БПЛА

Підтримати проєкт
БПЛА2023-04-18T15:06:43+03:00

Краще день втрати, проте за п'ять хвилин долетіти! Високо сиджу - далеко бачу! Хто перший побачив - той і переміг!

Забезпечуємо небесними очима наших воїнів разом із вами, громадяни!

Сучасна війна - це війна технологій! Так само, як сучасні технології змінили наше повсякденне життя, так само вони змінили й тактику ведення бойових дій! Звичне для багатьох з нас правило - хто більший той і сильніший, завдяки сучасним технологіям, зруйноване вщент. Тепер на передній план виходить якість... в обладнанні, в оснащенні, в мотивації.

Сучасна війна - це війна за принципом "вдарив й втік", проте треба знати куди бити.

Сучасна війна - це війна розвідок, а сучасна розвідка потребує технічного оснащення, неодмінним атрибутом якої, на теперішній час є аеророзвідка.

0
AUTEL
0
БПЛА Poseidon
0
Машина управління Poseidon
Підтримати проєкт

Ми живемо в часи див! Для того, щоб оглянути поле бою тепер не треба заправляти літак, навчати багато місяців пілота, будувати спеціальні аеродроми! Тепер достатньо відкрити невеличкий кейс, зробити кілька нескладних дій і ... о диво! Те, про що могли тільки мріяти наші воїни кілька років тому стає такою собі повсякденною реальністю! При цьому ціна цієї реальності має цілком конкретне і прийнятне значення. Так, не кожний з нас може собі дозволити таку "комаху", проте й воюємо ми ж теж не по-одиноко! Разом ми є сила, здатна подолати будь-які негаразди, що вже й казати про пару сотень тисяч гривень!

Обирай проект, який підтримати

НОВИНИ ПРОЄКТУ

Це сумний допис про останній політ БПЛА Poseidon H10 MkIII із бортовим номером 135АС.

mai 22nd 2023|

Це сумний допис про останній політ БПЛА Poseidon H10 MkIII із бортовим номером 135АС. Негласна традиція авіації пробралася в армійське життя і намертво тут вкоренилася — уникати слова «останній». Говорять "крайній", зберігаючи сенс і злегка

Рубрика "Ну, нарешті" ?

mai 19th 2023|

Рубрика "Ну, нарешті" ? Там була досить довга історія постачання чергового комплексу Poseidon H10 MkIII

На головну

Краще день втрати, проте за п'ять хвилин долетіти! Високо сиджу - далеко бачу! Хто перший побачив - той і переміг!

Підтримуй ЗСУ

Підтримати проєкт