Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Вересня 2019 року - 18:37
Зеленський руйнує двопартійну підтримку України в США

За Порошенка Україна мала підтримку обох партій в США, що була вибудована завдяки дипломатичному таланту Порошенка та українських дипломатів. Неодноразово така підтримка рятувала Україну і приносила чималі проблеми Росії.

 • Тепер з республіканцями гарантовано зіпсуті відносини через імпічмент Трампу, процедура якого розпочинається після телефонної розмови з Зеленським.
 • З демократами ситуація ще гірша, бо Зеленський у відповідь на розповідь Трампа про сина Байдена (кандидата від демократів), раптом почав говорити, що новий генпрокурор України на 100% його людина, що можна витлумачити як згоду відновити розслідування.

Зовнішня політика – одна з основних сфер відповідальності президента. Те, що відбувається можна назвати провалом України на зовнішньо-політичному фронті внаслідок непрофесійності і недалекоглядності Зеленського.

 • Зеленський – бліда копія Порошенка. Наслідування Зеленським стилю виступу Порошенка в ООН (демонстрація артефактів з Донбасу) не може прикрити відсутності пропозицій. Міжнародна коаліція на підтримку України, дбайливо створена Порошенком, розвалюється у Зеленського в руках.
 • Європейська Солідарність єдина з українських партій закликала президента Зеленського зробити все, щоб зберегти двопартійну підтримку України в США, однак навряд чи він буде дослухатися до опозиції.

Але є і зовнішньо-політичні «перемоги» – вперше за останні 5 років міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров відкрито похвалив українського президента. Схоже в Москві йому взагалі аплодують за останні дії.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Вересня 2019 року - 17:57
ЄС зібрали "круглий стіл" про закони РРО, та іншого

Прийняттям законів про РРО та електронні касові апарати для ФОП влада взялася за наведення ладу зі сплатою податків не з того кінця. ФОП платять податки, а основні проблеми виникають з пільгами для наближених олігархів та внаслідок втрати податків на митницях.

 • Європейська солідарність стала єдиною політичною силою, яка пішла на контакт з підприємцями намагаючись їм допомогти. Зареєстровані проекти постанов про відміну голосування за дискримінаційні закони зупинили їх підписанні, пригальмувавши скажений принтер.

Якщо до 30 вересня Зеленський не дасть чіткої відповіді, що не буде підписувати закон, підприємці готові вийти на новий Податковий майдан. ФОПи вважають, що ці закони є лобіюванням інтересів великих торгівельних мереж (рітейлерів), які намагаються позбутися конкуренції ринків.

 • Після введення касових апаратів у Литві половина підприємців закрилися і виїхали на роботи в ЄС, а в країні майже рік тривав справжній хаос, поки податківці та підприємці опанували нову звітність.

Проголосовані закони, проти яких протестують підприємці, є неприхованим тиском на малий та середній бізнес

 • Щоденні звіти про облікування готівки доведеться формувати всім ФОПам 2, 3 та 4  групи. З 1 січня 2021 року всі вони повинні будуть мати і використовувати РРО.
 • Драконівськими є затверджені штрафи у випадку порушення закону, коли 100% вартості товару виплачується скаржнику (ст. 25 закону) і додатково накладається 150% штрафу. Такий кешбек не існує в жодній країні.

Закони переносять звітність і штрафи, які існують з 1995 року для класичних Електронно-касових апаратів на сучасні РРО на смартфонах. З технологічної точки зору це нонсенс, тому слід очікувати сум’яття і складного перехідного періоду.

 • З іншого боку відсутність паперового чеку створить проблеми для людей похилого віку. За цим законом на електронний чек можуть переходити усі, тож незабаром без паперового чеку покупці, які не мають смартфонів втратять можливість підтвердити свої покупки в супермаркеті.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Вересня 2019 року - 19:49
Кличку шукають заміну?

Петро Порошенко вважає, що проводити дострокові вибори мера Києва та міської ради за рік до офіційного завершення їх повноважень недоцільно, але партія «Європейська Солідарність» постійно має бути готова до перевірки виборами.

