МІСІЯ СПРАВИ ГРОМАД2022-11-24T16:50:47+02:00

МІСІЯ СПРАВИ ГРОМАД

це підтримка нашого війська

La garanzia di vittoria al fronte è il supporto all'esercito nelle retrovie!

Sponsorizzare

Ми переможемо!

“Справа Громад” в 2022 році це – громадська організація, що:
  • 24 лютого 2022 року почала з нуля забезпечувати батальйон ТРО Києва. На нас з вами було харчове і речове забезпечення, перші бронежилети і шоломи, артезіанська свердловина, транспорт, паливо, медицина, інструменти та багато-багато іншого.
  • передала за цей час: 2500 бронежилетів IV кл.; 1000 касок класу ІІІА; понад 50 автомобілів, серед яких бронемашини, швидкі, пікапи, понад 50 радіостанцій ( в т.ч. DM4600 Motorola та ретранслятори DR5000 Motorola); планшети для артилеристів; дрони Autel Evo II; 100 дизельних генераторів; 6000 продуктових наборів; медичні засоби; понад 1500 одиниць одягу, взуття та тактичного спорядження.
  • співпрацює з військовими: 46, 79 та 95 бригади ДШВ, 36 бригада морської піхоти, 24 бригада, ТРО Краматорська, Києва, Миколаєва та Запоріжжя, ДСНС, Госпітальєри, військові капелани, військові комісаріати, протиповітряна оборона та ССО.
  • співпрацює з цивільними: Буча – з перших днів після звільнення Бучі, окрім доставки продуктів та ліків, було організовано польову кухню та гаряче харчування; Чернігів – до Чернігівської міської лікарні, яка три тижні була в критичному стані, по першому ж понтонному мосту доставлено генератори, медикаменти та їжу; ЧАЕС – також щойно після визволення доставлено ліки та продуктові набори. Ми долучились до вирішення проблем з питною водою в Миколаєві, в тому числі, в лікарні.
Слава Україні 💙💛
Наші партнери:
Фонд Порошенка дякуємо за допомогу і потужну підтримку;
ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” дякуємо за захист.

Ніколи не здавайтеся — ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ні у великому, ні в малому, ні у значному, ні в дрібному, ніколи не здавайтеся, якщо це не суперечить честі і здоровому глузду

Сер Уінстон Черчиль

Підтримка армії

Всі громадські здобутки можуть працювати на громадян тільки вразі якщо вони захищені! Забезпечуємо наших захисників разом!

Підтримка громад

Життя підносить кожному з нас постійні випробування! Громадянське суспільство базується на підтримці громадами окремих людей!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

З життя “Справи громад”

Бо свято – не привід зупиняти роботу

Gennaio 2nd 2023|

Про Новий рік та лазню. Ні, не про ублюдочний фільм, де "герой" алкоголік псує життя оточуючим. А про справжніх героїв – наш госпзвод.  Бо свято – не привід зупиняти роботу. В одночасній роботі зараз 7

Це ж проста історія!

Dicembre 24th 2022|

Справа в тому, що ми ДІЙСНО вважали цей проект відносно легким, що не вимагає особливої

Ми такі.

Dicembre 23rd 2022|

П'ятничний вечір, попереду довгі вихідні і взагалі – ну от святковий типу десь там сезон

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ
sul principale

Ти зможешь!

Справа громад допоможе!

СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ
СПОНСОРУВАТИ ЗАРАЗ
Go to Top