Потрібна допомога! Ми шукаємо художнє бачення!

Справа Громад
25 травня 2019 року - 20:43
8472

УВАГА! ATTENZIONE! ACHTUNG! ATTENTION!

Ми шукаємо художнє бачення! Тут і зараз потрібен чарівник олівців та фломастерів, володар графічних редакторів. #Res_Publica замислилася над брендуванням партії «Європейська Солідарність». 

Ми ж не дарма підписували меморандум про співпрацю із партією - тепер цей виклик треба якісно реалізувати.

Хто з нас не критикував борди, емблеми, логотипи, шрифти і кольори українського політикуму? Було? Було! Скільки фотожаб вони породили? Отож. Ми самі такі! І якщо наша власна (Справи Громад) емблема може і почекати, то Європейська Солідарність потребує СТИЛЬНОГО, СУЧАСНОГО, ЕФЕКТНОГО образу вже зараз. Це може бути логотип, піктограма, дизайн персонажу-символу (в США республіканці і демократи мають тваринних символів – осел і слон). А, можливо, все разом? 

Ми не вміємо малювати, тому WE NEED HELP!

Ви вмієте малювати? Запропонуйте ЕСКІЗ ідеї – напрямок, в якому б ВИ створили цілісний візуальний образ політичної сили.

Ви не вмієте малювати теж, але знаєте генія естетики? Співпрацювали, замовляли, стикалися, чули про талановитих майстрів жанру? Скажіть нам про них, а їм про нас!

Якщо ВАША ідея буде шедевром брендування, до нашого щирого захоплення буде додано офіційну угоду та гонорар. Республіканці тримають слово :)

Але є одне але…

ЕСКІЗИ ІДЕЙ ТРЕБА ДО НОЧІ З ПОНЕДІЛКА НА ВІВТОРОК. ДЕНЬ ВІВТОРКА – РОЗДУМИ І МУКИ ВИБОРУ. А ВЖЕ В СЕРЕДУ ВАША ІДЕЯ ПІДЕ У ДРУК. 

Так, ми в курсі, що див не буває, але ми на них сподіваємося. Безумовно, ми в адекваті, що повноцінний фірмовий стиль і бренд-образ за дві доби не народити, але ми припускаємо, що ключове – емблему – можна спробувати. А вже як натякнути, що емблема - то лише початок і «далі буде», ми вже придумали.

Звісно, хотілось би мати час на ґрунтовні речі, але термінова виборча кампанія часу на роздуми не дає. Відтак, екстрім так екстрім. 

До олівців! 


P.S. Звісно, профі працюють. Але нема меж досконалості. Може саме ви зробите влучний постріл. І ще маленькій бонус — автора найкращого проекта чекає винагорода. І не тільки матеріальна :)


Назва
Кирилицею: «Європейська Солідарність», скорочений варіант «ПП ЄС» або латинкою «European Solidarity»
Кольори
Будь-які, окрім зеленого і його відтінків. Можливе створення як монохромного, так і логотипу, що поєднує не більше трьох кольорів. Можливе використання державних кольорів України, окрім випадків, коли вони використовуються при зображенні прапора. Необхідно надати також варіант логотипу у відтінках сірого.
Що потрібно розробити
Логотип може складатися з графічного символу або текстової назви чи їх поєднання. Необхідно передбачити розташування додаткового елементу (слогану/гасла).
Стилістика
Стиль логотипу має бути сучасний, технологічний, стриманий. Не схвалюється фантазійність, багатокольоровість або надмірна складність образу.
Заборонено використовувати
Неприпустимо використання державної символіки (герб, прапор). 


Головне
Цінності партії включають в себе такі поняття, як:
 
ГІДНІСТЬ як усвідомлення суспільством цінності кожної людини та особливе вимогливе ставлення кожної людини до самої себе.
ПАТРІОТИЗМ як готовність будь-коли поставити інтереси власної країни над власними інтересами.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ як осмислення громадянами власного обов’язку, необхідності та результатів власних дій.
ДЕМОКРАТІЯ як невід’ємне право і відповідальність обирати на чесних виборах підзвітну громадянам владу.
СПРАВЕДЛИВІСТЬ як рівність умов для реалізації творчих, політичних, підприємницьких прагнень громадян України.

Образ логотипу має нести в собі ідею руху до Європейських цінностей, Європейського союзу та НАТО.


Технічне
Прев’ю логотипу має бути надано в форматі jpg или png.  Бажано надати вертикальну і горизонтальну компоновку логотипу, для світлого і темного фону та у варіантах сірих відтінків.

Оригінали фінальних файлів мають бути у векторному форматі: ерs, ai


Результат
Пришліть на адресу: [email protected]
Чи була ця стаття цікавою для вас?
0 Ні