 • П. Порошенко: «У нас є власне бачення розвитку Києва. І той позитив, який був протягом останніх п’яти років, коли не лише Київ, а вся країна скористалася перевагами децентралізації»
 • «Наступ на децентралізацію – це зараз перша небезпека, де ми маємо з вами об’єднатись, підняти киян, і захистити інтереси громади. Не Порошенка, не Кличка, не будь-яких інших політичних сил, як би вони не називалися. А інтереси киян, бо влада в Києві належить киянам», – підкреслив Петро Порошенко.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:47
Конструктивна критика влади з боку ЄС

Незважаючи на опозиційність ЄС партія підтримує ті закони, які допомагають Україні наближатись до Євросоюзу та НАТО, продовжуючи реформи, започатковані за часів Порошенка.

ЄС і в майбутньому не збирається заперечувати будь-яку ініціативу влади, а буде аналізувати зміст. ЄС стоятиме на сторожі європейської перспективи, особливо виступаючи проти законів, які були зобов’язаннями України для отримання безвізу або Угоди про асоціацію.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:42
Наша позиція по ринку с/г землі в Україні

Політики, що входять до Європейської Солідарності ніколи не змінювали своїх поглядів і завжди принципово підтримували створення ринку сільськогосподарської землі в Україні. Вважаємо це європейським підходом, адже ринок землі є в кожній країні Європи.

 • Однак ми вважаємо, що під час обговорення цього питання категорично неприйнятним є популізм: не можна заперечувати право громадян продавати свою землю, як приватну власність; не можна приймати цей закон у режимі скаженого принтера, не читаючи.

Погляди, яких ми будемо дотримуватися при запровадженні ринку с/г землі є такими:

 1. Ми маємо захисти право власників землі громадян України вільно продавати і купувати землю і, водночас, ми повинні законодавчо зафіксувати мінімальну ціну на землю;
 2. Ми маємо захистити права громад і здобутки децентралізації при запровадженні ринку землі;
 3. Ми зобов’язані подбати про захист робочих місць на селі – там і так жахливе безробіття, тож важливо не поглиблювати цю проблему.
 4. Ми підтримуємо більшість політичних сил, які сходяться на забороні продажу української землі іноземцям.

Однак в контексті подій останніх тиждень ми маємо розуміти і поважати цінність всієї української землі, а не лише с/г. І коли ми сьогодні говоримо про одностороннє відведення українських військ на Сході – це також питання про землю.

 • Це особливо священна українська земля полита кров’ю українських воїнів.

Що таке відведення на 2 км? Це означає, що ми залишаємо всі наші фортифікаційні споруди і виводимо військових у чисте поле. Хтось думав якою ціною ці 2 км потім повертати?

 • Справжня лінія зіткнення юридично зафіксована 5 років тому у Протоколі Мінських домовленостей значно східніше. Тож відводити війська маємо не ми, а наші вороги до лінії зафіксованої тоді і потім на 2 км східніше від неї.

При цьому нас насторожують заяви різних українських дипломатів про те, що в нас якась відлига з Росією – нібито потепління, що нам не треба в грудні їхати на саміт НАТО до Лондона і ставити питання про ПДЧ… Це все також є питанням про захист нашого права на українську землю.

 • Зрештою наші вороги можуть розраховувати на частинку української землі також, але на 2 метри вглиб, поки не стануть гноєм.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 11:24
Щодо звільнення Володимира В’ятровича

Володимир В’ятрович є кандидатом у народні депутати за списком і ще може бути членом парламенту у випадку вибуття хоча б одного з депутатів ЄС – він наступний. Його звільнення є ще одним свідченням реваншу, наступу на українські цінності і здобуття Революції Гідності.

 • Це необ’єктивне і політично вмотивоване звільнення. В’ятрович зробив надзвичайно багато для України, починаючи з відкриття архівів СБУ і до роз’яснення країні необхідності декомунізації.
 • У партії ЄС зроблять все необхідне, щоб Володимир В’ятрович продовжив свою роботу на користь країни.
Текст скопійовано!