Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:55
Щодо «терориста», який захопив міст Метро

Теракт виглядав надзвичайно театрально і штучно:

 • Терорист не повідомив своїх вимог;
 • Терорист не мав заручників і перебував у зоні прямої видимості на незначній відстані від берега – 400 м, але його не вбили;
 • Терорист розпочав теракт у час пік і закінчив його точно до початку випуску ТСН на каналі 1+1.

В результаті невдалого теракту привернули увагу до професійних та успішних дій поліції, зокрема КОРД, що було вигідно міністру МВС А. Авакову.

 • Через небезпечну поведінку терориста кинуто тінь на ветеранів-захисників, які готові йти на необдумані вчинки. Суспільство має почати боятися ветеранів, хоч жодного такого випадку не було за 5 років війни.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:53
У Зеленського придумали новий закон про столицю

У Зеленського вважають міського голову Києва з сильними повноваженнями небезпекою для своєї влади. Закон про столицю побудований так, щоб обмежити повноваження мера Києва, дозволивши уряду та Банковій діяти через його голову.

 • По-перше, запроваджується так званий загальний нагляд з боку очільника КМДА за рішеннями усіх органів місцевого самоврядування – від мера і до виконкомів. Для цього використовується стаття 144 Конституції України, котра передбачає, що можуть зупиняти рішення органів місцевого самоврядування.
 • По-друге, частина повноважень мера, а також Київради, на яку той має вплив передаються на користь районних рад і їх виконкомів. Тобто мера Києва збираються насильно "децентралізувати" послабивши.
 • По-третє, через голову мера, в обхід Київради Кабінет Міністрів буде визначати кількість районів Києва.

Такий закон про столицю тягне значні корупційні ризики. Корупція буде децентралізована до рівня районів

 • Місто стане некерованим для міського голови та Київради, відбудеться серйозне обмеження самоврядування через посилення впливу уряду.

Це наступ на місцеве самоврядування у Києві. Характерно, що Зеленський нападає на тих мерів, які не захотіли домовлятися з Коломойським та його людьми. Завдання – захопити якомога більше влади.

 • Під загрозою тільки Київ та Дніпро, але не Львів, Харків або Одеса. Припинена будь-яка критика міського голови Труханова, що має кілька громадянств, як і м.г. Кернеса по якому іде судовий процес. Міському голові Садовому, який ще за минулої влади співпрацював з Коломойським, взагалі зараз найкраще.

Київ з 54 млрд грн бюджету хочуть віддати Коломойському – це може стати ще однією з компенсацією за Приватбанк, яку так бажає отримати олігарх. Не виключено, що кандидатом у мери стане Андрій Богдан.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:49
Законодавчі ініціативи

Щодо прийняття №1032 про прокуратуру

 • Скасовано Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів – реформу прокурорського самоврядування, яка була однією з умов надання безвізу для України.
 • Вилучено статті, які регламентують добір, кваліфікаційний іспит, спеціальну перевірку, проведення конкурсу для призначення на посаду прокурора – нова влада планує призначати своїх людей у прокуратуру поза конкурсом.
 • Порушена система балансів і противаг, яка була закладена в прокуратурі за останні 5 років;

Як за Януковича, повертається всевладдя Генерального прокурора.  Зеленський відтворює повністю керовану прокуратуру Пшонки – зручний інструмент для необ’єктивних розслідувань, де порушуються права підозрюваних і закон.  


Щодо закону №2035 про прозорість власності провайдерів телеканалів

Цей закон є спробою забрати собі "Зеонбуд", який монопольно поширює цифровий сигнал більшості телеканалів. Наразі підприємство зареєстроване на можливо підставних людей, а насправді контролюється Рінатом Ахметовим.

 • Переліцензування «Зеонбуду» змінить власника і передасть контроль Ігорю Коломойському. Але вчора був прийнятий законопроект №1050, яким взагалі скасовується ліцензування.

Контроль за «Зеонбудом» з боку Коломойського може призвести до відключення будь-якого телеканалу з надуманих причин і це навіть не буде вважатися цензурою, адже відключить ефір приватна структура.

