А що ж є ідеологічною платформою ?

Віталій Гайдукевич
10 лютого 2020 року - 10:21
510

Тут питали, а що ж є ідеологічною платформою - ось. Картинка не лише для привертання уваги, а й як констатація - це той випадок, коли варто не просто прочитати, а й посидіти, подумати, подискутувати... 

1. Сильна держава – це ефективні інституції і відповідальні громадяни. Лише сильна держава може гарантувати права і свободи своїм громадянам. Відповідальний громадянин – той, хто здатен поставити інтереси власної країни над особистими інтересами.

2. Індивідуальні свободи невід’ємні від обов’язків. Свободи не мають бути загрозою суспільству і державності.Суспільною метою є єдність інтересів держави та нації.

3. Успішно існуватиме лише та держава, чиї громадяни здатні єднатися і для захисту суверенітету, і в розбудові добробуту. Це і є патріотизм. Власна національна держава є цінністю для кожного українця.

4. Національна культура, історичні традиції, родинні цінності - ціннісна основа суспільства. Ми несемо спільну відповідальність за збереження, плекання культурних традицій та їх передачу наступним поколінням. Місія нашого покоління - зберегти історичну пам’ять, власну ідентичність, національну самобутність і передати це дітям.

5. Україна – республіка. Res Publica – це, справа громад. Ефективна громада – успішне самоврядування.

6. Україна - держава можливостей. Ефективна держава створює умови для соціальних ліфтів для найбільш професійних, відповідальних та продуктивних громадян. Гарантує прозорі правила і їх дотримання. Патерналізм і соціальний популізм – шлях до занепаду.

7. Соціальна справедливість, це кожному по його здобутках. Усі люди різні. Закон гарантує право людини на рівні можливості для самореалізації.

8. Держава гарантує правосуддя і рівність усіх перед законом.

9. Приватна власність і особистий простір - недоторканні. Вони – гарантія особистої свободи. Свобода особи закінчується там, де вона зазіхає на свободу іншої особи.

10. Кожна людина має право і можливості заробляти гроші. Держава не втручається в бізнес. Держава встановлює правила і стежить за їх дотриманням. Ми за цивілізований ринок землі, обіг ресурсів і капіталів.

11. Рушійною силою суспільства і фундаментом економіки є громадяни, які створюють нові матеріальні, інтелектуальні та духовні блага. Держава забезпечує умови для добровільного залучення в економічні процеси якомога ширшого кола людей. Капітал йде за людиною.

12. Інновації - пальне в двигуні економічного зростання. Освіта, наука і технології – інтелектуальна інвестиція в ключові галузі.

13. Сильна Україна – повноцінний член Європейського Союзу та НАТО. Україна - ключовий елемент безпеки і процвітання Східної Європи «Від моря до моря». Зараз і надалі - нічого про Україну – без України!

14. Потужні Збройні сили України – гарантія миру, цілісності, незалежності і захисту національних інтересів. Інформаційна безпека, протидія маніпуляції інфопростором, контрпропаганда, боротьба із фейками та іншими загрозами епохи сенсових воєн - один із пріоритетів національної безпеки.

15. Відповідальні громадяни здатні стати на захист своїх прав, свобод, суверенітету і цілісності держави. Громадяни Української держави мають право на збройний захист

Чи була ця стаття цікавою для вас?
0 Ні