По-третє, Зеленський має на практиці забезпечувати верховенство права і припинити цькування антикорупційних структур в Україні.
  -По-четверте, санкції США - це сигнал українській владі про те, що час жартів завершився.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Січня 2021 року - 21:30
Щодо заяви Зеленського про вакцину від Євросоюзу
 • Владимир Зеленский обсудил с президентом Молдовы Майей Санду вопрос получения вакцины от COVID-19 и выступил за то, чтобы Европейский Союз уделял больше внимания поставкам вакцины странам Восточного партнерства, в число которых входят Украина и Молдова.
 • Принижене випрошування подачок Зеленським ні до чого не призведе. Наразі кожна країна дбає у першу чергу про своїх громадян. Вакцини шукались, замовлялись і передплачувались ще півроку тому.
 • Петро Порошенко зміг забезпечити армію зброєю, здобути безвіз і навіть Томос - він точно забезпечив би Україну вакцинами для всіх українців.
 • Відсутність вакцин для всіх громадян – ще одне свідчення імпотенції теперішньої влади, а також наслідок невдалого вибору на виборах 2019 року. 73% були обдурені пропагандою та чорним піаром і дуже важливо, щоб більшість більш не робила таких помилок.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Грудня 2020 року - 20:22
Щодо брехні влади про підготовку до вакцинації
 • У Зеленського брешуть про підготовку до вакцинації. Влада не заклала достатніх коштів до державного бюджету на закупівлю вакцин. 2,6 млрд є недостатніми – наприклад міністр МОЗ вважає, що потрібно не менше 15 млрд, а його більш ранні заяви дозволяють говорити про необхідність 33 млрд грн.
 • Ще більша проблема в тому, що Україна не законтрактувала необхідну кількість вакцин у їхніх виробників. Це означає, що навіть за наявності фінансування вони не будуть поставлені в Україну.
 • Відсутність загально визнаних у світі вакцин Pfizer та Moderna перетворить українців на невиїзних і наш безвіз нічим не зможе допомогти. Вакцинація російською, або китайською вакциною, яка не буде визнаною в ЄС, не допоможе перетнути кордон.
 • Приватні медичні компанії не зможуть допомогти – солідні виробники вакцин не стануть продавати їх приватному сектору, поки повністю не задовольнять публічні замовлення держав-покупців.
 • Європейська солідарність вимагає від Зеленського витратити отримані 600 млн євро за призначенням – на боротьбу з Covid-19 і закупити на них вакцини, які наразі закуплені лише для 5% громадян України.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
7 Грудня 2020 року - 16:41
Про негативні оцінки звіту щодо виконання Україною Угоди про асоціацію ЄС
 • Європейці не приховують свого розчаруванням відмовою від активної боротьби з корупцією і підкреслюють, що кількість обвинувальних вироків щодо корупційних розслідувань поки залишається низькою.
 • У ЄС вважають, що події довкола КСУ підтвердили життєву необхідність серйозної судової реформи.
 • У звіті згадують процедуру відставки голови Нацбанку, яка в європейської сторони викликає занепокоєння.
 • Ще ніколи звіт про виконання Україною угоди про асоціацію не був настільки песимістичним. Україна віддалилася від Євросоюзу, чого ніколи не траплялося за Петра Порошенка.
 • Медовий місяць і навіть нейтральний рік для Зеленського у спілкуванні з Євросоюзом закінчився. У Брюсселі почали нагадувати про зобов’язання України якраз тоді, коли макрофінансова допомога ЄС є особливо необхідна.
 • Дмитро Кулеба визнав, що Україна постала на краю прірви, на дні якої втрата безвізу.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Листопада 2020 року - 21:31
Щодо протесту Венеційської комісії проти звільнення Конституційного суду
 • Дві авторитетні європейські організації: Венеціанська комісія і антикорупційна GRECO у безпрецедентно миттєвій спільній реакції застерегли монобільшість ВР від ухвалення законопроекту Зеленського щодо КСУ. 
 • Європа дає Україні чіткий сигнал: бити правове свавілля КСУ беззаконням Президента та ВР  - лише погіршувати ставлення до України, і без того зіпсуте рішенням Конституційного Суду.
 • Рішення потрібно знайти без порушення Конституції, яка не передбачає права Парламенту або Президента скасовувати рішення Конституційного суду, навіть якщо ті рішення є вкрай безглуздими.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Жовтня 2020 року - 6:43
Щодо результатів візиту Зеленського до Великобританії
 • Двостороння Угода з Великою Британією та Україною була започаткована ще у 2018 році. Можна лише порадіти, що Зеленський продовжив рухатись шляхом Порошенка. 
 • Втім, одночасно, ніби вибачаючись за євроінтеграційний курс, Андрій Єрмак зробив заяву, що Зеленський не схильний у всьому звинувачувати Росію.
 • Звісно, Зеленський не звинувачує у всьому Росію – для цього він використовує лідера опозиції Петра Порошенка, проти якого порушено вже 61 справу в ручному ДБР та СБУ.
 • Бойовий потенціал ВМСУ підвищить і реалізація підписаних у Великобританії домовленостей щодо посилення військової співпраці. Лондон довів, що залишається справжнім і надійним союзником України.
 • Проте правою рукою підписуючи угоди про нові кораблі для МВС, лівою рукою у Зеленського знищують кримінальними справами вітчизняний суднобудівний завод «Кузня на Рибальському», яким раніше володів Порошенко. Варто нагадати, що новим власником заводу є Сергій Тигіпко.
Текст скопійовано!