Допомога дітям

Справа Громад
08 липня 2019 року - 17:00
1075

Чужих дітей не буває. Тим більш, коли поруч війна.

В Торецьку є центр соціально-психологічної реабілітації для дітей. Це не інтернат. Але тут тимчасово живуть діти поки батьки не поруч. 

Де батьки? По різному. Є на окупованих територіях, куди малечу забирають на вихідні. Є таке, що діти живуть тижнями або й місяцями. З різних причин.

Якби не було – діти не вдома, не в родині. Центр бідує. Із харчуванням, книжками, іграшками, олівцями, одягом, взуттям – із усім кепсько.

Можна шукати винних, а можна просто допомогти. Бо чужих дітей не буває. Вік дітей від 3 до 18 років.

Як допомогти? Просто:

  • Ви можете принести ВСЕ, що вважаєте за потрібне (окрім м’яких іграшок) до нашого офісу – Лаврська, 16. Понеділок – п’ятниця, 10:00 до 19:00. На прохідній скажіть, що Ви із допомогою дітям. (пароль проекту)
  • Діти потребують також постільної білизни (подушки, ковдри, простирадла тощо).
  • Ви можете допомогти нам сортувати і приймати допомогу.
  • Ви можете перевести гроші на рахунок. Зараз його відкриває керівник центру. Рахунок буде викладений на нашому сайті у  відповідному розділі і в соцмережах.
  • Ви можете подарувати також побутову чи комп’ютерну техніку. Вашу пропозицію ми узгодимо із керівництвом реабілітаційного центру.
  • Допомогу з інших міст ми можемо приймати у відділенні Нової Пошти №31. Відправляти на Косенка Сергія Анатолійовича 095 85 38 457

Фотозвіти, що ВАША допомога надійшла дітям, ми будемо викладати на нашому сайті і на сторінках в соцмережах.

НАГОЛОШУЄМО: ЗАРАЗ МИ ГРОШІ НЕ ЗБИРАЄМО! ВИ МАТИМЕТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕВЕСТИ ГРОШІ НА РАХУНОК РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ (рахунок центру зараз відкривають і про нього ми повідомимо додатково).

Колись вибори скінчаться і стратегічні групи «Справи Громад» почнуть опікуватися своїми проектами, зокрема і соціальними. Не лише в Торецьку. Ми будемо допомагати і іншим центрам та інтернатам у прифронтовій зоні. Чужих дітей не буває. Тим більше, коли поруч війна.


Чи була ця стаття цікавою для вас?
0 Ні