 • Приймаючи №2035, ВР проігнорувала цілком зважений і чесний законопроект М. Княжицького №2072, що пропонує передати поширення сигналу в руки держави, яка зможе відкрито залучити іноземні інвестиції.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:47
Конструктивна критика влади з боку ЄС

Незважаючи на опозиційність ЄС партія підтримує ті закони, які допомагають Україні наближатись до Євросоюзу та НАТО, продовжуючи реформи, започатковані за часів Порошенка.

ЄС і в майбутньому не збирається заперечувати будь-яку ініціативу влади, а буде аналізувати зміст. ЄС стоятиме на сторожі європейської перспективи, особливо виступаючи проти законів, які були зобов’язаннями України для отримання безвізу або Угоди про асоціацію.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:44
Батьківщина вчергове прогнулась і відступлась своїм "принципам", співпадіння?

В Україні немає політиків, які б настільки часто змінювали свою позицію щодо ринку землі на протилежну, як Юлія Тимошенко.

 • В 2008 році на посаді прем’єра Тимошенко підписала Меморандум з МВФ, де зобов’язалась утворити ринок с/г землі.
 • В 2017 році як лідерка «Батьківщини» Тимошенко оголосила про неприйнятність ринку землі і почала збирати підписи для референдуму з цього питання.
 • В 2018 році як кандидат у президенти Тимошенко забула про свої обіцянки вимагати референдуму.
 • В 2019 році як партнер нової влади Тимошенко уникає будь-яких коментарів з питання ринку землі.

Незважаючи на свої кидання з однієї протилежності в минулому Тимошенко завжди співпрацювала з політиками, які були значними землевласниками: Губський, Веревський. Водночас її антиринкова позиція по землі ріднить її з комуністами та соціалістами.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:42
Наша позиція по ринку с/г землі в Україні

Політики, що входять до Європейської Солідарності ніколи не змінювали своїх поглядів і завжди принципово підтримували створення ринку сільськогосподарської землі в Україні. Вважаємо це європейським підходом, адже ринок землі є в кожній країні Європи.

 • Однак ми вважаємо, що під час обговорення цього питання категорично неприйнятним є популізм: не можна заперечувати право громадян продавати свою землю, як приватну власність; не можна приймати цей закон у режимі скаженого принтера, не читаючи.

Погляди, яких ми будемо дотримуватися при запровадженні ринку с/г землі є такими:

 1. Ми маємо захисти право власників землі громадян України вільно продавати і купувати землю і, водночас, ми повинні законодавчо зафіксувати мінімальну ціну на землю;
 2. Ми маємо захистити права громад і здобутки децентралізації при запровадженні ринку землі;
 3. Ми зобов’язані подбати про захист робочих місць на селі – там і так жахливе безробіття, тож важливо не поглиблювати цю проблему.
 4. Ми підтримуємо більшість політичних сил, які сходяться на забороні продажу української землі іноземцям.

Однак в контексті подій останніх тиждень ми маємо розуміти і поважати цінність всієї української землі, а не лише с/г. І коли ми сьогодні говоримо про одностороннє відведення українських військ на Сході – це також питання про землю.

 • Це особливо священна українська земля полита кров’ю українських воїнів.

Що таке відведення на 2 км? Це означає, що ми залишаємо всі наші фортифікаційні споруди і виводимо військових у чисте поле. Хтось думав якою ціною ці 2 км потім повертати?

 • Справжня лінія зіткнення юридично зафіксована 5 років тому у Протоколі Мінських домовленостей значно східніше. Тож відводити війська маємо не ми, а наші вороги до лінії зафіксованої тоді і потім на 2 км східніше від неї.

При цьому нас насторожують заяви різних українських дипломатів про те, що в нас якась відлига з Росією – нібито потепління, що нам не треба в грудні їхати на саміт НАТО до Лондона і ставити питання про ПДЧ… Це все також є питанням про захист нашого права на українську землю.

 • Зрештою наші вороги можуть розраховувати на частинку української землі також, але на 2 метри вглиб, поки не стануть гноєм.
Текст скопійовано!